5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z pomidorami 250g1 660,32 Kč/1kg
415,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Plantway Kuřecí gyros, 160 g1,49 Kč/1kg
557,07 Kč
-319,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Menzi Bami Goreng253,10 Kč/1kg
101,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meica Rindswürstchen 180g720,33 Kč/1kg
129,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Barszcz czerwony ekspresowy 60 g
430,67 Kč/1kg
27,09 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Hortex Barszcz czerwony 1 litr
84 101,86 Kč/1kg
124,10 Kč
-33,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,83 Kč
Prodejce: Megasam24PL

WINIARY Borščová polévka 49 g
108,24 Kč/1kg
28,30 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,59 Kč/1kg
261,27 Kč
Prodejce: somnia24

Mexická polévka JemyJemy 400 g
166,40 Kč/1kg
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Koncentrat Barszczu 1 litr
205 539,99 Kč/1kg
205,54 Kč
Prodejce: Katomix

Bonduelle Groszek konserwowy 400 g
120,07 Kč/1kg
50,07 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,03 Kč
Prodejce: Katomix

Paprykarz szczeciński Evra 300 g
168,23 Kč/1kg
50,47 Kč
Prodejce: Katomix

Sałatka z tuńczykiem meksykańska 220 g
457,73 Kč/1kg
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dawtona Groszek Zielony 400 g Konserwowy
75,78 Kč/1kg
36,52 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,86 Kč
Prodejce: Katomix

Sladkokyselé okurky 680g
213,07 Kč/1kg
144,89 Kč
Prodejce: taleoo

Hummus z pastą Ajvar BGU 80 g
392,50 Kč/1kg
39,25 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zamów KRAKUS Barszcz Czerwony już dziś i ciesz się smakiem tradycji! Kup teraz i poczuj różnicę!
Polévka z červené řepy Krakus Barszsz je tradiční východoevropské jídlo, které potěší svou jedinečnou chutí a zdraví prospěšnými vlastnostmi. Tato delikátní polévka z červené řepy je absolutní nutností pro gurmány a nabízí lahodné a vyvážené jídlo. Hlavní ingrediencí polévky je červená řepa, všestranná kořenová zelenina, která je známá svou osvěžující a zemitou chutí. Polévka je pečlivě připravena tak, aby si zachovala plnou chuť a živiny červené řepy. Přirozená sladkost červené řepy dodává polévce příjemnou chuť, zatímco její zářivě červená barva dělá z každého jídla opravdovou pastvu pro oči. Polévka Krakus Barszsz z červené řepy je ideální jako předkrm nebo hlavní chod. Lze ji konzumovat teplou i studenou, a proto je kulinářským potěšením po celý rok. Tato polévka je vhodná nejen pro vegetariány a vegany, ale také pro všechny, kteří kladou důraz na vyváženou stravu. Objevte polévku Krakus Barszsz z červené řepy a nechte se okouzlit její nezaměnitelnou chutí a zdraví prospěšnými vlastnostmi. Vychutnejte si šálek této úžasné polévky a ponořte se do bohaté kulinářské tradice východní Evropy. Polévka Krakus Barszsz z červené řepy – požitek, který hýčká tělo i duši. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů. Doporučení pro přípravu: Před otevřením protřepejte balení a obsah nalijte do hrnce. Zahřívejte na mírném ohni v hrnci 7–10 minut, občas promíchejte.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 58 % šťáva z červené řepy z koncentrátu šťávy z červené řepy, voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy, cukr, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, extrakty koření, koření, aroma (obsahuje mléko a celer).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty pro 100 ml pro 250 ml Energie kJ / kcal 143 / 34 358 / 85 Tuky g < 0,5 < 0,5 z toho nasycené tuky g < 0,1 < 0,1 Sacharidy g 7,1 18 z toho cukry g 7,0 18 Bílkoviny g 1,0 2,5 Sůl g 1,1 2,8 Jedna porce odpovídá 250 ml. Balení obsahuje 4 porce.
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- Vertrieb: DOVGAN GmbH, Zinkhüttenweg 6, 22113 Hamburg, www.dovgan.de
- Prodejní název
- Polévka z červené řepy
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397734357
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 58 % šťáva z červené řepy z koncentrátu šťávy z červené řepy, voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy, cukr, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, extrakty koření, koření, aroma (obsahuje mléko a celer).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty pro 100 ml pro 250 ml Energie kJ / kcal 143 / 34 358 / 85 Tuky g < 0,5 < 0,5 z toho nasycené tuky g < 0,1 < 0,1 Sacharidy g 7,1 18 z toho cukry g 7,0 18 Bílkoviny g 1,0 2,5 Sůl g 1,1 2,8 Jedna porce odpovídá 250 ml. Balení obsahuje 4 porce.
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- Vertrieb: DOVGAN GmbH, Zinkhüttenweg 6, 22113 Hamburg, www.dovgan.de
- Prodejní název
- Polévka z červené řepy
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397734357
K tomu se hodí také

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Ketchup Kotlin Pikantny Bez Konserwantów 450 g
126,88 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
1 510,13 Kč/1kg
453,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lubella Pasta Lazanki 400 G
124,95 Kč/1kg
61,01 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,98 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Vepřové sádlo se slaninou a cibulí 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

VelkoobchodPL Winiary instantní červený boršč "Barszcz" 5x170g
431,71 Kč/1kg
76,67 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,39 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Parowki Berlinki z kurczaka 250g I Drůbeží vídeňské párky 250g
274,04 Kč/1kg
68,51 Kč
Prodejce: Katomix

PAM Flaki wołowe 500 g
198,46 Kč/1kg
99,23 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou příchutí 245g
517,51 Kč/1kg
132,31 Kč
-5,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

Pamapol „Bigos“ zelňačka z dušeného kyselého zelí s klobásou 500 g
180,92 Kč/1kg
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Lisner Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
522,06 Kč/1kg
88,75 Kč
Prodejce: Katomix

Hořčice křenová 175g ROLESKI
83,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 160 x 230 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
1 288,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojen s produktem a dodávka byla super zabalená. Mohu jen doporučit ostatním.
Polévka z červené řepy je velmi chutná a velmi kvalitní. Mohu ji jen doporučit.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,13 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Jürgen Langbein Humrové máslo k zjemnění humrů a omáček 380g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
460,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 212,03 Kč/1kg

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
816,72 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg