Už jen 1 ks za tuto cenu
Anis-Pastille Orange - Zimt 50g
104,02 Kč
2 080,40 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jasta Herbat.petit Beurre 400G1 029,62 Kč/1kg
411,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Owolovo Švestkové jablečno-švestkové pyré 200 g2 046,85 Kč/1kg
409,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie Łakocie Choco Pałki 140 G3 122,57 Kč/1kg
437,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious 120 g
3 685,75 Kč/1kg
442,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kisiel s příchutí pomeranče Winiary 77 g
243,75 Kč/1kg
43,91 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
19,50 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Galaretka brzoskwiniowa 71 g
411,00 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Quetschie Pfirsich 100g
238,80 Kč/1kg
25,60 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23,88 Kč
Prodejce: taleoo

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Slané tyčinky s pikantní příchutí Fanex 100 g
309,60 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 751,00 Kč/1kg
137,55 Kč
Prodejce: apohealth

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,13 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Quetschi - Banánové kakao 120g
432,33 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
4 237,78 Kč/1kg
114,42 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 9120048832089, 30 g, C, e334, e466, e470b, e967, E466, E967, E334, Sweetener, Acid, Natural Orange Flavouring, Natural Flavouring, Anti Caking..., 1072 kJ, 257 kcal
2 304,67 Kč/1kg
69,14 Kč
Prodejce: taleoo

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Familijne Wafels s kokosovou příchutí 180 G
249,22 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Štěstí v malých plechovkách. Přírodně ochucené bonbony se skořicovo-pomerančovou příchutí.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr* (99,1 %), přírodní skořicové aroma* (0,6 %), zelený anýz* (0,2 %), pomerančový extrakt* (0,1 %).* Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ/ kcal 1690/398 Sacharidy 99 g- z toho cukr 97,1 gBílkoviny v 0 gTuky v 0 gSůl v 0 g
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- ANIS DE FLAVIGNY
- Prodejní název
- Anis-Pastille Orange - Zimt 50g
- Výrobce
- Les Anis de Flavingy
- Kód EAN
- 3360102290011
- Seznam přísad
- Cukr* (99,1 %), přírodní skořicové aroma* (0,6 %), zelený anýz* (0,2 %), pomerančový extrakt* (0,1 %).* Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ/ kcal 1690/398 Sacharidy 99 g- z toho cukr 97,1 gBílkoviny v 0 gTuky v 0 gSůl v 0 g
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- ANIS DE FLAVIGNY
- Prodejní název
- Anis-Pastille Orange - Zimt 50g
- Výrobce
- Les Anis de Flavingy
- Kód EAN
- 3360102290011
K tomu se hodí také

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Anýzové pastilky máta NFP 250g
1 250,40 Kč/1kg
312,60 Kč
Prodejce: taleoo

Anýzové pastilky zázvor 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Anýzové pastilky černý rybíz 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g
2 300,56 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757439 Obří 900 g
289,97 Kč/1kg
260,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
307,17 Kč/1kg
460,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Anýzové pastilky mandarinka 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastilek
1 777,65 Kč/1kg
264,87 Kč
Prodejce: apohealth

Holland Foodz tyčinky červené bílé jednotlivě balené 864g 72 kusů
322,93 Kč/1kg
341,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vileda 4023103173286, Vnitřní, Šedá, Červená, Tvrdé štětiny, 280 mm, 600 mm, 1300 mm
236,18 Kč
Prodejce: Landema

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
4 237,78 Kč/1kg
114,42 Kč
Prodejce: apohealth

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kinder Em eukal pastilky proti kašli lesní jahoda med a 5 vitamínů 75g
1 318,17 Kč/1kg
108,09 Kč
Prodejce: apohealth

Grethers Blackcurrant Silver pastilky bez cukru, 110 g pastilek
1 754,11 Kč/1kg
264,87 Kč
Prodejce: apohealth

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
18 392,70 Kč/1l
1 839,27 Kč
Prodejce: motivoo

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Manuka Health MGO 400+ Honey & Propolis, Vnitřní použití, Dospělí, Pastilky, 100 g, Med, Propolis, Vitamín C
3 181,90 Kč/1kg
318,19 Kč
Prodejce: apohealth

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3x filtr pro Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysavač
572,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Dudu-Osun Black Soap from Africa - Černé mýdlo - mýdlo na obličej - 150g
393,27 Kč/1kg
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 879,47 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg