4,8



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(49)Počet hodnocení: 49

Další informace o reklamě
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g159,19 Kč/1kg
318,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Švábská polévka ravioli198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Vepřové sádlo se slaninou a cibulí 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krakus Anglický guláš 300 g
Zažijte chuť tradice v moderním pojetí
V srdci každé polské kuchyně se skrývá láska k tradici a chutím, které spojují generace. Krakus Gulasz Angielski je kombinací bohaté chuti hovězího masa s jemným kořením, které vás přenese do světa plného tepla a pohody. S každou lžící pocítíte, jak domácí kuchyně získává nový, sofistikovaný rozměr. Ideální pro rychlou večeři v náročném dni nebo pro večerní posezení s blízkými. Otevřete sklenici a obohaťte svůj každodenní život o aromatické, chuťově výrazné jídlo, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky.
Anglický guláš - váš pomocník v kuchyni
Nemusíte být mistrem kuchařem, abyste si pochutnali na lahodném pokrmu. Krakus Gulasz Angielski je hotovým řešením pro každého, kdo chce objevit hlubokou, intenzivní chuť, aniž by ztrácel čas dlouhým vařením. Stačí ho jen ohřát a vychutnat si plnou chuť! Dokonale ochucené hovězí maso v kombinaci se zeleninou a aromatickou omáčkou je zárukou chutného a sytého jídla. Skvěle se hodí ke konzumaci s oblíbenými přílohami, jako jsou brambory, kroupy nebo chléb.
Pociťte sílu chuti - Krakus Gulasz Angielski
Gulasz Angielski od společnosti Krakus je pokrm, který uspokojí vaši touhu po pravé domácí chuti. Je vytvořen z nejkvalitnějších surovin, dokonale ochucený a potěší svou vůní ihned po otevření. Bez umělých přísad a plný nutričních hodnot je volbou pro ty, kteří ocení přirozenost a chuť v té nejlepší podobě. Guláš je vynikající volbou pro rychlé jídlo v práci, doma nebo při setkání s přáteli.
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 vynikajícími recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Anglický guláš od Krakuse - rychlý a chutný pokrmSložení: 1: krakus English stew, 1 cibule, 2 brambory, 1 mrkev, 1 lžíce másla, 1 šálek zeleninového vývaru, čerstvý kopr, sůl, pepř
Příprava: Na pánvi rozehřejeme máslo, přidáme na kostičky nakrájenou cibuli a osmahneme ji. Poté přidáme na kostičky nakrájené brambory a mrkev a po chvíli přilijeme zeleninový vývar. Dusíme na mírném ohni asi 10 minut. Když je zelenina měkká, přidáme anglický guláš Krakus a vaříme dalších 5 minut. Nakonec osolte, opepřete, posypte čerstvým koprem a podávejte s oblíbenou přílohou. Dobrou chuť!
Shrnutí nejdůležitějších vlastností a výhod výrobku:
- Hotový pokrm za 5 minut - ideální pro rychlou večeři
- Vysoce kvalitní hovězí maso a přírodní ingredience
- Žádné umělé přísady - jen čistá chuť
- Dokonale ochucené, ideální pro každou příležitost
- Vhodný pro ty, kteří ocení tradiční chutě
- sada obsahuje: 1x Krakus Gulasz angielski 300 g
Značka Krakus je synonymem potravinářských výrobků nejvyšší kvality, které si již léta získávají důvěru zákazníků. Specializujeme se na tradiční polské chutě, které nabízíme v moderní, pohodlné formě hotových jídel. Vysoká kvalita našich výrobků, pečlivě vybrané suroviny a pozornost věnovaná každému detailu jsou naším receptem na úspěch.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Jak dlouho se musí guláš ohřívat?
Anglický guláš Krakus je ohřátý do 5 minut - stačí ho nalít do hrnce a ohřát na mírném ohni nebo v mikrovlnné troubě.....
2. Je guláš připraven ke konzumaci ihned po otevření?
Ano, Krakus Gulasz Angielski je připraven ke konzumaci ihned po otevření. Stačí ho ohřát a můžete si vychutnat jeho plnou chuť.
3. Obsahuje guláš umělé přísady?
Ne, guláš Krakus Gulasz Angielski neobsahuje umělé přísady. Jedná se o výrobek vytvořený z přírodních surovin, které zajišťují plnou chuť.
4. Lze guláš podávat s různými přísadami?
Samozřejmě! Guláš po anglicku se skvěle hodí k bramborám, kroupám, rýži, ale i k oblíbenému chlebu.
vepřové maso 95%;sůl;stabilizátory: difosforečnany;bílý pepř;konzervant: dusitan sodný
Zamów już dziś i ciesz się smakiem tradycyjnego gulaszu angielskiego! Kup teraz!
- Seznam přísad
- Krakus Anglický guláš 300 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 967 kJ / 233 kcal
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Krakus Gulasz Angielski 300 G
- Prodejní název
- Krakus Anglický guláš 300 g
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900244010030
- Seznam přísad
- Krakus Anglický guláš 300 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 967 kJ / 233 kcal
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Krakus Gulasz Angielski 300 G
- Prodejní název
- Krakus Anglický guláš 300 g
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900244010030
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Vepřové sádlo se slaninou a cibulí 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Konserwa Łopatka Wieprzowa KRAKUS 300G PUSKA VYSOKÁ KVALITA PRAKTICKÁ
282,83 Kč/1kg
84,85 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Slunečnicový olej kuchař, 10L PET studená a teplá kuchyně občerstvení restaurace veganské
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pamapol „Bigos“ zelňačka z dušeného kyselého zelí s klobásou 500 g
180,92 Kč/1kg
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Infrazářič Wiltec 290 Watt, energeticky úsporný radiátor, nástěnné elektrické topení, topný panel, infrazářič
1 534,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Sada 10 kusů plenek, 100% bavlna, 80x80 cm, bílé
1 392,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Faber-Castell 148746, Modrá, Kuličkové pero, Modrá, Stříbrná, 1 kusů
78,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
509,12 Kč/1kg
1 374,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hořčice křenová 175g ROLESKI
83,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Guláš anglický
Velmi dobré. Znovu a znovu
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg