5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z pomidorami 250g1 670,40 Kč/1kg
417,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Menzi gulášová polévka maďarská pikantní extra koncentrovaná 2500ml253,68 Kč/1l
634,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Švábská polévka ravioli198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi granulovaný vývar 125g516,72 Kč/1kg
64,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuskus-Salát Tabbouleh 500g
416,62 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bonduelle Leipziger Allerlei 200g
303,10 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerovy krutony cibule/česnek
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřová pečeně s delikatesní omáčkou Knorr
255,29 Kč/1l
39 824,64 Kč
Prodejce: Store-Germany

Zeleninová polévka s kuřecím masem 400g
260,05 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Drůbeží klobása 380g
320,95 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Ravioli se zeleninou 670g
225,16 Kč/1kg
150,86 Kč
Prodejce: taleoo

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
152,12 Kč/1kg
103,44 Kč
Prodejce: Katomix

Kühne čtvrtky okurek ATG 360g
136,45 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Maďarská gulášová polévka s hovězím masem 770ml
201,65 Kč/1l
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brusinky s 24 % cukru 385g
487,74 Kč/1kg
190,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frankfurter 6ks. 180g
271,11 Kč/1kg
146,40 Kč
Prodejce: taleoo

Steinhaus Dunst sladké třešně ovocné dušené třešně 850ml
202,85 Kč/1kg
97,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hesco hovězí bujón na vaření Koření do polévek a omáček 1000g
480,85 Kč/1kg
480,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pfanni Bramborové vločky „Locker“ na bramborovou kaši 4000 g
- Hotová směs na kaši bez mléka
- Ideální pro rychlou přípravu velkého množství bramborové kaše. Z klasické přílohy lze s přidanými ingrediencemi, jako je např. slanina, paprika nebo bylinky, vytvořit různé varianty.
- Vystačí na cca 150 porcí po 200 g
- Vhodné také k zahuštění polévek a dušených pokrmů. S vejcem lze použít k přípravě gnocchi, šupfnudel, galettes, duchesse a mnoha dalších pokrmů.
- Vhodné pro vegetariánskou a veganskou stravu.
- Vysoká barevná stálost a stálost při ohřevu ve vodní lázni
Unilever Deutschland Holding GmbH
Am Strandkai 1
20457 Hamburk
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 99 % brambory*, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor (difosforečnan), aromata, antioxidant (metabiSULFIT sodný). Může obsahovat LEPEK, MLÉKO, VEJCE a CELER. * z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 260 kJ Kalorická hodnota v kcal 60 kcal Tuky 1,0 g Nasycené mastné kyseliny 0,7 g Sacharidy 10,0 g Cukr 1,5 g Bílkoviny 2,0 g Sůl 0,45 g Vláknina 1,0 g
- Hmotnost
- 4000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Bramborové vločky pro přípravu bramborové kaše
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- s32470
- Kód EAN
- 4007801320289
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 99 % brambory*, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor (difosforečnan), aromata, antioxidant (metabiSULFIT sodný). Může obsahovat LEPEK, MLÉKO, VEJCE a CELER. * z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 260 kJ Kalorická hodnota v kcal 60 kcal Tuky 1,0 g Nasycené mastné kyseliny 0,7 g Sacharidy 10,0 g Cukr 1,5 g Bílkoviny 2,0 g Sůl 0,45 g Vláknina 1,0 g
- Hmotnost
- 4000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Bramborové vločky pro přípravu bramborové kaše
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- s32470
- Kód EAN
- 4007801320289
K tomu se hodí také

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Meica Bockwurst i.S.
449,67 Kč/1kg
445,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Avène Cicalfate krém na ruce Hand Repairing Barrier Cream 100 ml
3 495,90 Kč/1l
349,59 Kč
Prodejce: VISO

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
125,67 Kč/1kg
628,34 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Pürell bramborová kaše s odtučněným mlékem a máslem Poznámka 4000g
291,11 Kč/1kg
1 164,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Slunečnicový olej kuchař, 10L PET studená a teplá kuchyně občerstvení restaurace veganské
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Potah na pračku s gumou 60 x 60 cm, antracitový – ochranný potah na pračku a sušičku, neklouzavý, pratelný, s diamantovým prošíváním
181,02 Kč
Prodejce: Bestlivings

Eden 22050, 160 g, 1 kusů, 72 kcal, 304 kJ, 160 g
502,56 Kč/1kg
80,41 Kč
Prodejce: taleoo

Pfanni bramborový granulát Blitz pyré s plnotučným mlékem 5 kg 1 balení
411,41 Kč/1kg
2 057,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni Bramborové vločky Fix Ready s odstředěným mlékem 4000g
263,56 Kč/1kg
1 054,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni vařené knedlíky v sypkém balení s typickou bramborovou příchutí 2500g
432,64 Kč/1kg
1 081,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl klasické 12 knedlíků 400g
163,26 Kč/1kg
130,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g
341,30 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
354,87 Kč/1kg
283,90 Kč
Prodejce: somnia24

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento výrobek se hodí na turistiku
. Chutná dobře, určitě si ho koupím znovu. Děkuji.
Ohodnoceno dne 4. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
349,15 Kč/1kg

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
816,72 Kč/1kg

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg