5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g159,19 Kč/1kg
318,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Švábská polévka ravioli198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bonduelle Leipziger Allerlei 200g303,10 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Liakada Kalamata Oliven ATG 200g340,86 Kč/1kg
119,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

GroßhandelEN Sokolow Konserwe "Turystyczna" Fleischkonserve 12x300g
155,20 Kč/1kg
83,58 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Hummus z pastą Ajvar BGU 80 g
392,50 Kč/1kg
39,25 Kč
Prodejce: Katomix

Fasolka w sosie barbecue Heinz 390 g
134,45 Kč/1kg
101,79 Kč
-42,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Paprykarz szczeciński Evra 300 g
168,23 Kč/1kg
50,47 Kč
Prodejce: Katomix

Pasta z tuńczyka Dalmare 100 g
761,18 Kč/1kg
116,43 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,73 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hummus z pastą Ajvar BGU 200 g
318,05 Kč/1kg
96,84 Kč
-27%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,97 Kč
Prodejce: Katomix

Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Podwawelska 280 G
330,89 Kč/1kg
92,65 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj! Zamów teraz gulasz wieprzowy Krakus i ciesz się smakiem tradycji w kilka chwil!
Vepřový guláš Krakus 300g
Složení: Vepřové maso 30 %,
Omáčka: voda, pšeničná mouka (lepek), bramborový škrob, rajčatový protlak, sůl, koření, sušená zelenina (včetně celeru), cukr, hořčice, ocet brandy, aromata,
Látky zvýrazňující chuť a vůni: triuminosinát sodný, guanylát disodný, glutaman sodný,
Barvivo: riboflavin.
Známá a oblíbená značka masových konzerv.
výživové hodnoty na 100 g výrobku:
- Energetická hodnota: 404 kJ / 96 kcal
- Tuk: 3,8 g
- Nasycené mastné kyseliny: 1,5 g
- Sacharidy: 5,5 g
- Cukr: 2 g
- Bílkoviny: 10 g
- Sůl: 1,3 g
- Seznam přísad
- Vepřové maso 30%, omáčka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Artimex Food
- Prodejní název
- KRAKUS
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900244010061
- Seznam přísad
- Vepřové maso 30%, omáčka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Artimex Food
- Prodejní název
- KRAKUS
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900244010061
K tomu se hodí také

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Vepřové sádlo se slaninou a cibulí 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Konserwa Łopatka Wieprzowa KRAKUS 300G PUSKA VYSOKÁ KVALITA PRAKTICKÁ
282,83 Kč/1kg
84,85 Kč
Prodejce: Katomix

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Pamapol „Bigos“ zelňačka z dušeného kyselého zelí s klobásou 500 g
180,92 Kč/1kg
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Karczek Wieprzowy Konserwa 300 G
387,67 Kč/1kg
116,30 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakus Vepřové maso ve vlastní šťávě 300 g
275,50 Kč/1l
82,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Argeta 3838975566507, Kuřecí paštika, 95 g, Palmový olej, Konzervant, 309 kcal, 1279 kJ, 29 g
948,63 Kč/1kg
90,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Okurky nakládané v mléčné kyselině – fermentované | veganské | 370 ml | MARSCHLAND
346,00 Kč/1kg
114,18 Kč
Prodejce: taleoo

PAM Flaki wołowe 500 g
198,46 Kč/1kg
99,23 Kč
Prodejce: Katomix

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hydrangea Paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm hortenzie paniculata Opadavý keř
121,72 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Kuřecí stehenní maso, Krakus, 300g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

12 x břečťan 75-100 cm (Hedera hibernica): kupte si 12 / zaplaťte 7,5 | 12 stálezelených popínavých rostlin pro 2 metry dlouhý 100% živý plot pro soukromí
1 167,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClematisOnline

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Musztarda Sarepska 175 g
1 340,57 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
492,71 Kč/1kg
118,25 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg