4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krabí maso, 170 g919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zeleninový vývar Maggi23,86 Kč/1l
83,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sofko Djuwetsch zeleninová směs dušená v kouscích typická balkánská 4040ml119,56 Kč/1l
483,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bavorská polévka s játrovými knedlíčky270,37 Kč/1l
108,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerovy krutony cibule/česnek
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
152,03 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Krakovská klobása Spichlerz Ruski 280 g
330,89 Kč/1kg
96,75 Kč
-4,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,65 Kč
Prodejce: Katomix

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegetariánské klobásy 200g
294,34 Kč/1kg
111,85 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna Bonduelle 150g
295,80 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Burger okurky - sladkokyselé demeter 350g
371,71 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Tučné solené koprové okurky
282,46 Kč/1kg
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si Krakus Smalec se slaninou a cibulí ještě dnes! Ochutnejte tradiční chuť a užijte si jedinečnou vůni!
Smalec se slaninou a cibulí Krakus 300g
Složení: vepřové maso 70 %, vepřové sádlo, vepřová pojivová tkáň, sůl, modifikovaný škrob, cibule, bílý pepř, aroma, konzervant - dusitan sodný.
Výrobek může obsahovat: sóju, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), celer, hořčici.
Známá a oblíbená značka masných konzerv.
Nutriční hodnoty na 100 g výrobku:
- Energie:1562/378kcal,
- Tuk: 36 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14 g,
- Sacharidy: 1,5 g,
- z toho cukr: 0 g,
- Bílkoviny: 12 g,
- Sůl: 2,1 g.
- Seznam přísad
- Vepřové maso 70 %, vepřové sádlo, vepřové vazivo, sůl, modifikovaný škrob, cibule, bílý pepř, aroma, konzervant
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- SMALEC
- Prodejní název
- Selgros111
- Výrobce
- Krakus
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900244038256
- Seznam přísad
- Vepřové maso 70 %, vepřové sádlo, vepřové vazivo, sůl, modifikovaný škrob, cibule, bílý pepř, aroma, konzervant
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- SMALEC
- Prodejní název
- Selgros111
- Výrobce
- Krakus
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5900244038256
K tomu se hodí také

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Karczek Wieprzowy Konserwa 300 G
387,67 Kč/1kg
116,30 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Kuřecí stehenní maso, Krakus, 300g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konserwa Łopatka Wieprzowa KRAKUS 300G PUSKA VYSOKÁ KVALITA PRAKTICKÁ
282,83 Kč/1kg
84,85 Kč
Prodejce: Katomix

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Černý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Krakus Filet z Kurczaka 300 g
382,00 Kč/1kg
114,60 Kč
Prodejce: Katomix

Hofgutská kapusta ručně sbíraná nahrubo nakrájená ve sklenici 720ml
69,37 Kč/1l
49,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Výběr okurek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibulí 720ml
77,65 Kč/1l
55,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá chuť za skvělou cenu
Skvělé na snídani, svačinu, chutné hmmm.will objednat znovu.
Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
článek je dobrý
splňuje mé očekávání
Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg