Dr. Oetker 1552833001 Dr. Oetker Länderspezialitäten Panna Cotta 1,1 kg, 1 St.
579,75 Kč
527,05 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.829,74 Kč/1kg
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.231,04 Kč/1kg
577,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Puding .pulv.z.K.Vanillegeschmack.1kg234,00 Kč/1kg
234,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
400,40 Kč/1kg
400,40 Kč
Prodejce: somnia24

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pomerančový krém s mascarpone v prášku 52g
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Panna Cotta optimální konzistence a vynikající pevnost 1000g
250,95 Kč/1kg
250,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 717494002 Dr. Oetker Mousse au Chocolat blanc 1,0 kg, 1 St.
818,87 Kč/1kg
818,87 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Caramel
464,85 Kč/1kg
464,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream v prášku 70g
935,29 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez vaření
755,54 Kč/1kg
755,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
255,58 Kč/1kg
255,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 709531009 Dr. Oetker Rote Grütze Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
283,47 Kč/1kg
283,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 763091000 Dr. Oetker Paradiescreme Stracciatella 1,0 kg
612,11 Kč/1kg
612,11 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg
535,17 Kč/1kg
535,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Želatina do dezertů 60 g
670,83 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu: Krémová klasika z Itálie přináší snovou chuť s mlékem a smetanou.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, NěmeckoDr. Oetker 1552833001 Dr. Oetker Länderspezialitäten Panna Cotta 1,1 kg, 1 St.
- Skladování a použití
- Skladujte mimo dosah světla a na suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, hovězí želatina, maltodextrin, modifikovaný bramborový škrob, želírující látka (karagenan, xantanová guma), aroma (obsahuje MLÉČNÝ SUROVINNÝ PRÁŠEK), Při výrobě se zpracovávají také: (VEJCE, ZELENINA S LEPEKEM, MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, PISTAZIE), technologicky nevyhnutelné stopy proto nelze vyloučit
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 733 kj Energie kcal 176 kcal Tuky 12GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6,8GRM Sacharidy 13GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 3,8GRM Sůl 0,13GRM
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Dr.Oetker Panna Cotta
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Číslo produktu
- s40367
- Kód EAN
- 4008241101919
- Skladování a použití
- Skladujte mimo dosah světla a na suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, hovězí želatina, maltodextrin, modifikovaný bramborový škrob, želírující látka (karagenan, xantanová guma), aroma (obsahuje MLÉČNÝ SUROVINNÝ PRÁŠEK), Při výrobě se zpracovávají také: (VEJCE, ZELENINA S LEPEKEM, MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, PISTAZIE), technologicky nevyhnutelné stopy proto nelze vyloučit
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 733 kj Energie kcal 176 kcal Tuky 12GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6,8GRM Sacharidy 13GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 3,8GRM Sůl 0,13GRM
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Dr.Oetker Panna Cotta
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Číslo produktu
- s40367
- Kód EAN
- 4008241101919
K tomu se hodí také

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
703,98 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez vaření
755,54 Kč/1kg
755,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
400,40 Kč/1kg
400,40 Kč
Prodejce: somnia24

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pomerančový krém s mascarpone v prášku 52g
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Panna Cotta optimální konzistence a vynikající pevnost 1000g
250,95 Kč/1kg
250,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta snadno porcovaný 5000g
112,53 Kč/1kg
562,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 717494002 Dr. Oetker Mousse au Chocolat blanc 1,0 kg, 1 St.
818,87 Kč/1kg
818,87 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Zahradní set Milano 23715, 7-mi dílný, set se stolem a židlemi, z odolného hliníku
10 887,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
255,58 Kč/1kg
255,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Caramel
464,85 Kč/1kg
464,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Dr. Oetker Tiramisu Cream v prášku 70g
935,29 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
795,15 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 586,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Konferenční stolek ONYX na zlatých nohách vysoký lesk bílý / bílý vysoký lesk
4 325,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Rozkládací jídelní stůl, kulatý, černý, PERO, 90/140 cm, dýha dub Craft Golden – styl loft, skandinávský
9 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dekori_Interiors

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 740,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 662,70 Kč/1l
2 366,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Sykz

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Oetker Teplý čokoládový dort 0,138Kg
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr.Oetker krém z červeného vína bez vaření



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Nudossi lískooříšková nugátová pomazánka 36 % lískových oříšků bez palmového oleje (300 g)
340,29 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 134,30 Kč/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg