4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml40,34 Kč/1l
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml143,64 Kč/1l
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 187,06 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr - Salátová zálivka - francouzský styl - 5 ks
3 398,00 Kč/1kg
159,74 Kč
-23,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 5er pack
1 120,75 Kč/1kg
224,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Kořeněná bylinková omáčka v prášku 9 g
1 707,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-60%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,07 Kč
Prodejce: Katomix

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
144,43 Kč/1l
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zálivková omáčka – zahrádková bylinková směs, 15 g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
83,36 Kč/1l
62,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koprová zálivka na salát 800g - Knorr
31,21 Kč/1l
634,19 Kč
-134,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Develey garden herbs salátová zálivka jemně kyselá 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fix na salát - zahradní bylinky 28,8g
1 420,34 Kč/1kg
41,19 Kč
Prodejce: taleoo

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Francuski Lubczyk i Trybula 8 g
1 805,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,05 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Knorr Salatkrönung Universal, jemné čerstvé bylinkové dresinkové základní ingredience, 500 g
Přehled produktu
Produkt Knorr Salatkrönung Universal, jemné čerstvé bylinkové dresinkové základní ingredience, 500 g je všestranná základna pro přípravu čerstvých salátů a studených pokrmů. Pečlivě vybraná směs bylinek dodává tomuto čistému salátovému dresinku vyváženou a příjemně svěží chuť. Ať už se jedná o listový salát, okurkový salát, rajčatový salát nebo zeleninový salát, tento dresink se rychle připravuje a lze jej univerzálně využít. Praktické balení o hmotnosti 500 g je vhodné jak pro profesionální použití v gastronomii a cateringových službách, tak i pro domácnosti s pravidelnou spotřebou. S osvědčenou Knorr Salatkrönung Universal snadno připravíte aromatický dresink s konzistentní kvalitou a širokou škálou použití.
Hlavní vlastnosti
Produkt Knorr Salatkrönung Universal Kräuter zaujme svou harmonickou bylinkovou chutí a univerzálním využitím. Pečlivě vyvinuté složení je ideální jako základ pro mnoho druhů salátových dresingů a dodává různým salátům vyváženou chuť.
Prášek na dresink se jednoduše smíchá s vodou a olejem a vznikne čirý dresink se svěží chutí. Díky jednoduché přípravě se šetří čas a zajišťuje se konzistentní kvalita, a to jak v domácnosti, tak i v profesionální kuchyni.
Výhodné balení o hmotnosti 500 g je ideální pro gastronomii, catering a velkochody, a také pro všechny, kteří pravidelně připravují větší množství bylinkového dresinku. Díky neutrální bylinkové chuti lze dresink dle potřeby individuálně obohatit a upravit.
Tipy pro použití
Odměřené množství prášku na dresink smíchejte s vodou a olejem podle pokynů na obalu a poté nechte krátce odstát. Poté lze hotový dresink přímo přidat k čerstvým salátům.
Tato zeleninová zálivka se skvěle hodí k listovým salátům, okurkovým salátům, rajčatovým salátům a směsi zeleninových salátů. Je také vhodná jako základ pro marinády nebo studené předkrmy.
Pro individuální chuť lze hotovou zálivku doplnit citronovou šťávou, hořčicí nebo čerstvými bylinkami. Tímto vznikají různé zálivky pro různá jídla a salátové speciality.
Často kladené otázky
Jak se připravuje Knorr univerzální zálivka na saláty?
Prášek na zálivku se podle návodu na obalu smíchá s vodou a olejem a po krátké době se podává.
Pro jaké saláty je tato zálivka vhodná?
Hodí se k listovým salátům, okurkovým salátům, rajčatovým salátům, zeleninovým salátům a mnoha dalším čerstvým salátovým variacím.
Je balení o hmotnosti 500 g vhodné i pro gastronomii?
Ano. Díky své výhodné velikosti je toto balení vhodné jak pro gastronomii, catering a velkokuchyně, tak i pro domácí použití.
Lze chuť zálivky upravit podle vlastních preferencí?
Ano. Chuť lze obohatit čerstvými bylinkami, citronovou šťávou nebo hořčicí, a přizpůsobit tak osobnímu vkusu.
Jaké výhody nabízí univerzální směs bylinek?
Nabízí vyváženou chuť bylinek, široké možnosti použití a snadnou přípravu.
Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1
20457 Hamburk
Německo
| Popis: | Knorr Salatkrönung univerzální bylinky |
| Hmotnost: | 500 g |
| Návod k použití: | příprava: 120 g prášku rozmíchejte metličkou v 700 ml studené vody a 200 ml oleje. Nechte louhovat přibližně 20 minut a občas promíchejte. Přidání octa není nutné. |
| Trvanlivost a skladování: | Uchovávejte plechovku vždy uzavřenou. Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Složení: | Složení: cukr, maltodextrin, jodidovaná jedlá sůl, modifikovaný škrob, 7 % bylinky (3,8 % kopr, 1,8 % petržel, 1,4 % pažitka), regulátor kyselosti (diacetát sodný), okyselovadlo (kyselina citronová), koření (HOŘČIČNÁ semínka, pepř, kurkuma), MLÉČNÝ CUKR, palmový tuk, zahušťovadlo (xanthanová guma), škrob, jedlá sůl, aroma. Může obsahovat stopy LEPKU a VEJCE. |
| Alergeny: | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z něj, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, hořčici a výrobky z ní |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Unilever Deutschland GmbH 22770 Hamburg |
Výživové hodnoty: - v potravinách je obsaženo množství potravin, které jsou určeny k výživě:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 920 kJ / 220 kcal |
| Tuk: | 21,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 3,0 g |
| Carbohydrates: | 7,0 g |
| of which sugar: | 4,0 g |
| Bílkoviny: 4,4 g: | 0,3 g |
| Sůl: 0,3 g: | 2,2 g |
| Vláknina: 2,2 g: | 0,4 g |
Složení
Složení: Cukr, maltodextrin, jodidovaná jedlá sůl, modifikovaný škrob, 7 % bylinky (3,8 % kopr, 1,8 % petržel, 1,4 % pažitka), regulátor kyselosti (diacetát sodný), regulátor kyselosti (kyselina citronová), palmový olej, zahušťovadlo (xantanová guma), koření (pepř, kurkuma), škrob, jedlá sůl, aromata. Může obsahovat stopy lepku, mléka, vajec, celeru a hořčice.
Návod k použití
rozmíchejte 120 g suchého prášku v 700 ml studené vody a 200 ml oleje pomocí metličky. Nechte louhovat přibližně 20 minut za občasného míchání. Není nutné přidávat ocet.
Odmítnutí odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale vždy si před použitím pečlivě přečetli etikety, varování a pokyny dodávané s výrobkem.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, maltodextrin, jodidovaná jedlá sůl, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti (diacetát sodný), okyselující látka (kyselina citronová), 3,8 % kopr, 1,8 % petržel, olej z kukuřičných klíčků, zahušťovadlo (xantanová guma), 1,4 % pažitka, koření (pepř, kurkuma), škrob, jedlá sůl, aromata. Může obsahovat stopy LEPKU, MLÉKA, SÓJI, CELERU a HOŘČICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 931 kJ Kalorická hodnota v kcal 222 kcal Tuky 21 g Nasycené mastné kyseliny 3 g Sacharidy 8,3 g Cukr 4,3 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 2,4 g Vláknina 0,5 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 705 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Suchá směs pro čirý obvaz
- Výrobce
- Číslo produktu
- kn-09600
- Kód EAN
- 4007801109600
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, maltodextrin, jodidovaná jedlá sůl, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti (diacetát sodný), okyselující látka (kyselina citronová), 3,8 % kopr, 1,8 % petržel, olej z kukuřičných klíčků, zahušťovadlo (xantanová guma), 1,4 % pažitka, koření (pepř, kurkuma), škrob, jedlá sůl, aromata. Může obsahovat stopy LEPKU, MLÉKA, SÓJI, CELERU a HOŘČICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 931 kJ Kalorická hodnota v kcal 222 kcal Tuky 21 g Nasycené mastné kyseliny 3 g Sacharidy 8,3 g Cukr 4,3 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 2,4 g Vláknina 0,5 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 705 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Suchá směs pro čirý obvaz
- Výrobce
- Číslo produktu
- kn-09600
- Kód EAN
- 4007801109600
K tomu se hodí také

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
882,80 Kč/1kg
441,40 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 187,06 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: somnia24

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, jídelní servis, jídelní servis (24 ks), skořice, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
3 380,00 Kč
Prodejce: NovyNabytok

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 785,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
420,60 Kč/1kg
420,60 Kč
Prodejce: somnia24

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hra s kostkami 6 out in the box
331,51 Kč
Prodejce: VISO

Sada náhradních dílů kompatibilní s iRobot Roomba e/i Series - 6x filtr 6x boční kartáček 4x kartáček - příslušenství k vysavačům pro modely e5 i7 i7+
682,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
443,65 Kč/1kg
443,65 Kč
Prodejce: somnia24

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ruční mixér Philips HR 3741/00
966,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Intex 28005, Robotický vysavač, Bazén, Černá, Modrá, Bílá, Spodek, Zeď, Nadzemní bazén, 6 m³/h
2 375,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Renovey

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.4 Křupavé saláty
1 266,73 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
1 119,66 Kč/1kg
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 5er pack
1 120,75 Kč/1kg
224,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml
40,34 Kč/1l
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5 balení
1 119,50 Kč/1kg
232,83 Kč
-8,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jelikož pocházím z Bavorska, konečně jsem u vás našel tento produkt, děkuji
Tento produkt používám už 35 let na salátové zálivky – moc děkuji
Ohodnoceno dne 27. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Salát
Používejte ho do salátů, nepotřebujete žádné další koření.
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a cena
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé zboží. Rychlé doručení
Chutná skvěle
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
40,34 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,64 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
111,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
370,37 Kč/1kg

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l