5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marabou cookies plnotučné mléko2 275,82 Kč/1kg
418,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Coppenrath domácí sušenky Frankentaler s polevou a lískovými oříšky 200g345,55 Kč/1kg
69,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Spritzgenuss hořká čokoláda s jemnou hořkou čokoládou 150g
386,33 Kč/1kg
57,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
182,47 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Caramel plnotučné mléko
396,72 Kč/1kg
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
269,64 Kč/1kg
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plnotučné mléko Choco Duo 150g
693,47 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové polibky - plnotučné 100g
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Oplatky - plnotučné mléko 125g
936,48 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Mini speculoos - mléčná čokoláda 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Pomerančové sušenky s plnotučným mlékem - bezlepkové 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Verkade čokoládové sušenky s mléčnou a hořkou čokoládou, 150 g
814,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Coppenrath Spritzgenuss plnotučné mléko v mléčné čokoládě 150g
Zažijte jemný požitek ze sušenek na nejvyšší úrovni s Coppenrath Spritzgenuss Vollmilch. Tento vynikající křehký chléb svádí svou jemnou konzistencí a dokonalou kombinací křupavého těsta a polevy z nejjemnější mléčné čokolády.
Výhody výrobku: - Vychutnejte si čokoládovou polevu s čokoládou, která je vhodná pro děti:
- Křehké požitky: sušenky potěší jemnou, drobivou konzistencí.
- Jemná mléčná čokoláda: Sušenky s poloviční polevou zajišťují harmonickou chuť čokolády a těsta.
- Perfektně porcované: Ideální pro útulné přestávky u kávy, jako svačinka mezi jídly nebo pro zvláštní chvíle požitku.
Příležitosti pro Spritzgenuss plnotučné mléko:
- Kávové stolky: Ideální doplněk k šálku kávy nebo čaje.
- Pohostinnost: Ideální pro pohoštění hostů něčím výjimečným.
- Svačina na každý den: Malý kousek u na chvíle mezi jídly.
Proč plnotučné mléko Coppenrath Spritzgenuss?
- Tradiční kvalita: Vyrobeno podle osvědčené receptury v nejlepším stylu značky Coppenrath.
- Vysoce kvalitní suroviny: Zpracováno s důrazem na detail a z vynikajících surovin.
- Všestrannost: Ať už jako suvenýr, dezert nebo osobní pohoštění - vždy dobrá volba.
Závěr:
S plnotučným mlékem Coppenrath Spritzgenuss si můžete do svého domova přinést ten nejlepší požitek ze sušenek. Lahodná kombinace křehkého pečiva a mléčné čokolády učiní každý okamžik výjimečným.
Klíčová slova: Coppenrath Spritzgebäck, sušenky s mléčnou čokoládou, jemné sušenky, Spritzgenuss, mléčná čokoláda, sušenky ke kávě, sušenky s čokoládou.
Coppenrath Feingebäck GmbH
Telgweg 14
49744 Geeste
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
Chuť Spritzgenuss v kombinaci s krémovou mléčnou čokoládou. Spritzgenuss s mléčnou čokoládou je sušenka pro každou příležitost.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový tuk, MÁSELNÝ OLEJ, kakaové máslo1, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÉ VEJCE, kakaová hmota1, prášek z Bourbon vanilkového lusku, PŠENIČNÝ PRÁŠEK, SÓJOVÁ mouka, glukózo-fruktózový sirup, sůl, emulgátor (lecitiny (SÓJA)), přírodní vanilkové aroma, aromaMůže obsahovat stopy skořápkových plodů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2264 kj Energie kcal 542 kcal Tuky 31GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 59GRM Sacharidy, z toho cukr 29GRM Bílkoviny 5,9GRM Sůl 0,27GRM
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath Spritzgenuss plnotučné mléko v polotuhé mléčné čokoládě 150g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 18531
- Kód EAN
- 4006952005311
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový tuk, MÁSELNÝ OLEJ, kakaové máslo1, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÉ VEJCE, kakaová hmota1, prášek z Bourbon vanilkového lusku, PŠENIČNÝ PRÁŠEK, SÓJOVÁ mouka, glukózo-fruktózový sirup, sůl, emulgátor (lecitiny (SÓJA)), přírodní vanilkové aroma, aromaMůže obsahovat stopy skořápkových plodů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2264 kj Energie kcal 542 kcal Tuky 31GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 59GRM Sacharidy, z toho cukr 29GRM Bílkoviny 5,9GRM Sůl 0,27GRM
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath Spritzgenuss plnotučné mléko v polotuhé mléčné čokoládě 150g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 18531
- Kód EAN
- 4006952005311
K tomu se hodí také

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers 4.7156.4, Snack bars, Ořechy, 200 g, 2301 kJ, 551 kcal, CE
679,85 Kč/1kg
135,97 Kč
Prodejce: VISO

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Spritzgenuss hořká čokoláda s jemnou hořkou čokoládou 150g
386,33 Kč/1kg
57,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Baking Time Dino Adventure vzrušující směs na pečení 300g
592,23 Kč/1kg
177,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Coppenrath Classic Choco Kränze Cukrem sypané sušenky s čokoládou 250g
270,88 Kč/1kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Topstar® 71487S07 Otočná židle Titan® Junior - černá/fialová
5 960,67 Kč/1kg
357,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Spritzgenuss malé a jemně stočené, křehké na skus 175g
331,77 Kč/1kg
58,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové kroužky 400g
182,47 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Caramel plnotučné mléko
396,72 Kč/1kg
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Schulte ideální ke kávě a dortu 250g
291,00 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
574,85 Kč/1kg
538,92 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Chuť velmi dobrá
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg