5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Barilla Girandole No. 34 krátké semolinové těstoviny z tvrdé pšenice 500g90,68 Kč/1kg
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g327,56 Kč/1kg
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barilla Basta těstoviny spaghettini číslo 3 z tvrdé pšenice 5000g75,85 Kč/1kg
379,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barilla Spaghettoni n.7, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal90,68 Kč/1kg
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla těstoviny Capellini číslo 1 z tvrdé pšenice semoliny 500g
82,44 Kč/1kg
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622207003 Barilla Classica Farfalle 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Těstoviny Nudeln 5000g
108,09 Kč/1kg
540,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270016291, Linguine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,06 Kč/1kg
46,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 1170832000 Barilla Classica Gnocchi 5,0 kg, 1 St.
43,36 Kč/1kg
650,43 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla 715529001 Barilla Classica Maccheroni 5,0 kg, 1 St.
156,76 Kč/1kg
783,79 Kč
Prodejce: somnia24

Rummo Lenta Fusilli č. 48, balení 1000 g (špirálové těstoviny)
186,54 Kč/1kg
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barilla Linguine číslo 13 ploché špagety z tvrdé pšenice 5000g
Linguine pocházejí z Janova a mají tvar plochých špaget. Jedná se o nejznámější dlouhé těstoviny z Ligurie: ačkoli je jméno Neapole spojováno s nejslavnějšími těstovinami na světě, špagetami Spaghetti Napoli, Janov se může pochlubit jejich vynálezem. Původně se podávaly s tradičním pestem, ale ladí se všemi zeleninovými a rybími omáčkami.
Linguine patří mezi dlouhé těstoviny z krupice z tvrdé pšenice, která obzvlášť dobře zvýrazní chuť omáčky. Díky svému plochému průřezu a mírně prohnutému tvaru dokonale absorbují omáčku a odhalují rozmanitost chutí.
Linguine jsou také obzvláště chutné s pouhou vločkou másla nebo s pestem alla genovese, které zachycuje veškerou chuť bazalky, jedné z nejdůležitějších bylinek středomořské kuchyně. Pokud máte rádi mořskou kuchyni, vyzkoušejte univerzální linguine s omáčkou ze špenátu, rajčat a pravých mušlí, ochucenou česnekem a šalotkou. Tip pro gurmány, kteří mají málo času: Přidáním bílých fazolí do omáčky Barilla all'Arrabbiata se linguine promění v osobitý a nápaditý pokrm. Pokud máte rádi tradiční recepty, podávejte tyto těstoviny jako první chod s omáčkou carbonara s cuketami, ve které tato jemná zelenina nahradí slaninu.
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72c
50968 Kolín nad Rýnem
Linguine vznikly v Janově a jsou vynikajícím tvarem dlouhých těstovin z oblasti Ligurie, které jsou ideálním doplňkem k tradičnímu janovskému pestu. Díky svému plochému a mírně vypouklému tvaru jsou linguine Barilla ideální pro zvýraznění chuti omáčky: Lingy jsou velmi vhodné pro přípravu omáčky, protože ji absorbují a uvolňují veškerou chuť.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Tvrdá pšeničná kaše, voda. HARD WHEAT BRIESE, voda. Může obsahovat stopy JÁDRA, pokud byl výrobek vyroben v závodě označeném písmenem (A).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 359,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 502,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 2,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 Sacharidy: 71,2 Sacharidy, z toho cukr: 3,5 Bílkoviny: 12,5 Sůl: 0,013
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72c 50968 Köln
- Prodejní název
- TĚSTOVINY Z KRUPICE Z TVRDÉ PŠENICE
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1000307013
- Kód EAN
- 8076800035131
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Tvrdá pšeničná kaše, voda. HARD WHEAT BRIESE, voda. Může obsahovat stopy JÁDRA, pokud byl výrobek vyroben v závodě označeném písmenem (A).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 359,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 502,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 2,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 Sacharidy: 71,2 Sacharidy, z toho cukr: 3,5 Bílkoviny: 12,5 Sůl: 0,013
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72c 50968 Köln
- Prodejní název
- TĚSTOVINY Z KRUPICE Z TVRDÉ PŠENICE
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1000307013
- Kód EAN
- 8076800035131
K tomu se hodí také

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla Collezion Fettuccine 500g
793,32 Kč/1kg
396,66 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barilla Girandole No. 34 krátké semolinové těstoviny z tvrdé pšenice 500g
90,68 Kč/1kg
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
95,98 Kč/1kg
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
521,15 Kč
-61,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore

Vileda Mixer 3, Stojací sušák na prádlo, Ocel, Bílá, 30 m, 710 mm, 710 mm
697,12 Kč/1m
906,26 Kč
Prodejce: Landema

Barilla Basta těstoviny spaghettini číslo 3 z tvrdé pšenice 5000g
75,85 Kč/1kg
379,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622207003 Barilla Classica Farfalle 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Těstoviny Nudeln 5000g
108,09 Kč/1kg
540,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
745,98 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
ok
Ohodnoceno dne 14. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg