Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku

194,00 Kč

524,32 Kč / 1kg

plus 121,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
504,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
130,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 200ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 200ml
448,25 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
89,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
147,14 Kč/1l
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,47 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,89 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,91 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Kewpie 450 g
Majonéza Kewpie 450 g
407,69 Kč/1kg
183,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
312,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
595,53 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
256,08 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kewpie – japonská majonéza 2400 ml
Kewpie – japonská majonéza 2400 ml
499,68 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 199,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
110,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
398,21 Kč/1kg
358,39 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
396,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Majonéza KEWPIE (QP) 355ml / 337g
kultovní japonská majonéza, oblíbená mezi šéfkuchaři

  • bezlepková
  • pouze s vaječným žloutkem pro bohatší, pikantní chuť

Kewpie Mayoo je skutečná japonská klasika. Chuť této majonézy je jiná. Je sladká, pikantní, kyselá a má mnohem více umami než evropské nebo americké výrobky.

Často se používá pro:

  • Tamago Sando, sendvič s vaječným salátem
  • Bramborový salát
  • Sushi
  • Takoyaki
  • Okonomiyaki
  • Yakisoba
  • k namáčení a ochucení
  • jako pálivá omáčka smíchaná s omáčkou Sriracha

Složení: 1: Řepkový olej (71 %), vaječný žloutek (15 %), voda, lihový ocet, sůl, cukr, jablečný ocet, červený vinný ocet, hořčičný prášek, aroma (obsahuje hořčici).

Alergeny: vejce, hořčice.

Obsah: 355 ml / 337 g

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do jednoho měsíce.

Původ: Polsko

Výrobce potraviny: Mosso Kewpie Poland Sp. z.o.o., Puchaly, ul. Wirazowa 43, 05-090 Raszyn, Polsko

Odpovědná osoba za potraviny: Kewpie Trading Europe B.V. Strawinskylaan 3051, 1077 ZX Amsterdam, Nizozemsko

Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Průměrné výživové hodnoty na 100g:
Kalorická hodnota / Energetická hodnota 2857 kJ / 694 kcal
Tuk 74g
z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny 6,6 g
Kohlenhydráty / Sacharidy 4,1g
davon Zucker / z toho cukr 1,8g
Eiweiß / Bílkoviny 1,9g
Salz / Sůl 2,5g
Objem
0.355 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Vejce a výrobky z nich
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
370 g
Potravinářský podnik
Kewpie
Prodejní název
Koření
Výrobce
Kewpie
Číslo produktu
700000981
Kód EAN
8719189240177

Objem
0.355 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Vejce a výrobky z nich
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
370 g
Potravinářský podnik
Kewpie
Prodejní název
Koření
Výrobce
Kewpie
Číslo produktu
700000981
Kód EAN
8719189240177
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
-17,00 Kč
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
126,26 Kč/1kg
67,70 Kč
-6%
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 10 listů (25g) ] JHFOODS Yaki Sushi Nori SILVER Kvalitní pražené mořské řasy
[ 10 listů (25g) ] JHFOODS Yaki Sushi Nori SILVER Kvalitní pražené mořské řasy
4 365,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
118,11 Kč
-8,97 Kč
109,14 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro House Of Asia Algi morskie liście 6 szt
House Of Asia Algi morskie liście 6 szt
9 075,00 Kč/1kg
90,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Blumtal Sushi Set Podložka na sushi, kterou lze mýt v myčce - Odolný, udržitelný sushi maker s - J
Blumtal Sushi Set Podložka na sushi, kterou lze mýt v myčce - Odolný, udržitelný sushi maker s - J
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent
Obrázek produktu pro Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 201
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics
Obrázek produktu pro Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,86 Kč
110,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,67 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
Pomazánkové koření - Furikake 100g
1 577,60 Kč/1kg
157,76 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 181
6 667,30 Kč
Prodejce: evomag
Obrázek produktu pro FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 g
Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
265,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
55,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chanteclair 8015194530730
Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 73
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Apple MHLR3ZM/A, Držák na kartu, Černá, Kůže, Apple, iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12, 1 kusů
Apple MHLR3ZM/A, Držák na kartu, Černá, Kůže, Apple, iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12, 1 kusů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 107
1 637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk
Obrázek produktu pro Samyang 8801073211254, Instantní nudle ramen, 70 g, Kuřecí maso, Sýr, Mléko, Sezamová semínka, Sója, Pšenice, 290 kcal, 10 g
Samyang 8801073211254, Instantní nudle ramen, 70 g, Kuřecí maso, Sýr, Mléko, Sezamová semínka, Sója, Pšenice, 290 kcal, 10 g
965,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
67,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 54
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store
Obrázek produktu pro Nudle Ita-San Udon 200g
Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 8 hodnocení
Ohodnoceno dne 30. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Japonská majonéza Kewpie
Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Zatím neochutnáno
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé odeslání
Ohodnoceno dne 24. února 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi chutné
Ohodnoceno dne 22. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2021 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,55 Kč/1l