4,6



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g1 653,55 Kč/1kg
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Česnek medvědí, 1 kg13 470,00 Kč/1l
1 347,00 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Další informace o reklamě
Gichtkraut Gichtkraut 1 kg přírodní876,14 Kč/1l
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kamis Chili 15 g19 910,00 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® 713378009 Knorr® Pfeffersauce 1,0 kg, 1 St.
629,81 Kč/1kg
629,81 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® 295567 Knorr® SAUCE HOLLANDAISE 1,0 kg, 1 St.
2 304,79 Kč/1kg
2 304,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Develey 6168409006 Develey BARBECUE Sauce 5,0 l, 1 St.
184,85 Kč/1kg
967,89 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® 365810003 Knorr® AROMAT 500,0 g, 1 St.
744,90 Kč/1kg
372,45 Kč
Prodejce: somnia24

Omáčka Knorr Carbonara 1 kg
867,48 Kč/1kg
1 097,13 Kč
-142,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
954,23 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pražená cibule křupavá Fanex 1 kg
390,61 Kč/1kg
390,61 Kč
Prodejce: Katomix

Bulion grzybowy Knorr 1 kg
582,03 Kč/1kg
810,05 Kč
-193,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
616,95 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Winiary Hovězí vývar 160 g
443,44 Kč/1kg
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Sojová omáčka - Shoyu 250 ml | VITAQUELL
624,68 Kč/1l
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Kot Grill Seasoning 1 kg
251,28 Kč/1kg
305,50 Kč
-39,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prymat Przyprawa Curry 20 g
1 650,00 Kč/1kg
33,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Musztarda Gastronomiczna Develey 900 g
142,96 Kč/1kg
135,81 Kč
Prodejce: Katomix

Curry Kamis przyprawa 20 g
1 353,00 Kč/1kg
56,26 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Koření na dršťky Prymat 1 kg
267,76 Kč/1kg
294,54 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Hovězí vývar 120 g
402,25 Kč/1kg
48,27 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Omáčka Knorr na zvěřinu, velká balení pro gastronomii, 1000 g, výtěžek 6,5 litru
Přehled produktu
Omáčka Knorr na zvěřinu, velká balení pro gastronomii, 1000 g, je vysoce kvalitní suchá směs na omáčku na zvěřinu, která byla speciálně vyvinuta pro profesionální použití v gastronomii, velkých kuchyních a cateringových službách. Díky své výrazné chuti a plnému aroma se skvěle hodí jako příloha k pokrmům ze zvěřiny, pečením a dušeným masům. Tato výhodná 1000g balení umožňuje připravit až 6,5 litru hotové omáčky na zvěřinu a zajišťuje rychlou a spolehlivou přípravu s konzistentní kvalitou. Omáčka Knorr na zvěřinu zaujme svou krémovou konzistencí a nabízí všestranný základ pro klasická jídla i individuální omáčkové variace.
Hlavní vlastnosti
Omáčka Knorr na zvěřinu kombinuje klasické ingredience s jemně vyváženými kořením na zvěřinu a vytváří harmonickou a výraznou omáčku. Vyvážená chuť zajišťuje plné aroma, které ideálně doplňuje pokrmy ze zvěřiny a vydatná masová jídla.
Praktická suchá směs se snadno připravuje podle pokynů na obalu a vytváří krémovou a jemnou konzistenci. Díky tomu je výroba větších množství rychlá a spolehlivá a zajišťuje konstantní kvalitu v profesionální kuchyni.
Balení o hmotnosti 1000 g umožňuje připravit až 6,5 litru hotové omáčky a je proto ideální pro restaurace, jídelny, catering a velkokuchyně. Omáčku lze podávat přímo nebo ji použít jako základ pro individuální varianty omáček.
Tipy pro použití
Připravte omáčku Knorr Divočák podle pokynů na obalu a poté ji ihned podávejte. Tato krémová omáčka se hodí jako klasická příloha, ale také jako základ pro další recepty.
Omáčka Divočák se skvěle hodí k jelenímu hovězímu, srnčímu guláši, divočáku, kachním pokrmům, ale také k dušeným pokrmům a vydatným masům. Její výrazná chuť obohatí i podzimní houbové pokrmy a slavnostní menu.
Pro individuální chuť lze omáčku doplnit houbami, červeným vínem, brusinkami nebo čerstvými bylinkami. Tímto vznikají různé omáčky, které se hodí k různým druhům zvěřiny.
Často kladené otázky
Kolik hotové omáčky vznikne z produktu Knorr Zvěřina?
Podle poskytnutých informací o produktu, balení o hmotnosti 1000 g umožňuje připravit až 6,5 litru hotové omáčky ze zvěřiny.
K jakým pokrmům je omáčka ze zvěřiny vhodná?
Je vhodná k jelení, srnčí, divoččí, kachní, pečením, dušeným pokrmům, stejně jako k podzimním a slavnostním masovým pokrmům.
Je omáčka ze zvěřiny vhodná pro gastronomii?
Ano. Velké balení bylo vyvinuto speciálně pro gastronomii, velké kuchyně, jídelny a catering.
Lze omáčku individuálně dochutit?
Ano. Omáčku lze obohatit o červené víno, houby, brusinky nebo čerstvé bylinky podle vlastních receptů.
Může být omáčka zvěřinová použita i jako základ pro další omáčky?
Ano. Je vynikající jako základ pro individuální omáčkové recepty a různé varianty.
Unilever Deutschland Holding GmbH
Neue Burg 1
20457 Hamburk
Německo
| Obsah: | 1000g |
| Složení: | Pšeničná mouka, rostlinný tuk, modifikovaný škrob, cukr, aroma (s celerovým extraktem, pšenice, ječný slad, mléko), cibule, jedlá sůl, rajčatový prášek, kvasničný extrakt, maltodextrin, karamel, jodidovaná jedlá sůl, laktóza, srnčí maso, houbový extrakt, mléčná bílkovina.koření, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (sójové boby, pšenice), citronová šťáva v prášku, bobkový list, dextróza, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol. s antioxidantem |
Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, maltodextrin, modifikovaný škrob, aromata (s PŠENICÍ, JEČMENEM), cukr, cibule, jedlá sůl, jodidovaná jedlá sůl, rajčata, kvasničný extrakt, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÁ mouka, 1,3% srnčího masa v prášku, koncentrát houbové šťávy, MLÉČNÝ CUKR, koření, škrob, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (SÓJOVÉ boby, PŠENICE), citronová šťáva v prášku, mletý bobkový list, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol). Může obsahovat stopy VEJCE a CELERU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 444 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1860 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 56g Sacharidy, včetně cukru: 13g Tuky: 19g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 14g Vláknina: 2,2g Bílkoviny: 9,5g Sůl: 8,6g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Suchá směs pro přípravu omáčky ze zvěřiny
- Výrobce
- Knorr®
- Číslo produktu
- 36322
- Kód EAN
- 4007801105794
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, maltodextrin, modifikovaný škrob, aromata (s PŠENICÍ, JEČMENEM), cukr, cibule, jedlá sůl, jodidovaná jedlá sůl, rajčata, kvasničný extrakt, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÁ mouka, 1,3% srnčího masa v prášku, koncentrát houbové šťávy, MLÉČNÝ CUKR, koření, škrob, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (SÓJOVÉ boby, PŠENICE), citronová šťáva v prášku, mletý bobkový list, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol). Může obsahovat stopy VEJCE a CELERU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 444 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1860 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 56g Sacharidy, včetně cukru: 13g Tuky: 19g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 14g Vláknina: 2,2g Bílkoviny: 9,5g Sůl: 8,6g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Suchá směs pro přípravu omáčky ze zvěřiny
- Výrobce
- Knorr®
- Číslo produktu
- 36322
- Kód EAN
- 4007801105794
K tomu se hodí také

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
419,86 Kč/1kg
419,86 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Professional omáčka na pečeně, pastovitá, intenzivní masová chuť, 400 g
1 227,75 Kč/1kg
491,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
454,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Knorr lahůdková omáčka na drůbež volně ložené balení pro gastronomii 1000g
1 806,77 Kč/1kg
2 124,93 Kč
-318,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 806,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
248,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce pour Wild klasická omáčka na zvěřinu 150ml balení po 5 kusech
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Demiglace hnědá základní omáčka pro gastronomii 1000g
632,87 Kč/1kg
632,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix maďarský guláš, kořenící směs, lahodná, klasická, 56 g
544,29 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na drůbež ideální pro kachnu a krůtu 2er pro 2x 250ml
824,17 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
528,42 Kč/1kg
528,42 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi čirá masová polévka intenzivní silné velkoobjemové balení pro catering 5000g
1 094,43 Kč/1kg
5 472,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
415,97 Kč/1kg
128,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Maggi For Gourmets Krémová houbová polévka jemná a krémová 51g
855,88 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Lacroix rajčatová krémová polévka ovocná rajčatová připravená k podávání 400 ml 6 balení
241,64 Kč/1l
579,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 365801009 Knorr® Jägersauce mit Champignons 1,0 kg, 1 St.
645,35 Kč/1kg
645,35 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Philips Airfryer XXL HD9650/90
13 308,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
756,88 Kč/1kg
181,65 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g
1 653,55 Kč/1kg
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%40% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
40%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Omáčka z divoké zvěřiny
Ráda přidávám 1 lžíci této omáčky do všech možných omáček, když jim trochu chybí šmrnc ;)
Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koupil bych znovu
Dobrý poměr cena/výkon. Chutná dobře.
Ohodnoceno dne 16. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l