5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco hrnec s perlovým ječmenem se spoustou perlového ječmene a čerstvou zeleninou 800g 3-pack149,55 Kč/1l
358,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Ragout fin Toulouse style masové kousky 4 paštiky 400g
578,47 Kč/1kg
231,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix lišková krémová polévka jemná s liškami 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 800ml
264,01 Kč/1l
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
628,72 Kč/1kg
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Heine's Ragout fin s drůbežím masem a houbami 400g
Heine's Ragout Fin je ideální pro podávání v paštice z listového těsta, a je tedy rychle připraveným předkrmem. Nejlepší drůbeží a telecí maso zjemněné houbami v bílé omáčce se snoubí v ragú Heine's Ragout Fin a činí toto ragú obzvláště aromatickým a lahodným.
zur Mühlen ApS & Co KG
Gewerbestraße 1
24860 Böklund
zur Mühlen ApS & Co KG Gewerbestraße 1, 24860 Böklund
| Název | Heine's Ragout fin |
| Hmotnost | 400g |
| Návod k použití | Připraveno ke konzumaci. Pomalu ohřívejte. Podle chuti přidejte trochu mléka nebo smetany. Ztráta hmotnosti zahříváním. |
| Složení | Pitná voda, kuřecí maso (18 %), telecí maso (15 %), krůtí maso (8 %), houby (7 %), modifikovaný škrob, smetana, rostlinný tuk, PŠENIČNÁ mouka, MLÉČNÁ bílkovina, vejce, jodidovaná jedlá sůl, koření, extrakty koření (s HOŘČICÍ, CELEREM), citronová šťáva, dextróza, koření, regulátor kyselosti: Emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; stabilizátor: di- a trifosforečnany; zahušťovadlo: karagenan, guma guar; látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný. |
| Potravinářské přídatné látky | s látkou zvýrazňující chuť a vůni |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní, celer a výrobky z něj, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Jensen's Fine Foods. D-24984 Satrup |
| Adresa | |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 558kj/134kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 10,0g |
| Tuk | 3,9g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,0g |
| Sacharidy | 0,5g |
| z toho cukr | 8,0g |
| Bílkoviny | 0,50g |
| Sůl | 2,2g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, kuřecí maso 18 %, telecí maso 15 %, krůtí maso 8 %, houby 7 %, modifikovaný škrob, smetana, rostlinný tuk, pšeničná mouka, mléčná bílkovina, vejce, jodidovaná jedlá sůl, koření, extrakty koření (s hořčicí, celerem), citronová šťáva, dextróza, koření, okyselující látka: Kyselina citronová, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátor: di- a trifosforečnany, zahušťovadlo: karagenan, guma guar, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 557 kJ Energie (kcal): 133,123 kcal Tuky: 10 gramů, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,9 gramů Sacharidy: 3 gramy, z toho cukr: 1,5 gramu Bílkoviny: 8 gramů Sůl: 1,25 gramů
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- zur Mühlen ApS & Co. KGGewerbestraße 1 24860 Böklund
- Prodejní název
- Ragú s drůbežím masem, telecím masem a houbami
- Výrobce
- zur Mühlen ApS & Co. KG
- Číslo produktu
- k27204
- Kód EAN
- 4021600150106
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, kuřecí maso 18 %, telecí maso 15 %, krůtí maso 8 %, houby 7 %, modifikovaný škrob, smetana, rostlinný tuk, pšeničná mouka, mléčná bílkovina, vejce, jodidovaná jedlá sůl, koření, extrakty koření (s hořčicí, celerem), citronová šťáva, dextróza, koření, okyselující látka: Kyselina citronová, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátor: di- a trifosforečnany, zahušťovadlo: karagenan, guma guar, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 557 kJ Energie (kcal): 133,123 kcal Tuky: 10 gramů, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,9 gramů Sacharidy: 3 gramy, z toho cukr: 1,5 gramu Bílkoviny: 8 gramů Sůl: 1,25 gramů
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- zur Mühlen ApS & Co. KGGewerbestraße 1 24860 Böklund
- Prodejní název
- Ragú s drůbežím masem, telecím masem a houbami
- Výrobce
- zur Mühlen ApS & Co. KG
- Číslo produktu
- k27204
- Kód EAN
- 4021600150106
K tomu se hodí také

Lacroix královské paštiky 4 kusy
746,90 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Šunka, slanina Bernardi Karl, 1/4 kus, cca 1 kg.
825,45 Kč/1kg
825,45 Kč
Prodejce: italia-genuss

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Studený pokrm bez vaření jahod
332,02 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Maggi 5minutová terinová bramborová kaše s hráškem a mrkví 43g
1 354,75 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hierbas Tunel de Mallorca Mezcladas bylinný likér 700ml
721,07 Kč/1l
529,71 Kč
-24,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
504,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli Diavoli v ovocné, pikantní rajčatové omáčce 800g
302,45 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

96 LED solární plamenné světlo, Topchances 4 ks solární světlo Zahrada IP65 Vodotěsné solární lampy Zahradní pochodně s realistickými plameny Automatické zapnutí/vypnutí Venkovní teplé světlo
1 949,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Erasco 148395006 Erasco Weiße Bohnen-Eintopf 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Flambovací pistole 1300°C Flambovač Brener Kuchyňský Plynový Hořák s bezpečnostní pojistkou Creme Brulée Flambovací hořák Retoo
257,99 Kč
Prodejce: Retoo

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
143,50 Kč/1l
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Externí USB 2.0 DVD/CD mechanika, přenosné, tenké provedení, tichý provoz, mechanika pro zápis a čtení (RW), kompatibilní s notebooky, stolními počítači a systémem Windows – Retoo
413,99 Kč
-59,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,79 Kč
Prodejce: Retoo

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Tento výrobek jsem si koupila již několikrát a myslím si, že je to jeden z nejlepších výrobků, které lze v plechovkách koupit.
Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Heines Ragout ploutev s drůbežím masem a houbami 400g
Nejlepší ze všech, vřele doporučujeme
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg