5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.200,76 Kč/1kg
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.1 593,57 Kč/1kg
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sladká mouka Quarkschmarrn
431,58 Kč/1kg
49,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jablečná směs Püfferchen recept na lahodný dezert 152g
346,63 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker vlhké a nadýchané košíčky s čokoládou 55g
704,73 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
139,03 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Kirschli dort
336,38 Kč/1kg
158,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Čokoládový dort Extra vlhká a nadýchaná směs na pečení 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mahlzeit rýžový pudink vanilkový 125 g
544,22 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomoc pro tvarohový koláč Dr. Oetker
2 095,50 Kč/1kg
41,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
157,92 Kč/1kg
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
834,20 Kč/1kg
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyzkoušejte klasické rakouské pečivo Dr. Oetker Süße Mahlzeit. Dr. Oetker Kaiserschmarrn je nádherně nadýchaný a chutná obzvlášť vláčně. Ovocné sultánky, které jsou v klasickém stylu nezbytné, jsou již součástí směsi. Zaručeně sklidí úspěch a jeho příprava je rychlá a snadná. Stačí směs rozmíchat ve 150 ml mléka a přidat vejce a poté upéct na pánvi. Lahodný Kaiserschmarrn od Dr. Oetker Süße Mahlzeit je hotový za pouhých 10 minut. Podávejte posypané moučkovým cukrem nebo s Dr. Oetker Fruchtgrützen z chladicí vitríny;
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo| Název | Dr.Oetker Kaiserschmarrn classic style - směs pro Kaiserschmarrn |
| Hmotnost | 165g |
| Návod k použití | 1: Nalijte 200 ml mléka do mísy na míchání. přidejte 1 vejce (velikost M) a směs a vyšlehejte do hladkého těsta. 2: Na velké nepřilnavé pánvi (Ø 28 cm) rozehřejte margarín nebo přepuštěné máslo. Vlijte těsto a smažte na středním ohni dozlatova. 3: Pomocí 2 špachtlí nejprve rozčtvrtíme těsto, které je na povrchu stále mírně tekuté, a poté ho obrátíme. Těsto natrháme 2 špachtlemi na malé kousky a upečeme dozlatova. Kaiserschmarrn posypeme moučkovým cukrem. |
| Ingredience | PŠENIČNÁ mouka, cukr, 12 % sultánek, modifikovaný škrob, sušené odstředěné MLÉKO, kypřící prášek (kypřící látky: glukono-delta-lakton, hydrogenuhličitan sodný), sůl, zahušťovadlo (guma guar), aromata (obsahuje BARLEY). |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| průměrné výživové údaje | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 844kj/200kcal |
| Tuk | 4,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,5g |
| Sacharidy | 32,0g |
| z toho cukr | 13,8g |
| Bílkoviny | 6,3g |
| Vláknina | 0,64g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, 12% sultánek, škrob, sušené odstředěné mléko, kypřící látky (glukono-delta-lakton, hydrogenuhličitan sodný), sůl, aroma (obsahuje JEČMEN)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 854 kj Energie kcal 202 kcal Tuky 9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,1GRM Sacharidy 67GRM Sacharidy, z toho cukr 27GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 1,3GRM
- Alergeny
- LepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 165 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Dr. Oetker Kaiserschmarrn
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- oe-75001
- Kód EAN
- 4000521775001
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, 12% sultánek, škrob, sušené odstředěné mléko, kypřící látky (glukono-delta-lakton, hydrogenuhličitan sodný), sůl, aroma (obsahuje JEČMEN)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 854 kj Energie kcal 202 kcal Tuky 9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,1GRM Sacharidy 67GRM Sacharidy, z toho cukr 27GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 1,3GRM
- Alergeny
- LepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 165 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Dr. Oetker Kaiserschmarrn
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- oe-75001
- Kód EAN
- 4000521775001
K tomu se hodí také

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zinek Barva: zinek
3 867,97 Kč/1l
1 315,11 Kč
Prodejce: Officinacoltelli

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jablečná směs Püfferchen recept na lahodný dezert 152g
346,63 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Sweet Meal Rýžový pudink Classic Style 125g
393,60 Kč/1kg
49,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Kirschli dort
336,38 Kč/1kg
158,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker GRIESSBREI THE CLASSIC WAY
532,39 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sladká mouka Quarkschmarrn
431,58 Kč/1kg
49,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké
751,64 Kč/1kg
302,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g
1 090 222,21 Kč/1kg
98,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dutá figurka Milka Father Christmas z lahodné mléčné alpské čokolády 15g
1 656,50 Kč/1kg
33,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 454,10 Kč/1kg
245,41 Kč
Prodejce: somnia24

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,05 Kč/1kg
304,63 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Coppenrath Classic Choco Kränze Cukrem sypané sušenky s čokoládou 250g
270,88 Kč/1kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Dr. Oetker - Palačinky se sladkou moukou - 190g
253,58 Kč/1kg
48,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Marble Cloud směs na piškotový dort 455g
283,52 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dr. Oetker Kaiserschmarrn
Děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,42 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies