5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Puding .pulv.z.K.Vanillegeschmack.1kg234,00 Kč/1kg
234,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.231,04 Kč/1kg
577,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mousse Noisette příchuť 1kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr.Oetker Creme Tiramisu bez vaření755,54 Kč/1kg
755,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bourbon Vanilková omáčka bez vaření Dezertní omáčka 39g
1 088,21 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 263,67 Kč/1kg
195,82 Kč
Prodejce: somnia24

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Instantní želé s příchutí lesní máty, 100 g
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Vanilková smetanová omáčka nejjemnější vanilková příchuť se sladkostí 1000ml
138,38 Kč/1kg
138,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 130367000 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
987,97 Kč/1kg
131,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker želé s malinovou příchutí osvěžující a lahodné 25g
1 755,60 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Pečivo Pečivo s pudinkovým krémem Vanilka
508,10 Kč/1kg
21,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Galetta Čokoládový krémový pudink 99g
450,81 Kč/1kg
44,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein vanilka
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein Jahoda
727,50 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709525004 Dr. Oetker Vanille Dessertsauce, 1,0 kg
429,79 Kč/1kg
429,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
190,00 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
274,36 Kč/1kg
274,36 Kč
Prodejce: somnia24

RUF 5532649006 RUF Soßenpulver Vanille ohne Kochen 1,0 kg, 1 St.
336,05 Kč/1kg
336,05 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu: Rychlá a snadná a zároveň úžasně krémová, to je dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bez vaření.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo| Název | Dr.Oetker Dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bez vaření - - Omáčka v prášku s vanilkovou příchutí |
| Návod k použití | Krok 1: Do mísy nalijte 250 ml (1/4 litru) mléka. Krok 2: Přidejte omáčku v prášku a dobře promíchejte metličkou. Tip: Omáčku smíchejte podle návodu na obalu v nádobě vhodné do mikrovlnné trouby. Omáčku ohřívejte v mikrovlnné troubě při výkonu 600 W (nebo dalším nižším vodním stupni) po dobu 1 minuty, promíchejte a znovu ohřívejte po dobu 1 minuty. Omáčku vychlaďte, dokud nebude připravena k podávání. Před podáváním omáčku promíchejte. |
| Složení | Cukr, modifikovaný škrob, glukózový sirup, palmový tuk, aromata (obsahuje sušené MLÉKO), emulgátor E472b, sůl, barvivo (karoten), MLÉČNÁ bílkovina. |
| Potravinářské přídatné látky | S barvivem |
| Alergeny | Mléko a výrobky z mléka |
| Odpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 400kj/95kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 1,6g |
| Tuk | 0,9g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,0g |
| Sacharidy | 12,8g |
| z toho cukr | 2,9g |
| Bílkoviny | 0,16g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, modifikovaný škrob, glukózový sirup, palmový tuk, aroma (obsahuje MLÉČNÝ PRÁŠEK), emulgátor E 472b, sůl, barvivo (karoten), MLÉČNÁ BÍLINA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 400 kj Energie kcal 95 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7GRM Sacharidy 12GRM Sacharidy, z toho cukr 9,3GRM Bílkoviny 2,1GRM Sůl 0,12GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 39 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Vanilková omáčka Oetker bez vaření
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34406
- Kód EAN
- 4000521607500
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, modifikovaný škrob, glukózový sirup, palmový tuk, aroma (obsahuje MLÉČNÝ PRÁŠEK), emulgátor E 472b, sůl, barvivo (karoten), MLÉČNÁ BÍLINA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 400 kj Energie kcal 95 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7GRM Sacharidy 12GRM Sacharidy, z toho cukr 9,3GRM Bílkoviny 2,1GRM Sůl 0,12GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 39 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Vanilková omáčka Oetker bez vaření
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34406
- Kód EAN
- 4000521607500
K tomu se hodí také

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 263,67 Kč/1kg
195,82 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Bourbon Vanilková omáčka bez vaření Dezertní omáčka 39g
1 088,21 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Pečivo Pečivo s pudinkovým krémem Vanilka
508,10 Kč/1kg
21,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 709531009 Dr. Oetker Rote Grütze Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
283,47 Kč/1kg
283,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dr.Oetker 130367000 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
987,97 Kč/1kg
131,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dr. Oetker Jablečná směs Püfferchen recept na lahodný dezert 152g
346,63 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Čokoládová omáčka lahodná dezertní omáčka 125ml
79,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sněhové pusinky na dorty, dezerty a zmrzlinu 100 g
423,27 Kč/1kg
83,63 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
274,36 Kč/1kg
274,36 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker omáčka na vaření dezertní omáčka s vanilkovou příchutí 51g
551,57 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Galetta krémový pudink vanilka 80g
554,63 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wawi couverture hořká čokoláda 200g
915,35 Kč/1kg
183,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šlehačka v prášku Ruf, 80 g
183,33 Kč/1kg
22,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Milram dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bezlepková hotová omáčka 500ml
139,34 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 130559007 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
343,88 Kč/1l
343,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(98)Počet hodnocení: 98
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr. Oetker pěna s borůvkovou příchutí 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí jahody a rebarbory 1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr. Oetker Mousse Noisette příchuť 1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg