4,8



Na základě 43 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free504,45 Kč/1kg
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku524,32 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech558,15 Kč/1kg
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 500ml198,86 Kč/1l
99,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,76 Kč/1l
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,47 Kč/1l
82,94 Kč
Prodejce: Katomix

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
312,24 Kč/1l
78,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
396,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
274,40 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
166,45 Kč/1l
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
140,90 Kč/1kg
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
398,21 Kč/1kg
358,39 Kč
Prodejce: somnia24

Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
317,30 Kč/1l
277,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Calvé Majonéza omáčka 225g – Krémová, všestranná majonéza do kuchyně
424,22 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Majonéza - Delikatesa 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Appel Delikatess Majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250 ml
Přehled produktů
APPEL DELIKATESS MAYONNAISE je krémová OMÁČKA ve formátu 250 ml, která zaujme svou jemnou a vyváženou chutí. Tato MAJONÉZA, vyrobená z vysoce kvalitního ŘEPKOVÉHO OLEJE, má obzvláště krémovou konzistenci a vyváženou chuť. Díky své jemné receptuře je tato DELIKATESS MAYONNAISE ideální pro dochucení mnoha studených i teplých pokrmů.
Hlavní vlastnosti
DELIKATESS MAYONNAISE zaujme svou krémovou konzistencí a harmonickou jemně pikantní chutí. Vysoký podíl RAPSOEL zajišťuje obzvláště jemnou konzistenci a plnou chuť. Praktické BALENÍ 250 ML je ideální pro každodenní použití v kuchyni a pro mnoho klasických DELIKATESNÍCH JÍDEL.
Tipy pro použití
APPEL DELIKATESS MAYONNAISE se skvěle hodí k RYBÍM JÍDLŮM, MOŘSKÝM PLODŮM a KRABŮM. Je také ideální základnou pro BRAMBOROVÝ SALÁT, TĚSTOVINOVÝ SALÁT, VAJÍČKOVÝ SALÁT nebo MASOVÝ SALÁT. Kromě toho ji lze použít jako základ pro dipy, omáčky nebo remulády a zajistí krémovou a vyváženou chuť.
Často kladené otázky
MAJONÉZA je ihned připravena k podávání a lze ji použít přímo. Po otevření skladujte v chladu a dobře uzavřete, aby si dlouho zachovala čerstvost a chuť. Skleněná nádoba umožňuje snadné dávkování a hygienické skladování.
Neufelder Schanze
27472 Cuxhaven
| Obsah: | 250ml |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej (80 %), lihový ocet, vaječné žloutky, voda, cukr, hořčice (voda, hořčičná semínka, lihový ocet, sůl, koření), sůl, aroma, barvivo kurkumový extrakt, koření (obsahuje SÓJU), barvivo paprikový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 3101 kJ / 754 kcal Tuky 81,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukr 3,3 g Bílkoviny 1,6 g Sůl 0,85 g
- Hmotnost
- 390 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Krémová delikatesní majonéza s hodnotným řepkovým olejem
- Výrobce
- Appel
- Číslo produktu
- s26005
- Kód EAN
- 4020500930177
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej (80 %), lihový ocet, vaječné žloutky, voda, cukr, hořčice (voda, hořčičná semínka, lihový ocet, sůl, koření), sůl, aroma, barvivo kurkumový extrakt, koření (obsahuje SÓJU), barvivo paprikový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 3101 kJ / 754 kcal Tuky 81,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukr 3,3 g Bílkoviny 1,6 g Sůl 0,85 g
- Hmotnost
- 390 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Krémová delikatesní majonéza s hodnotným řepkovým olejem
- Výrobce
- Appel
- Číslo produktu
- s26005
- Kód EAN
- 4020500930177
K tomu se hodí také

Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,39 Kč
Prodejce: Katomix

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 037,50 Kč/1l
228,25 Kč
Prodejce: somnia24

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01315B
254,34 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,72 Kč/1kg
302,98 Kč
Prodejce: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,76 Kč/1l
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
1 116,00 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší majonéza
Majonéza Appel's je nejlepší majonézou, kterou lze v současnosti koupit. Remuláda od výrobce je také naprosto fantastická. Bohužel je stále obtížnější tyto výrobky sehnat.
Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka a produkt velmi dobré
Appel Delikatess Remoulade a Appel Delikatess Mayonnaise jsou to nejlepší, co můžete koupit. Někdy je těžké je sehnat. Je dobře, že Kaufland má tohoto výrobce ve svém sortimentu.
Ohodnoceno dne 1. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Tato remuláda nebyla nikde k dostání po mnoho let. Konečně jsem ji opět našla zde....je to nejlepší remuláda, kterou můžete v obchodech sehnat. Navíc rychlé dodání a špičkové balení. Děkuji
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jablečná majonéza
Tenhle chutná pořád nejlépe, ale kvůli ceně se v některých obchodech už téměř nedá sehnat...
Ohodnoceno dne 4. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jablka majonéza
Super chutná majonéza, teď už kupuji jen Apples, skvělé balení, rychlé dodání
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší majonéza
Dobře zabalená a jako vždy výborná majonéza od Applu...nejlepší, co existuje :-)
Ohodnoceno dne 16. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší majonéza na světě
Na světě neexistuje lepší majonéza na hranolky do bramborového salátu !!!!. Budu kupovat znovu a znovu !!!!!
Ohodnoceno dne 27. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Appel Mayo
Použití pro bramborový salát
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg

Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg

Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l

Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l

Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg

Thomy Red White Ket.mayo.200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(43)Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,76 Kč/1l

Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l

Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l

Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l

Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,55 Kč/1l