4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krabí maso, 170 g919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g159,19 Kč/1kg
318,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml268,28 Kč/1l
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jürgen Langbein Pečený jus jemná gurmánská pasta na tmavé omáčky 50g713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Jablečná omáčka Seidel slazená
60,44 Kč/1kg
42,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann Ajolix chilli stroužky česneku s chilli marinádou 225g
551,60 Kč/1kg
124,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerovy krutony cibule/česnek
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe w sosie pomidorowym 160g
288,56 Kč/1kg
82,43 Kč
-43%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Steinhaus Frucht Wucht malina z jablek a malin 2650ml
110,70 Kč/1l
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cizrna Bonduelle 150g
295,80 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka w sosie barbecue Heinz 390 g
134,45 Kč/1kg
101,79 Kč
-42,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vegetariánské klobásy - pikantní 200g
294,34 Kč/1kg
111,85 Kč
Prodejce: taleoo

Kühne čtvrtky okurek ATG 360g
136,45 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filet śledziowy w oleju Graal 170 g
454,65 Kč/1kg
101,17 Kč
-23,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,29 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřová pečeně s delikatesní omáčkou Knorr
255,29 Kč/1l
39 824,64 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jürgen Langbein Humrové máslo k zjemnění humrů a omáček 380g
Kulinářská specialita pro zjemnění humrových a rybích omáček nebo pro přípravu mořských polévek.
Feine Küche Jürgen Langbein GmbH
Feldstraße 7
24568 Kaltenkirchen, Německo
Kulinářská specialita pro zjemnění humrových a rybích omáček nebo pro přípravu mořských polévek.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.38 l
- Seznam přísad
- MÁSELNÝ tuk (78 %), palmový tuk, výtažek z HUMMERU, výtažky z KARKASU, barvivo: paprikový extrakt; přírodní kmínové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 3675 kJ (878 kcal) Tuky 99 g, z toho nasycené mastné kyseliny 57 g Sacharidy 0 g, z toho cukr 0 g Bílkoviny 0,2 g Sůl <0,01 g
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- Feine Küche Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7 24568 Kaltenkirchen
- Prodejní název
- Humří máslo
- Výrobce
- Jürgen Langbein
- Číslo produktu
- 26917
- Kód EAN
- 4007680104918
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.38 l
- Seznam přísad
- MÁSELNÝ tuk (78 %), palmový tuk, výtažek z HUMMERU, výtažky z KARKASU, barvivo: paprikový extrakt; přírodní kmínové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 3675 kJ (878 kcal) Tuky 99 g, z toho nasycené mastné kyseliny 57 g Sacharidy 0 g, z toho cukr 0 g Bílkoviny 0,2 g Sůl <0,01 g
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- Feine Küche Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7 24568 Kaltenkirchen
- Prodejní název
- Humří máslo
- Výrobce
- Jürgen Langbein
- Číslo produktu
- 26917
- Kód EAN
- 4007680104918
K tomu se hodí také

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
491,36 Kč/1kg
245,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Krabí máslo Kulinářská hamburská specialita 380g
1 206,61 Kč/1l
458,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasta na rybí polévku Langbein
491,94 Kč/1kg
245,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Pečený jus jemná gurmánská pasta na tmavé omáčky 50g
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krabí maso, 170 g
919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ita-San Nakládaný zázvor na sushi 1,5kg/ATG1kg
130,18 Kč/1l
267,38 Kč
-72,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Hovězí polévková pasta
438,90 Kč/1kg
175,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Bami Goreng
253,10 Kč/1kg
101,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg