5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4014400908923, Palmový olej, 120 g, D, e322, 1793 kJ, 424 kcal252,58 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 8000500167045, Palmový olej, 54 g, D, e162, e296, e330, e334, e414, e903, Strawberry, E296, Lemon Juice, E414, E330, Juice, Starch, Fruit Juice, Maltodextrin, Glazing..., 1676 kJ1 026,11 Kč/1kg
55,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4009077024557, Palmový olej, 22 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 980 kJ1 752,80 Kč/1kg
131,46 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Kapky proti kašli Classic originál v červené plechovce 75g
1 710,67 Kč/1kg
128,30 Kč
Prodejce: apohealth

Pastilky proti kašli Pulmoll s eukalyptem a bílým čajem bez cukru 50g
1 062,20 Kč/1kg
53,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pulmoll Classic Intense s alpskou solí, silná a osvěžující, 75g
826,13 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pastilky proti kašli Pulmoll eukalyptus a bílý čaj 50g balení po 10 ks
1 173,80 Kč/1kg
586,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4030300022064, Palmový olej, 72 g, D, e163, e330, e950, e953, e955, 967 kJ, 233 kcal
1 768,33 Kč/1kg
127,32 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 4009077024007, Palmový olej, 22 g, 150 g, D, 392 kcal, 70 g
1 032,20 Kč/1kg
154,83 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 4004363620130, Palmový olej, 215 g, D, 385 kcal, 69 g, 5,6 g
231,58 Kč/1kg
49,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000607000034, Vitamin C, 350 g, D, e162, e330, e428, 1692 kJ, 401 kcal
977,46 Kč/1kg
342,11 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4337256265454, D, e428, 1447 kJ, 340 kcal, 50 g, 7,1 g
1 510,27 Kč/1kg
266,41 Kč
-39,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 0070462082517, Palmový olej, 32 g, 99 g, D, e102, e129, e133, e171, e330, e334, 1570 kJ
5 630,61 Kč/1kg
655,50 Kč
-98,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4002590705729, Palmový olej, D, e296, e300, e420, e420ii, e953, e960, e965, e965ii, 977 kJ, 234 kcal, 0,5 g
1 609,11 Kč/1kg
75,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4054451150063, 120 g, D, 381 kcal, 65 g, 0,1 g, 0,1 g
462,17 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077624223, D, e132, e330, e331, e440, 326 kcal, 59,6 g, 0,1 g, 0,31 g
189 650,00 Kč/1kg
37,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pastilky proti kašli Pulmoll se šalvějí a jemnou příchutí lékořice, 75 g
Pastilky proti kašli Pulmoll se šalvějí spojují požitek s tradiční bylinnou chutí. Kombinace aromatické šalvěje a jemné příchuti lékořice zajišťuje příjemný chuťový zážitek.
Vlastnosti produktu
Pastilky zaujmou svou vyváženou recepturou s příchutí šalvěje a lékořice. Jsou příjemně jemné, lehce kořeněné a perfektně se hodí pro každodenní použití. Díky praktickému balení jsou ideálním společníkem na cesty.
Chvíle požitku
Perfektní při suchém vzduchu, po dlouhých rozhovorech nebo prostě pro malou příjemnou přestávku mezi tím. Bonbóny zajišťují příjemný pocit svěžesti v ústech a jsou obzvláště oblíbené v chladném ročním období.
Výhody
Příjemná příchuť šalvěje a lékořice. Ideální pro krk a hlas. Praktické na cesty. Příjemně jemné a aromatické. Perfektní pro každodenní použití.
Často kladené otázky
K čemu jsou bonbony Pulmoll proti kašli vhodné?
Jsou ideální do práce i na volný čas a zajišťují příjemný pocit svěžesti.
Jak bonbony chutnají?
Kombinace šalvěje a lékořice zajišťuje jemně kořeněnou, lehce nasládlou chuť.
Jsou bonbony vhodné na cesty?
Ano, kompaktní balení se vejde do každé kapsy a je ideální na cesty.
Jak by se měly bonbóny skladovat?
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.
Am Klingenweg 6A
65396 WallufE-mail: [email protected]
- Neobsahuje:
- Palmový olej
- Nova classification:
- 4
- Vitamíny a minerály:
- Vitamin C
- Eco-score:
- C
- Additives:
- e330, e414, e553, e553b
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 391 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 74 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,3 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 97 g
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, glukózový sirup, extrakt z lékořice (0,8 %), extrakt ze šalvěje (0,7 %), rostlinný olej (kokosový), okyselující látka: kyselina citronová; vitamin C, přírodní šalvějové aroma, protispékavá látka: mastek; zahušťovadlo: arabská guma; aroma | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | obsahuje: 390,00 kilokalorií (kcal) / 1 656,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,40 g |
| Sacharidy: 40,0 g (40,0 g): | 96,00 g |
| of which sugar: | 73,00 g |
| Bílkoviny: | 0,00 g |
| Sůl: | 0,03 g |
| Vitamín C: | c vitamín C: 250,00 mg |
PULMOLL Salbei, 75 g BON BON PZN: 16383954
Pulmoll šalvějové bonbóny 75 g - Tématická oblast: bonbóny, dextróza
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, extrakt z lékořice (0,8 %), extrakt ze šalvěje (0,7 %), rostlinný olej (kokosový), kyselina citronová; vitamin C, přírodní aroma šalvěje, protispékavá látka: mastek; zahušťovadlo: arabská guma; aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 390 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1656 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 96 g sacharidů, z toho cukry: 73 g Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Vláknina: - g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- Importhaus Wilms / Impuls GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Sladkosti s příchutí šalvěje a lékořice
- Výrobce
- Open Food
- Číslo produktu
- 161400330
- Kód EAN
- 400259014045204002590140452
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, extrakt z lékořice (0,8 %), extrakt ze šalvěje (0,7 %), rostlinný olej (kokosový), kyselina citronová; vitamin C, přírodní aroma šalvěje, protispékavá látka: mastek; zahušťovadlo: arabská guma; aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 390 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1656 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 96 g sacharidů, z toho cukry: 73 g Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Vláknina: - g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- Importhaus Wilms / Impuls GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Sladkosti s příchutí šalvěje a lékořice
- Výrobce
- Open Food
- Číslo produktu
- 161400330
- Kód EAN
- 400259014045204002590140452
K tomu se hodí také

Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
1 398,00 Kč/1kg
69,90 Kč
Prodejce: Lindt

Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
475,88 Kč/1kg
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stůl VASAGLE Počítačový stůl ve tvaru L Rohový stůl se 2 policemi LWD72X
2 442,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

PULMOLL pastilky proti kašli bez cukru šetrné k zubům extra silné 50g
2 566,00 Kč/1kg
128,30 Kč
Prodejce: apohealth

Pastilky proti kašli Pulmoll s eukalyptem a bílým čajem bez cukru 50g
1 062,20 Kč/1kg
53,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590140988, Palmový olej, 50 g, Vitamin C, 50 g, C, e296, e420, e420ii, e953, e960, e965, e965ii
2 356,60 Kč/1kg
117,83 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Kapky proti kašli Classic originál v červené plechovce 75g
1 710,67 Kč/1kg
128,30 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Classic Intense s alpskou solí, silná a osvěžující, 75g
826,13 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Vykrajovátka na cukroví Colourworks Brights Star – 5dílná
175,84 Kč
Prodejce: i-Rewardshop

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
1 609,11 Kč/1kg
75,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Pulmoll Pastilky z míchaných bobulí bez cukru v plechovce 50g
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Pringles Sour Cream & Onion, Bramborové lupínky, 165 g, Cibule, Zakysaná smetana, 30 g, 536 kcal, 2237 kJ
584,79 Kč/1kg
96,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

PULMOLL bonbóny proti kašli třešňové s pikantní skořicí bez cukru 50g
2 356,60 Kč/1kg
117,83 Kč
Prodejce: apohealth

Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg