3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml39,99 Kč/1l
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g475,31 Kč/1kg
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,02 Kč/1l
81,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 184,98 Kč/1kg
592,49 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
881,24 Kč/1kg
440,62 Kč
Prodejce: somnia24

Hellmanns Vinaigrette Sezamová sója 1000ml
681,74 Kč/1l
681,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Salátové dresinky - malinové dresinky 3x5g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Sardinky Evrafish v rajčatové omáčce 170 g
453,50 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Katomix

Leimerské krutony s bylinkami
341,10 Kč/1kg
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dressing – Balsamico Sylter, 250 ml | EMILS FEINKOST
388,56 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Italský salátový dresink Kamis koření 8 g
3 382,50 Kč/1l
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Řecký dresink Kamis koření 8 g
3 382,50 Kč/1l
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Italská omáčka v prášku 8 g
1 376,00 Kč/1kg
43,74 Kč
-68%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sos Czosnkowy Fanex 950 g
183,11 Kč/1kg
183,11 Kč
Prodejce: Katomix

Česnekový salátový dresink Prymat 9 g
1 097,00 Kč/1kg
36,61 Kč
-70%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10,97 Kč
Prodejce: Katomix

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmann's – Zálivka s jemnými bylinkami a pažitkou – 1 l
455,70 Kč/1kg
455,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mussini, sladkokyselá omáčka, VinegarBar, balsam, LIMONCINO
1 345,52 Kč/1l
336,38 Kč
Prodejce: artbook-service

Knorr Sos Sałatkowy Czosnkowy 8 g
70,20 Kč/1kg
17,55 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lukull Omáčka Bernaise krémová s pikantní bylinkovou příchutí 1000ml
Přehled produktů
Lukull Sauce Bernaise o objemu tisíc mililitrů je krémová prémiová omáčka se svěží bylinkovou příchutí. Kombinuje jemné tóny kerblíku a estragonu a vytváří tak harmonický chuťový profil a je ideální jako příloha k tmavému masu a mnoha klasickým masovým a zeleninovým pokrmům. Díky své připravenosti k servírování usnadňuje každodenní práci v profesionální kuchyni.
Klíčové vlastnosti
Omáčka Bernaise od společnosti Lukull se vyznačuje krémovou konzistencí a vyváženou bylinkovou chutí. Vychází z klasické receptury a nabízí zaoblenou chuť s jemným bylinkovým nádechem. Omáčku lze ohřívat a při vaření je stabilní, díky čemuž je všestranně použitelná a zachovává si svou kvalitu a strukturu i po delší době přípravy.
Tipy pro použití
Tato omáčka se hodí zejména k tmavému masu, jako je hovězí nebo zvěřina, a je také ideálním doplňkem ke grilovaným nebo pečeným pokrmům. Hodí se také k zelenině, jako je chřest nebo květák. Díky své krémové konzistenci ji lze použít i jako základ pro vlastní variace, například zjemněním vínem, citronovou šťávou nebo čerstvými bylinkami.
Často kladené otázky
Lze omáčku použít ihned
Ano, je připravena k použití a stačí ji pouze ohřát.
Zůstává konzistence při vaření stabilní
Ano, omáčka je při vaření stabilní, a proto je velmi vhodná pro teplé pokrmy.
K čemu se omáčka obzvlášť hodí
Skvěle ladí s tmavým masem, chřestem a mnoha dalšími masovými a zeleninovými pokrmy.
Am Strandkai 1
20457 Hamburg
Německo
| Název | Lukull Bearnaise omáčka |
| Hmotnost omáčky | 1L |
| Návod k použití | lze ohřívat a vařit. Lze použít ihned |
| Trvanlivost a skladování | Lze uchovávat neotevřené bez chlazení. Neskladujte při teplotě nižší než +5 stupňů. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dnů. |
| Složení | 50 % rostlinné oleje (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % VEJCE, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), zahušťovadlo (xantanová guma, guarová guma, guma ze svatojánského chleba), estragon, kerblík, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÉ VÝROBKY. Může obsahovat lepek. |
| Alergeny | Vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, celer a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Unilever Food Solutions Foodservice divize společnosti Unilever Deutschland GmbH KnorrstraBe 1.74074 Heilbronn 0800/8 32 46 36 () [email protected] |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1900kj/470kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 50g |
| Tuk | 17g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2g |
| Sacharidy | 2g |
| z toho cukr | 1,5g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,2g |
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 50 % rostlinné oleje (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % JÍDELNÍK, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), zahušťovadlo (xantanová guma, guarová guma, lokustová guma), estragon, kerblík, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÁ VÝROBA. Může obsahovat stopy LEPKU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1926 kJ Kalorická hodnota v kcal 460 kcal Tuky 50,0 g Nasycené mastné kyseliny 17,0 g Sacharidy 2,0 g Cukr 1,9 g Bílkoviny 1,5 g Sůl 0,77 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Omáčka Béarnaise připravená k použití
- Výrobce
- Lukull
- Číslo produktu
- k28503
- Kód EAN
- 4000492003745
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 50 % rostlinné oleje (palmový, řepkový), pitná voda, odstředěné MLÉKO, 5 % JÍDELNÍK, jedlá sůl, cukr, okyselující látka (kyselina mléčná), aromata (s MLÉKEM, CELEREM), zahušťovadlo (xantanová guma, guarová guma, lokustová guma), estragon, kerblík, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÁ VÝROBA. Může obsahovat stopy LEPKU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1926 kJ Kalorická hodnota v kcal 460 kcal Tuky 50,0 g Nasycené mastné kyseliny 17,0 g Sacharidy 2,0 g Cukr 1,9 g Bílkoviny 1,5 g Sůl 0,77 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Omáčka Béarnaise připravená k použití
- Výrobce
- Lukull
- Číslo produktu
- k28503
- Kód EAN
- 4000492003745
K tomu se hodí také

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml
174,29 Kč/1l
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lukull Omáčka Bernaise krémová s pikantní bylinkovou příchutí 250ml
371,48 Kč/1l
92,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Lukull Cheese Gratin Sauce krémová omáčka do trouby se sýrovou příchutí 1000ml
264,14 Kč/1l
264,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Dezertní třešně Griottes volně ložené balení pro gastronomii 2000g
373,80 Kč/1kg
747,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Les Sauces Bearnaise ideální pro smažení 250ml balení 6 ks
233,27 Kč/1l
349,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull omáčka Hollandaise Balance cremig 250ml
395,88 Kč/1l
98,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Sauce Hollandaise Soße 250,0 ml
63,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12417627 Maggi® Gekörnte Brühe 900,0 g, 1 St.
605,60 Kč/1kg
545,04 Kč
Prodejce: somnia24

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Lukull Premium Fish Sauce Nantua
271,83 Kč/1l
320,65 Kč
-48,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
271,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
52 753,81 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
273,41 Kč/1l
273,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, odolná proti povětrnostním vlivům, skládací plachta, 1 × 1,5 m krycí plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
321,44 Kč/1m²
482,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
191,91 Kč/1l
228,41 Kč
-36,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE - WPC click dlaždice BAVARO - antracitová 1m² | terasové dlaždice, balkonové dlaždice, dřevěné dlaždice
1 196,00 Kč/1m²
1 196,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Darbo Garden jahodová přírodní ovocná pomazánka 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr ESPRESSO RISTRETTO, Kávová kapsle, Nespresso, 10 kusů
5 540,36 Kč/1kg
310,26 Kč
Prodejce: somnia24

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 3 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
234,16 Kč/1m²
2 107,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní krémové 800g
198,81 Kč/1kg
159,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavý chléb Wasa Fit and Vital sypaný lněným semínkem 225g
303,91 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l