5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém882,20 Kč/1l
220,55 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Lansinoh krém na bradavky 40 g14 624,75 Kč/1l
584,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
INCIA Dětský krém na péči o pokožku v oblasti plenek 60 ml10 333,33 Kč/1l
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Mustela 5882631, 50 ml6 018,60 Kč/1l
300,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dětský krém na opruzeniny 60ml
2 955,00 Kč/1l
177,30 Kč
Prodejce: Emerosa

Sebamed Dětský krém na opruzeniny 100 ml
5 710,80 Kč/1l
571,08 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krém s měsíčkem lékařským 75ml
1 386,93 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Weleda - Měsíčkový dětský krém
1 095,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dětský krém na obličej 50ml
2 850,00 Kč/1kg
208,05 Kč
Prodejce: taleoo

Calendula měsíčkový dětský krém na opruzeniny 100 ml
4 834,10 Kč/1l
483,41 Kč
Prodejce: taleoo

Dětský krém na obličej 50 ml / Bebble
12 585,00 Kč/1l
125,85 Kč
Prodejce: Emerosa

DEXERYL Creme, 50 g Creme
7 295,00 Kč/1kg
510,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Baby & Kids - Gesichtscreme
6 081,40 Kč/1l
304,07 Kč
Prodejce: taleoo

Sebamed Rámovací Krém pro Děti a Kočiek, 75 ml
2 554,80 Kč/1l
191,61 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dětské tělové mléko Alteya Organics110 ml
4 420,45 Kč/1l
486,25 Kč
Prodejce: Emerosa

PALLIATIV krém, 250 ml Krém
676,21 Kč/1kg
210,30 Kč
Prodejce: apohealth

Sebamed Baby Creme
7 296,40 Kč/1l
364,82 Kč
Prodejce: somnia24

Healpsorin Baby Emulsion 300 ml - Jemná péče o citlivou dětskou pokožku od narození
570,00 Kč/1kg
342,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: A313

Kvitok Dětský ochranný krém prebiotický 50 ml
7 140,00 Kč/1l
357,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Bübchen Dětský mycí gel 400 ml
378,30 Kč/1l
151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kaufmannův pleťový a dětský krém kosmetický přípravek 75ml
Naše výrobky jsou vyráběny bez vody, a proto nejsou nutné žádné konzervační látky.
Kaufmann's pleťový a dětský krém je speciálně vyvinutý pečující krém pro citlivou pokožku. Rozsah použití pokrývá všechny typy pokožky a všechny oblasti těla.
Osvědčil se v lékařských ordinacích a na klinikách a již více než šest desetiletí patří mezi nejdoporučovanější výrobky svého druhu.
Kaufmannův pleťový a dětský krém podporuje vývoj citlivé pokožky pomocí složek, které jsou vyzkoušené a prověřené mnoha lety
Stálý kontakt s pediatry, porodními asistentkami, dětskými sestrami a rodiči potvrzuje vysokou technologii výrobku Kaufmann's pleťový a dětský krém prvotřídními výsledky v praxi.
Mimochodem, Kaufmannův pleťový a dětský krém je účinný i pro "velké děti"!
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Krém k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Walter Kaufmann Nachf. GmbH. Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 2557830
Kaufmanns Haut u. Kindercreme 75 ml - prezentace: krém - předmět: péče o pleť, tělo
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: Vaselinum album DAB 10 / Ph.Eur., Zincum oxydatum c. Vaselinum album 1:3, Adeps-Lanae anhydr. DAB 10 / Ph.Eur., citronelový olej, šeříkový olej, vanilkový olej
- Výrobce
- Walter Kaufmann Nachf. GmbH
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 401144800110404011448001104
- Číslo produktu
- 38379
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: Vaselinum album DAB 10 / Ph.Eur., Zincum oxydatum c. Vaselinum album 1:3, Adeps-Lanae anhydr. DAB 10 / Ph.Eur., citronelový olej, šeříkový olej, vanilkový olej
- Výrobce
- Walter Kaufmann Nachf. GmbH
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 401144800110404011448001104
- Číslo produktu
- 38379
K tomu se hodí také

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém
882,20 Kč/1l
220,55 Kč
Prodejce: apohealth

Kaufmanns Skin+Children's Cream 30ml
3 310,00 Kč/1l
99,30 Kč
Prodejce: apohealth

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Pampers Premium Care Pieluszki, Rozmiar 2
883,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nuk 10225331
3 235,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

roba dětský pokoj Ole, 3dílný – postýlka 70×140 cm přestavitelná, komoda se 3 zásuvkami, skříň, masivní dřevěné úchytky a nohy.
17 699,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Bellochi Spací na spacák pro dětský spacák pro novorozence a batolata - vyrobená ze 100% bavlny - TOG 2,5 - Öko -tex - Po celý rok dětský spací pytel pro léto a zimu - přizpůsobivé 60/75 cm - Aurora
898,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bellochi

Ergonomické nosítko MoMi COLLET černé
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Mušelínové - super měkké plenky, 3ks, Baletka - meruňkové
174,51 Kč
Prodejce: Aspekto

Kaufmanns Skin+Children's Cream 10ml
11 101,00 Kč/1l
111,01 Kč
Prodejce: apohealth

Smartphone Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palce), 3 GB RAM, 32 GB úložiště, barva: černá
15 190,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Pampers 81688059, Vlhčené dětské ubrousky, Dermatologicky testováno, Hypoalergenní, Neutrální pH, Neparfémované
125,73 Kč/1kg
867,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hrací medvídek růžový
524,00 Kč
Prodejce: Easytoys

Jersey prostěradlo 60x120 - 70x140 cm, 100% bavlněné prostěradlo, bílé
280,57 Kč
Prodejce: magita

Bübchen Dětský mycí gel 400 ml
378,30 Kč/1l
151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lionelo Thermup Go ohřívač kojeneckých lahví, přenosný multifunkční sterilizátor pro kojenecké lahve, ohřívač dětské stravy a ohřívač, šedý
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Kočárek BabyGo Style 3v1 černý
Použité
3 548,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

HERDING 3385208231, 95 cm, Chlapec/děvče, Prodyšná, Béžová, Šedá, Bílá
1 360,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dětský Modulární Šatník Šatní skříň - Zelený pohádka
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fodymski

Pampers Baby Dry Gr. 5 Junior 11-16kg, 78 Stck
1 015,97 Kč
-280,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

Komerční krém na nohy a tělo 50ml
2 391,00 Kč/1l
119,55 Kč
Prodejce: apohealth

Penaten 905798, 150 ml, Dermatologicky testováno
1 351,87 Kč/1l
202,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Krémy na obličej s účinkem SOS od Penaten, 75 ml
3 785,20 Kč/1l
283,89 Kč
Prodejce: TR8

Pd Usb-C Nabíječka Samsung Ep-Ta845Ebe 45W Black Box
2 399,95 Kč
Prodejce: G-Electronics

iGLOBAL Dětská postel Postel - auto Postel - Cars Mládežnická postel Juniorská postel Postel s lamelovým roštem Pěnová matrace 140 x 70 cm Modrá
4 013,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší krém na celé tělo pro mladé i starší
Objem 0,25 l
Pokud chcete stárnout téměř bez vrásek, potřebujete tento téměř jediný mastný krém na trhu, který udržuje pokožku pružnou, na rozdíl od hydratačních krémů propagovaných výrobci kosmetiky, o nichž je prokázáno, že pokožku vysušují. logické – nalijte vodu na horkou plotnu, co se stane? Voda se vypaří. To znamená, že totéž se stane s vodou na horké pokožce – vypaří se a s sebou odtáhne i hlouběji uloženou vlhkost. Takhle se podporuje prodej – to je přece chytré. Koho by napadlo, že nás všudypřítomná reklama na „HYDRATAČNÍ KRÉM“ podvádí a že za něj zaplatíme téměř jakoukoli cenu? Za krém, který se skládá hlavně z vody a spousty chemikálií. My lidé přece nejsme tak chytří, jak si myslíme. Logika už neexistuje.
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super služby
Objem 0,25 l
Krém je stále skvělý produkt! Mám 35 let praxe jako porodní asistentka a tento krém je vždy hitem u všech mých klientek! Žiji v Kalifornii již 30 let a moje vnoučata a neteře byly a jsou zde stále zásobovány tímto oblíbeným krémem! S tímto krémem nejsou žádné problémy jako vyrážka z plenek apod! Není jen pro miminka, ale je to dobrý výrobek pro všechny věkové kategorie!!! Přišel rychle během několika dnů!
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naprostá spokojenost
Objem 0,25 l
Nejlepší krém na oblast pod plenkou
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,25 l
Jsem spokojený
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super, super rychlé dodání
Objem 0,25 l
Obvyklá kvalita
Ohodnoceno dne 1. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém pro děti
Objem 0,25 l
Příjemná vůně, mastnější, neobsahuje vodu, vhodný i na zimu, vhodný k masáži miminek.
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
672,14 Kč
Prodejce: apohealth
8 961,87 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
331,56 Kč
Prodejce: apohealth
609,49 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
797,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 977,80 Kč/1l

Hořčíkový krém na spaní Aliver - 90 g
308,09 Kč
Prodejce: Aliver
2 053,93 Kč/1kg

octeniderm bezbarvé kožní antiseptikum, 250 ml roztok
271,29 Kč
Prodejce: apohealth
1 085,16 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
220,55 Kč
Prodejce: apohealth
882,20 Kč/1l

Samolepicí chrániče stehen 2 ks neviditelná ochrana proti odírání opakovaně použitelné voděodolné - AntiChafing
199,00 Kč
Prodejce: Netscroll
9 950,00 Kč/1kg

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
332,78 Kč
Prodejce: apohealth
33 278,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l

200ks lékařských zubních sterilizačních sáčků se samolepícím uzávěrem
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
790,00 Kč/1l

BIOFORCE tělová mast – vyhlazující kloubní úleva a chladivý komfort (50 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
852,07 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 041,40 Kč/1l

Přenosná ruční odsávačka hlenu, nouzová odsávačka hlenu pro domácí použití



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
618,59 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 497,80 Kč/1kg