4,9



Na základě 8 hodnocení
Počet kusů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack176,70 Kč/1kg
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln422,77 Kč/1kg
343,75 Kč
-47,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g905,00 Kč/1kg
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

YumYum Instantní asijská nudlová polévka v sáčku se zeleninovou příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská polévka s hovězí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s pikantní příchutí kari 60g
577,33 Kč/1kg
34,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MAMA instantní nudle s krevetami příchuť Tom-Yum 60g
383,33 Kč/1kg
23,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Maggi Magic Asia Nudle Snack s kachní příchutí 62g
382,00 Kč/1kg
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
631,56 Kč/1kg
56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové šunkové omáčce 64g
846,72 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
833,69 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

biofix - Smažené nudle Bami Goreng 15,81g
2 642,77 Kč/1kg
50,58 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní nudlová polévka One Asia s kachní příchutí a pikantním kořením 85g
224,00 Kč/1kg
19,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí v sáčku 60g
Ve světě, kde je čas často tím nejvíce omezujícím faktorem, nabývá rychlé životní tempo stále většího významu. A právě zde přichází YUM YUM se svými instantními nudlemi s kuřecím masem 60g. Toto malé balení slibuje skvělou chuť a je ideálním řešením pro rychlé a chutné jídlo.
Minimální doba přípravy, maximální chuť
Hlavní důraz instantních nudlí YUM YUM je kladen na nekomplikovanou a rychlou přípravu. Nudle stačí zalít vroucí vodou, nechat několik minut odstát, vmíchat směs koření a lahodné jídlo je hotové.
Klasika, která nikdy nezklame
Kuřecí příchuť je oblíbená odjakživa a nabízí známý nádech, který osloví dospělé i děti. Chuť je intenzivní i vyvážená a směs koření dodává nudlím mimořádnou hloubku chuti, která je odlišuje od ostatních instantních nudlí.
Všestranné a přizpůsobitelné
Přestože jsou instantní nudle samy o sobě chuťově výrazným pokrmem, lze je snadno vylepšit přidáním zeleniny, masa nebo koření. Díky tomu jsou ideálním základem pro nejrůznější kreace a můžete jim dodat vlastní osobitý nádech.
Výrobce/distributor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BV / výrobce: Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG LandgraafInstantní nudle Yum Yum s kuřecí příchutí
Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Thajské instantní nudle s kuřecí příchutí.
POZOR: nové obaly a změněné složení
Instantní nudlová polévka s kuřecí příchutí
Složení:
Pšeničná mouka(lepek), palmový olej (palmový olej, obsahuje antioxidant E306), sůl, tapiokový škrob, modifikovaný tapiokový škrob, česnek 1,7 %, aroma, látky zvýrazňující chuť a vůni: E621, E635, cukr, chilli 0,5 %, jarní cibulka 0,1 %, pepř 0,1 %, kukuřičný škrob, okyselovadlo: E296, zahušťovadlo: E466, kvasnicový extrakt, barvivo: E150c
Informace pro alergiky:
PŠENICE,LEPEK
Tento výrobek může obsahovat stopy korýšů, ryb, sóji, mléka, celerua sezamu.
Čistá hmotnost/čistý obsah:
60g
Dovozce:
Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 KE Landgraaf, Nizozemsko
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu:
Thajsko
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích, nezaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava:
Obsah jednoho balení vysypte do misky. Přidejte asi 320 ml vroucí vody. Misku přikryjte a nechte asi 3 minuty odstát Před podáváním dobře promíchejte
Průměrné nutriční údaje na 100 g připraveného pokrmu
| Kalorická hodnota | 332 kJ 80 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 4,4g 1,8g |
| Sacharidy - z toho cukr | 8,6g 0,3g |
| Vláknina | g |
| Bílkoviny | 1,2g |
| Sůl | 0,79g |
| Extra 1 | g/mg |
| Extra 2 | g/mg |
| Extra 3 | g/mg |
Instantní kuřecí nudle Yum Yum: celosvětově oblíbené od roku 1971 a nesrovnatelně chutné
Objevte nesrovnatelnou chuť kuřecích instantních nudlí Yum Yum, které se vyrábějí v orientálním stylu a jsou distribuovány po celém světě již od roku 1971. Tyto lahodné nudle ožívají díky jedinečné směsi koření a přidané pastě. Příprava je velmi jednoduchá: vložte 60gramové balení instantních kuřecích nudlí do polévkové mísy spolu se směsí koření a pastou. poté je zalijte horkou vodou a nechte několik minut odstát a namočit. Během chvilky budete mít lahodnou asijskou svačinu, která potěší vaše chuťové pohárky. Při mlsání kuřecích instantních nudlí Yum Yum se můžete těšit na autentický chuťový zážitek. Každé balení obsahuje pečlivě vybrané ingredience, které vám poskytnou kulinářský zážitek, na který jen tak nezapomenete.
Instantní nudle Yum Yum Chicken: autentická chuť Asie za pár minut
Ať už hledáte rychlé jídlo na cestách, nebo jen chcete zahnat hlad, Yum Yum Instant Noodles s kuřecím masem jsou ideální volbou. Díky své bohaté chuti a jemné struktuře jsou ideální pro každou příležitost. Vyzkoušejte naše instantní nudle Yum Yum s kuřecím masem ještě dnes a ponořte se do světa orientálních chutí. Nechte se inspirovat jejich neodolatelnou chutí a vychutnejte si lahodnou asijskou svačinku během několika minut.
Zahrnuto v rozsahu dodávky:Součástí balení jsou instantní nudle Yum Yum s kuřecím masem 60 g
Yum Yum nudle s kuřecí příchutí 60 gramů
Naše instantní nudle s kuřecí příchutí se snadno připravují a během chvilky z nich připravíte chutné jídlo.
Každé balení obsahuje 60 g kvalitních, na tenké plátky nakrájených nudlí, které lze rychle uvařit v horké vodě.
Přidáním přiloženého prášku s kuřecí příchutí získají nudle bohatou a aromatickou chuť, která potěší vaše chuťové pohárky.
Naše instantní nudle s kuřecí příchutí jsou všestranné a lze je kombinovat se zeleninou,
Zeleninou, vejci nebo dalšími ingrediencemi dle vlastního výběru a vytvořit si tak vlastní kulinářské mistrovské dílo.
Rychlá příprava: Vychutnejte si lahodné jídlo během několika minut, ideální pro polední přestávky nebo když nemáte čas na vaření.
Autentická kuřecí chuť: Náš pečlivě vyvinutý kořenící prášek dodává nudlím plnou a uspokojivou chuť šťavnatého kuřecího masa.
60 g v jedné porci: Velkorysé množství, které vám zaručí, že budete sytí a spokojení.
Vysoce kvalitní suroviny: Používáme pouze ty nejlepší suroviny, abychom vám zajistili vysokou kvalitu výrobku.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej (palmový olej, antioxidanty: E319, E306), tapiokový škrob, sůl, zelenina (česnek, jarní cibulka), kuřecí aroma, zvýrazňovače chuti: E621, E635, cukr, koření (chilli, pepř), zahušťovadla: E415, E466, regulátory kyselosti: E500, E452, E451, okyselovadlo: E296, barvivo: E150c. Tento výrobek může obsahovat stopy korýšů, ryb, sóji, mléka, celeru a sezamu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 332 kj Energie kcal 80 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8GRM Sacharidy 8,6GRM Sacharidy, z toho cukr 0,3GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 0,79GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyRyby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Instantní nudle s kuřecí příchutí
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000233
- Kód EAN
- 8852018101024
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej (palmový olej, antioxidanty: E319, E306), tapiokový škrob, sůl, zelenina (česnek, jarní cibulka), kuřecí aroma, zvýrazňovače chuti: E621, E635, cukr, koření (chilli, pepř), zahušťovadla: E415, E466, regulátory kyselosti: E500, E452, E451, okyselovadlo: E296, barvivo: E150c. Tento výrobek může obsahovat stopy korýšů, ryb, sóji, mléka, celeru a sezamu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 332 kj Energie kcal 80 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8GRM Sacharidy 8,6GRM Sacharidy, z toho cukr 0,3GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 0,79GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyRyby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Instantní nudle s kuřecí příchutí
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000233
- Kód EAN
- 8852018101024
K tomu se hodí také

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s příchutí krevet 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

MAMA instantní nudle s krevetami příchuť Tom-Yum 60g
383,33 Kč/1kg
23,00 Kč
Prodejce: YUMZA

YumYum Instantní asijská nudlová polévka v sáčku se zeleninovou příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,70 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,88 Kč
Prodejce: Katomix

YumYum Instantní asijská polévka s hovězí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

biofix - Smažené nudle Bami Goreng 15,81g
2 642,77 Kč/1kg
50,58 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
39,55 Kč/1kg
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s pikantní příchutí kari 60g
577,33 Kč/1kg
34,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná velmi dobře
Miluji všechny druhy těchto polévek. Jsou prostě vynikající. A konzistence nudlí zanechává při žvýkání pocit, který by měly zanechat chutné a dokonale uvařené nudle.
Ohodnoceno dne 22. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super
velmi dobrá svačina mezi jídly
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
653,33 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg