Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml

189,87 Kč

174,29 Kč-15,58Kč

174,29 Kč / 1l

plus 270,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
635,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roleski Hořčice 175 G
Roleski Hořčice 175 G
150,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Lacroix Hollandaise omáčka ideální pro chřest a zeleninu 150ml
Lacroix Hollandaise omáčka ideální pro chřest a zeleninu 150ml
635,33 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
A product shot of a carton of Thomy Les Sauces Béchamel.
Thomy Les Sauces Bešamel light na zeleninu a zapékání 250ml
233,76 Kč/1l
58,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz krémová česneková omáčka 420 g
Heinz krémová česneková omáčka 420 g
218,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
140,74 Kč
-46,60 Kč
94,14 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Česneková omáčka Develey 410 g
Česneková omáčka Develey 410 g
166,00 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Roleski Smetanová omáčka k pokrmům 300 g
Roleski Smetanová omáčka k pokrmům 300 g
217 933,32 Kč/1kg
85,91 Kč
-23%
65,38 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Roleski Belgická omáčka k hranolkám 290 g
Roleski Belgická omáčka k hranolkám 290 g
521,84 Kč/1kg
166,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka s chilli, citronem a zázvorem 700 ml
Sladkokyselá omáčka s chilli, citronem a zázvorem 700 ml
235,60 Kč/1l
164,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
238,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
254,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
192,88 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
168,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roleski sezamová omáčka 300 g
Roleski sezamová omáčka 300 g
230,13 Kč/1l
69,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Česneková omáčka 300g ROLESKI
Česneková omáčka 300g ROLESKI
180,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Winiary Champignon sauce 30 g
Winiary Champignon sauce 30 g
853,67 Kč/1kg
25,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dawtona Boloňská omáčka 520 g
Dawtona Boloňská omáčka 520 g
68,97 Kč/1kg
86,76 Kč
-38%
53,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Omáčka Roleski Feurige Tomatensauce, 355 g, s příchutí habanero a jalapeño
Omáčka Roleski Feurige Tomatensauce, 355 g, s příchutí habanero a jalapeño
221 583,33 Kč/1kg
79,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Barilla Rajčatová omáčka Arrabbiata 400 g
Barilla Rajčatová omáčka Arrabbiata 400 g
180,94 Kč/1kg
165,67 Kč
-49,87 Kč
115,80 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Omáčka Aioli 250ml
Omáčka Aioli 250ml
400,44 Kč/1l
100,11 Kč
Prodejce: taleoo
SOS SOJOWY SHOYU Z DOZOWNIKIEM BIO 150 ml - TERRASANA
Shoyu – sójová omáčka, 150 ml | TERRASANA
907,27 Kč/1l
136,09 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sos Winiary pomidorowy 500 g
Sos Winiary pomidorowy 500 g
125,23 Kč/1kg
93,92 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lukull omáčka Hollandaise s jemně krémovou konzistencí 1000 ml

Přehled produktů

Omáčka Lukull Sauce Hollandaise v balení o objemu 1000 ml má jemně krémovou konzistenci a chutí připomíná klasickou máslovou omáčku. Je vyrobena z rostlinných tuků a je okamžitě použitelná bez další přípravy. Díky své svěží, vyvážené chuti je ideálním doplňkem k chřestu, zelenině, masu nebo rybám.

Hlavní vlastnosti

Omáčka Hollandaise je stabilní při vaření, nesráží se a zůstává hladká i při delším udržování v teple. Vysoce kvalitní ingredience zajišťují trvale vysokou kvalitu a výsledek, který vypadá jako domácí. Neobsahuje konzervační látky a lze ji použít jako hotovou omáčku nebo individuálně dochutit. Typická krémová struktura z ní činí univerzální základ pro teplá jídla.

Tipy pro použití

Ideální pro klasický chřest, jemnou zeleninu nebo delikátní rybí a masové pokrmy. Omáčku stačí pouze ohřát a je okamžitě připravena k podávání. Lze ji kreativně obohatit například bylinkami, citronovou šťávou, bílým vínem nebo jemným kořením podle potřeby. Díky své stabilní konzistenci je vhodná i pro profesionální použití v gastronomii a cateringu.

Časté otázky

Je omáčka stabilní při vaření
Ano, zůstává stabilní, nesráží se a neslepuje se.

Lze omáčku individuálně dochutit
Ano, lze ji snadno dochutit bylinkami, kořením nebo citronovou šťávou.

Jak dlouho zůstává omáčka stabilní při udržování v teple?
Díky receptuře stabilní při udržování v teple může být déle připravena k podávání.

Unilever Deutschland Holding GmbH
Am Strandkai 1
20457 Hamburk
Německo


Holandská omáčka Lukull - dokonalý doplněk k vašim pokrmům

Holandská omáčka Lukull představuje vysoce kvalitní alternativu ke klasické máslové omáčce.Vyrábí se z rostlinných tuků a vyznačuje se jemnou a krémovou konzistencí, která dodá vašim pokrmům zvláštní nádech

Speciální vlastnosti:

Při vaření je stabilní: nesráží se ani nelepí, a to ani při dlouhém uchovávání v teple

Svěží chuť: Zaoblená chuť, která vypadá jako domácí

Vysoce kvalitní suroviny: Nejlepší kvalita bez konzervačních látek

Všestrannost: Lze použít čistý nebo upravený

Možné použití:

Zeleninové pokrmy: Vhodné pro přípravu zeleninových pokrmů:Ideální s chřestem a další zeleninou

Masové pokrmy: Skvěle se hodí k různým variantám masa

Rybí pokrmy: Skvělý doplněk rybích specialit

Složení: 50 % rostlinných olejů (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % JABLEČNÉHO MLÉKA, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), zahušťovadlo (xanthanová guma, guarová guma, guma ze svatojánského chleba), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), dextróza.Může obsahovat stopy lepku.

Balení:1 litr

Skladování: Lze skladovat neotevřené bez chlazení. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

Alergeny: Obsahuje: Může obsahovat: vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, celer a výrobky z něj: Obilná zrna obsahující lepek a výrobky z nich

Výrobce: Unilever Food Solutions, Unilever Deutschland GmbH, Knorrstraße 1, 74074 Heilbronn, Německo

Výživové údaje na 100 g:
Výživová hodnotaMnožství na 100 g
Energetická hodnota1916 kJ / 458 kcal
Tuk50 g
z toho nasycené mastné kyseliny17 g
Sacharidy1,9 g
z toho cukr1,7 g
Bílkoviny1,5 g
Sůl0,8 g


  • Značka: Lukull
  • Produkt: Holandská omáčka
  • Objem: 1 litr
  • Použití: Studená nebo ohřátá jako klasická příloha, například k jídlům se špenátem.
  • Cílová skupina: Především gastronomie a profesionální kuchyně.


7,73
Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
1 l
Seznam přísad
50 % rostlinné oleje (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % JABLEČNÉ MLÉKO, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), zahušťovadlo (xanthanová guma, guarová guma, guma ze svatojánského chleba), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), dextróza. Může obsahovat stopy LEPKU. Pasterováno.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 1900 kJ Kalorická hodnota v kcal 460 kcal Tuky 50,0 g Nasycené mastné kyseliny 17,0 g Sacharidy 2,0 g Cukr 1,5 g Bílkoviny 1,5 g Sůl 0,77 g Vláknina 0,2 g
Alergeny
Celer a výrobky z něj
Vejce a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
973 g
Potravinářský podnik
Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
Prodejní název
Omáčka připravená k použití
Výrobce
Unilever Deutschland
Číslo produktu
k28511
Kód EAN
4000492003738

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
1 l
Seznam přísad
50 % rostlinné oleje (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % JABLEČNÉ MLÉKO, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), zahušťovadlo (xanthanová guma, guarová guma, guma ze svatojánského chleba), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), dextróza. Může obsahovat stopy LEPKU. Pasterováno.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 1900 kJ Kalorická hodnota v kcal 460 kcal Tuky 50,0 g Nasycené mastné kyseliny 17,0 g Sacharidy 2,0 g Cukr 1,5 g Bílkoviny 1,5 g Sůl 0,77 g Vláknina 0,2 g
Alergeny
Celer a výrobky z něj
Vejce a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
973 g
Potravinářský podnik
Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
Prodejní název
Omáčka připravená k použití
Výrobce
Unilever Deutschland
Číslo produktu
k28511
Kód EAN
4000492003738
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
614,23 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
614,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lukull Cheese Gratin Sauce krémová omáčka do trouby se sýrovou příchutí 1000ml
Lukull Cheese Gratin Sauce krémová omáčka do trouby se sýrovou příchutí 1000ml
264,14 Kč/1l
264,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barilla Girandole No. 34 krátké semolinové těstoviny z tvrdé pšenice 500g
Barilla Girandole No. 34 krátké semolinové těstoviny z tvrdé pšenice 500g
90,68 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
52,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
26,19 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
92,63 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 233
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Hnědý cukr
Hnědý cukr
7,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
74,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, 1 ms, Černá
Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, 1 ms, Černá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
9 016,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405
Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
620,15 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
620,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Lenor 8001090891099, Granule, 210 g, Cedrové dřevo, Květina, Pačuli, 12 týden/týdnů
Lenor 8001090891099, Granule, 210 g, Cedrové dřevo, Květina, Pačuli, 12 týden/týdnů
586 407,43 Kč/1kg
158,33 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nike Everyday Cushion Crew 6Pak – ponožky, model SX7666-100, velikost: 42–46
Nike Everyday Cushion Crew 6Pak – ponožky, model SX7666-100, velikost: 42–46
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 169
743,00 Kč
Prodejce: GRANDSTYL
Obrázek produktu pro Lukull Sauce Hollandaise Soße 250,0 ml
Lukull Sauce Hollandaise Soße 250,0 ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
63,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro tonies 01-0051, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Modrá
tonies 01-0051, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Modrá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 66
1 989,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 314
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lukull omáčka Hollandaise Balance cremig  250ml 3er Pack
Lukull omáčka Hollandaise Balance cremig 250ml 3er Pack
395,56 Kč/1l
296,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 99
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Česnek granulovaný 1kg Brat.pl
Česnek granulovaný 1kg Brat.pl
298,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
303,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
665,21 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
132,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Černá lanýžová omáčka s letním lanýžem 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
Černá lanýžová omáčka s letním lanýžem 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
2 612,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
209,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Noční stolek VASAGLE s LED osvětlením, se 3 zásuvkami, bílý
Noční stolek VASAGLE s LED osvětlením, se 3 zásuvkami, bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 382
1 593,99 Kč
-39,00 Kč
1 554,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dodávka špičkového produktu ne
Ohodnoceno dne 6. června 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu
BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
227,40 Kč
-6,83 Kč
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin
735,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO  500G  &  TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l
Obrázek produktu pro Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g
Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
882,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech
Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,16 Kč/1l
Obrázek produktu pro Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L
Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,38 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tamari - silné 500 ml
Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml
Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 Kč
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l
Obrázek produktu pro Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení
Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech
Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
760,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari Madras v pastě, 283 g
Kari Madras v pastě, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks
Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks
Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tomato sauce Trinidad Scorpion, extremely hot, 340 g
Tomato sauce Trinidad Scorpion, extremely hot, 340 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
191,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Roleski Tatarka 240 ml
Roleski Tatarka 240 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
195,83 Kč/1kg