5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(27)Počet hodnocení: 27




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok840,49 Kč/1kg
479,92 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok301,72 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Curasept Ústní voda ADS 212 - 200 ml7 815,00 Kč/1l
1 563,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku5 561,25 Kč/1kg
177,96 Kč
Prodejce: apohealth

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
162,27 Kč
-31,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Meridol, ústní voda, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 110 666,69 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: apohealth

Listerine Mouthwash Cool Mint 1000 ml
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Parodontax Fluoridová antibakteriální ústní voda 300ml balení 2 ks
1 205,40 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Listerine Total Care stn voda 6 v 1 antibakteriln 500 ml
436,00 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Meridol ústní voda Parodont Expert, denní péče, balení 400 ml
280,24 Kč
Prodejce: apohealth

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

elmex 388260 elmex SENSITIVE Mundspülung 400 ml
629,85 Kč/1l
251,94 Kč
Prodejce: MANADA

Ústní voda Elmex proti zubnímu kazu – Prevence zubního kazu v každodenní ústní hygieně. Ochrana zubů a dásní s 400 ml objemem.
512,02 Kč/1l
204,81 Kč
Prodejce: apohealth

Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray 15 ml
3 059,68 Kč/1kg
94,85 Kč
Prodejce: apohealth

Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
485,78 Kč/1l
242,89 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Complete Care 400 ml
421,42 Kč/1l
168,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

SUNSTAR GUM Paroex ústní voda 0,12% CHX, 300 ml
581,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Odol-med3, Minzfrisch, ústní voda, 500ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
122,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
3 077,95 Kč/1l
646,54 Kč
-30,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
615,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ústní voda pro zdravé dásně a svěží dech 400 ml
635,55 Kč/1l
254,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ústní voda Meridol Fresh Breath & Gingival Protection, balení 400 ml
Ústní voda Meridol Fresh Breath & Gingival Protection byla speciálně vyvinuta pro efektivní péči o dásně a ústní dutinu a zároveň zajišťuje dlouhotrvající svěžest. Její nealkoholické složení bojuje s příčinami krvácení dásní a poskytuje až 12 hodin ochranu proti zápachu z úst – ideální pro každodenní ústní hygienu.
Vlastnosti produktu
Tato antibakteriální ústní voda cíleně působí proti bakteriím v ústní dutině, které jsou zodpovědné za problémy s dásněmi a zápach z úst. Podporuje přirozenou ochranu dásní, zajišťuje příjemný pocit svěžesti a díky svému nealkoholickému složení je zvláště šetrná k sliznicím úst.
Použití a možnosti použití
Po čištění zubů opláchněte ústům doporučené množství ústní vody, neředěné, po dobu přibližně 30 sekund a poté vyplivněte. Neoplachujte ústa vodou. Ideální jako každodenní doplněk péče o zuby pro svěží dech a zdravé dásně.
Přehled výhod
Podporuje ochranu dásní
Bojuje s příčinami krvácení dásní
Až 12 hodin ochrany proti zápachu z úst
Antibakteriální účinek pro důkladnou ústní hygienu
Nealkoholické složení
Příjemně svěží dech
Vhodné pro každodenní použití
Materiál a pokyny pro údržbu
Ústní voda pro každodenní péči o ústní dutinu. Nepoužívejte vnitřně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření dobře uzavřete.
**Často kladené otázky
Jak dlouho trvá osvěžující účinek?
Ústní voda poskytuje až 12 hodin ochranu proti zápachu z úst při pravidelném používání.
Obsahuje ústní voda alkohol?
Ne, složení neobsahuje alkohol a je proto obzvláště šetrné.
Může se ústní voda používat denně?
Ano, byla speciálně vyvinuta pro každodenní použití.
Nahrazuje ústní voda čištění zubů?
Ne, doplňuje každodenní péči o zuby, ale nenahrazuje čištění zubů.
Zabraňuje vzniku zápachu z úst. Působí okamžitě po první aplikaci. Inhibuje tvorbu bakterií způsobujících zápach.
Složení
Voda, xylitol, propylenglykol, PVP, PEG-40, hydrogenovaný ricinový olej, mléčnan zinečnatý, Olaflur, vonná látka, fluorid cinabaritý, sacharin sodný, CI 42051, kyselina chlorovodíková.
Ústní voda Meridol Gum Protection & Fresh Breath chrání vaše zuby a dásně a zároveň zlepšuje váš dech. Její šetrné dvojnásobně účinné složení se zinkem a aminfluoridem bylo speciálně vyvinuto pro rychlý a účinný boj proti bakteriím zubního plaku, které jsou hlavní příčinou krvácení a zánětu dásní. Ústní voda Meridol chrání před nepříjemným dechem až 12 hodin po pravidelném používání.
- Ústup dásní: Dásně ustupují a odhalují citlivé zubní krčky.
- Paradentóza: Závažné onemocnění, které může zničit dásně a čelistní kosti.
- Hromadění zubního plaku a zubního kazu: Na zubech se hromadí bakterie, které mohou vést ke vzniku zubního kazu a dalších zubních problémů.
- Zápachz úst: Zánět dásní může vést k nepříjemnému zápachu z úst.
Složení:
Obsahuje: Olaflur (aminfluorid) a fluorid sodný, Aqua, Glycerin, Xylitol, PVP, Polyglyceryl-4 Caprate, Zinc Lactate, Olaflur, Flavouring, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Saccharin, Sucralose, CI 42051. Celkový obsah fluoridu: 249 ppm F.
| Popis: | Meridol Ústní voda proti zápachu z úst (400 ml) |
| Hmotnost: | (400 ml) |
| Návod k použití: | po vyčištění zubů si dvakrát denně vyplachujte ústa 15 ml (neředěné) po dobu 60 sekund. Krátce kloktejte, nepolykejte, nevyplachujte. Ústní voda Meridol Halitosis je vhodná k dlouhodobému používání a měla by být vždy používána jako doplněk každodenní péče o ústní dutinu a zuby. Pro dospělé a děti od 6 let. Po použití lahvičku uzavřete. Chraňte před světlem (slunečním zářením) a teplem. |
| Země původu: Česká republika: | Švýcarsko |
| Složení: | Obsahuje olaflur /fluorid aminitý) a fluorid cínatý (obsah fluoridu 250 ppm). Složení: Voda, xylitol, propylenglykol, PVP, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, laktát zinečnatý, olaflur, aroma, fluorid cínatý, sacharin sodný, CI 42051, kyselina chlorovodíková. |
- vysoce kvalitní lékařská péče o ústní dutinu
- pro péči o dásně a zuby
- Roztok pro kloktání nebo výplach
- kosmetický přípravek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: CP GABA GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 11141436
Meridol sicherer Atem Mundspülung 400 ml - prezentace: roztok - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Hmotnost
- 0.42 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Meridol, změkčovadla, 400 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 761010804411507610108044115
- Číslo produktu
- 1353962003
- Hmotnost
- 0.42 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Meridol, změkčovadla, 400 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 761010804411507610108044115
- Číslo produktu
- 1353962003
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
38,34 Kč/1l
1 533,65 Kč
Prodejce: somnia24

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Absorpční hygienická vložka - 100 ks. + tašky
208,20 Kč
Prodejce: SLEVIR

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Relaxdays skládací stolička L do 120 kg stolička sedák stolička podnožka krok šedá
381,32 Kč
Prodejce: Katomix

Siemens TZ70063A, Vodní filtr, EQ series, 6 kusů
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Aviváž Softlan Windfrisch 1 l -> **Čistič textilu Softlan Windfrisch 1 l**
55,50 Kč/1l
74,28 Kč
-25%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Akumulátorová řetězová pila FUXTEC FX-E1KS20 - 20V | délka čepele 25 cm | 3,4 kg | 5 m/s | 40 hnacích článků | bez baterie | bez nabíječky
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Pila na kořeny a zeminu - Sekáče na kořeny | Pila s efektivním řezáním zeminy a kořenů | V-tvarovaná špička čepele pro snadné pronikání do země | Úsporná a ergonomická konstrukce
924,63 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

VOUNOT® nerezové spínací kleště na prádlo, sada 40 kusů, včetně sáčku na uskladnění
703,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

AquaFloow 20x – náhradní filtry pro vodní konvice BRITA MAXTRA+, kompatibilní s konvičkami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
1 214,31 Kč
-85,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
403,36 Kč
-8,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
395,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Irsko, 1,19 kg, 135 mm
1 044,81 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Standardní kopírovací papír A4 75 g (500 listů)
149,57 Kč
Prodejce: eu-bay_de

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Hugo Boss Boss Woman EDP 90 ml W
8 177,78 Kč/1l
736,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

1000W elektrický kráječ zeleniny s 10 čepelemi, spirálový kráječ zeleniny, černý
1 473,91 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Sada na čištění zubů, odstraňovač zubního kamene, odstraňování skvrn pro domácí péči o zuby, s 5 nastavitelnými režimy a 4 čisticími hlavicemi
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Buddleja davidii Empire Blue 25-30 cm Motýlí šeřík Letní šeřík - Šeřík Spear
94,94 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sidolin utěrky na čištění brýlí beze šmouh 50 utěrek
1 359 538,46 Kč/1kg
176,74 Kč
Prodejce: M_plus_L

dámské kalhotky se vzorem, 5 balení, 100% bavlna L (44/46), vyšívané, vysoký pas s elastickým pasem, bokové kalhotky s vysokým komfortem nošení
314,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

SENSODYNE Repair & Protect Whitening Zahnpasta, 75 ml Zahncreme
1 790,84 Kč/1kg
213,11 Kč
Prodejce: apohealth

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
966,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Bestway 54153, Nafukovací bazén, 575 l, Pětiúhelníkový, 3 rok/roky, Vinyl, Modrá, Bílá
2 053,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
162,27 Kč
-31,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Meridol ústzní voda
Účel produktu i použití je zcela zřejmé.
Ohodnoceno dne 19. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt naprosto v pořádku.Děkuji
Výrobek je originální
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
301,72 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,92 Kč
Prodejce: apohealth
840,49 Kč/1kg

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,96 Kč
Prodejce: apohealth
5 561,25 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Ústní Prostředek Lacalut Flora 300 ml
413,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 378,67 Kč/1l

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
301,72 Kč
Prodejce: apohealth
1 009,10 Kč/1kg

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Záchranný box na zuby Miradent SOS box na zuby
779,20 Kč
Prodejce: apohealth
7 792,00 Kč/1l

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion