5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g533,96 Kč/1kg
672,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Griesson Schoko Butterkeks VM565,12 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake Maracuja měkký piškotový dort v balení 300g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
182,47 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle sušenkové kroužky v cukru 250 g
183,64 Kč/1kg
45,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 733,51 Kč/1kg
232,29 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake White Lemon s citronovou šťávou, balení 300 g
316,27 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Griesson Soft Cake Cherry - Ovocné potěšení se snoubí s čokoládou
Sladký úspěch
Měkký dort Griesson potěší všechny mlsné jazýčky v Německu již od roku 1977. To, co začalo klasickou pomerančovou želé náplní, se vyvinulo v rozmanitou řadu požitků. Dnes je Soft Cake Cherry ovocným zpestřením, které potěší při každém soustu.
Zvláštní druh chuťového zážitku
- Intenzivně ovocná: Náplň tvoří z 55 % ovocná šťáva ze šťavnatých, zralých třešní.
- Jemná čokoládová kreace: Poleva z bílé čokolády je doplněna jemným dekorem z hořké čokolády a vytváří tak harmonickou kombinaci.
- Měkký a nadýchaný: Nadýchaný piškotový základ dokonale dotváří chuťový zážitek.
Proč byste měli vyzkoušet Soft Cake Cherry
Ať už jako doplněk ke kávě, jako dezert po jídle nebo jako malé pohoštění mezi tím - Griesson Soft Cake Cherry je neodolatelné pokušení. Ovocná třešňová náplň se snoubí s krémovou bílou čokoládou a nádechem hořké čokolády, což z něj dělá vrchol každé chvilky mlsání.
Závěr:
Vychutnejte si dokonalou kombinaci ovocné chuti a čokoládové rafinovanosti s měkkým dortem Griesson Cherry. Klasika, která překvapí a potěší i dnes - kousek po kousku!
Provozovatel potravinářského podniku (EU)
Griesson - de Beukelaer
56751 Polch Německo
Název potraviny
Jemné pečivo s ovocnou náplní (s třešňovým džusem z třešňového koncentrátu) (55 %) s bílou čokoládou (16 %) a hořkou čokoládou (3 %).
Seznam složek
Složení: cukr, glukózovo-fruktózový sirup, třešňová šťáva z třešňového koncentrátu (10 %), PŠENIČNÁ MOUKA, kakaové máslo°, tekuté CELÉ VEJCE (6 %), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, palmový tuk, stabilizátor (sorbitolový sirup), kakaová hmota°, máselný tuk, pšeničný škrob, želírující látka (pektin), kyselina (kyselina citronová), emulgátory (E471, lecitiny (SOJA)), tapiokový škrob, kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), přírodní aroma, regulátor kyselosti (monosodný citrát), kuchyňská sůl, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy: OŘECHŮ (CH: LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE). °Rainforest Alliance Certified. Více na ra.org
Čistá hmotnost v jednom balení
300,00 g
Zvláštní pokyny pro skladování
Po otevření spotřebujte do několika dnů. Chraňte před teplem. Skladujte v suchu.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota v kJ 1607,00
Energetická hodnota v kcal 381,00
Tuk v g 10,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 6,00
Sacharidy v g 69,00
Sacharidy, z toho cukry v g 52,00
Vláknina v g 2,00
Bílkoviny v g 3,00
Sůl v g 0,18
Třída přísad
Kypřicí látky; emulgátory; želírující látky; kyselidla; regulátory kyselosti; stabilizátory
Obsažené alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; vejce a výrobky z nich; sójové boby a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); pšenice a výrobky z ní
Může obsahovat stopy...
Ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; mandle (Amygdalus communis L.) a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, třešňová šťáva z koncentrátu třešňové šťávy (10 %), PŠENIČNÁ mouka, kakaové máslo°, tekuté CELÉ VEJCE (6 %), sušené odstředěné mléko, palmový tuk, stabilizátor (sorbitolový sirup), kakaová hmota°, MÁSELNÝ OLEJ, PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektin), Okyselovadlo (kyselina citronová), emulgátory (E471, lecitiny (SOYA)), tapiokový škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), přírodní aroma, regulátor kyselosti (citronan sodný), jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy: °Certifikováno Rainforest Alliance. Více na ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1607 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,18GRM
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23, 56751 Polch
- Prodejní název
- GRIESSON Soft Cake Cherry
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 73576
- Kód EAN
- 4001518703007
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, třešňová šťáva z koncentrátu třešňové šťávy (10 %), PŠENIČNÁ mouka, kakaové máslo°, tekuté CELÉ VEJCE (6 %), sušené odstředěné mléko, palmový tuk, stabilizátor (sorbitolový sirup), kakaová hmota°, MÁSELNÝ OLEJ, PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektin), Okyselovadlo (kyselina citronová), emulgátory (E471, lecitiny (SOYA)), tapiokový škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), přírodní aroma, regulátor kyselosti (citronan sodný), jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy: °Certifikováno Rainforest Alliance. Více na ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1607 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,18GRM
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23, 56751 Polch
- Prodejní název
- GRIESSON Soft Cake Cherry
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 73576
- Kód EAN
- 4001518703007
K tomu se hodí také

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta WORK FLEX AREA LIGHT, Černá, 230 lm, 35 h, 119 mm, 227 g, 135 mm
410,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RE-DRUK

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
843,87 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: somnia24

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
182,47 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake Maracuja měkký piškotový dort v balení 300g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Měkký koláč mléčný pomeranč,300g
372,00 Kč/1kg
111,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 155,90 Kč/1kg
346,77 Kč
Prodejce: somnia24

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle sušenkové kroužky v cukru 250 g
183,64 Kč/1kg
45,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,58 Kč/1kg
291,58 Kč
Prodejce: somnia24

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
-12,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Velká oboustranná vzdělávací tabule: magnetická a křídová - k mazání na sucho, dřevěná
1 428,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
418,89 Kč/1kg
331,76 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Výrobek je podle očekávání v pořádku, odeslání rychlé a dobré.
Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Nahoru. Má a hodí se ke všemu
Ohodnoceno dne 24. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
měkký dort
velmi čerstvé a chutné
Ohodnoceno dne 7. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg