5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody2 565,88 Kč/1kg
3 349,81 Kč
-501,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo Espresso - 10x48 polštářků3 590,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí1 974,62 Kč/1kg
2 136,67 Kč
-320,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Prodomo, Kávová kapsle, Káva, Coffee Pods, 16 kusů
2 538,84 Kč/1kg
284,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 polštářků
2 538,84 Kč/1kg
284,35 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
1 340,76 Kč/1kg
335,19 Kč
Prodejce: somnia24

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr 145036003 Dallmayr Classic Kaffeepads Arabica- und Robustabohnen 16 + 2 Pads
2 318,71 Kč/1kg
287,52 Kč
Prodejce: somnia24

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Kaffee 145 036 000 Dallmayr Classic Pads 36 St.
1 510,77 Kč/1kg
374,67 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
950,56 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
1 340,76 Kč/1kg
335,19 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza 7213, Coffee Pods
1 070,45 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávové pody Lucaffe CLASSIC 44 mm pro systém ESE, 150 kusů
955,00 Kč
Prodejce: Alky

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,36 Kč/1kg
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivně si užívejte.
Ve vzduchu je cítit vůně kávy. Lžička se pomalu noří do vrstvy zlatohnědé pěny. Pro milovníky hlubokého L nejlepší okamžik dne: s Dallmayr Crema dOro.
Pro kávu Dallmayr Crema d'Oro intensa jsou ušlechtilé vysokohorské rostliny vybírány s velkou pozorností k detailu, zpracovávány a poté dokončovány mistry pražiči. Zvláště pečlivé a šetrné pražení dává vzniknout jemné cremě. Vůně je plná a kořeněná. Díky lehkému tónu espressa se káva Dallmayr Crema d' Oro intensa skvěle hodí také jako cappuccino nebo latte macchiato.
Chuťový profil
Pražení: 4
Tělo: 3
Kyselost: 1
Aroma: 4
Ideální pro všechny kávovary.
Výrobce / Vyrobeno pro:
Alois Dallmayr KG , Dienerstrasse 14 - 15, 80331 Mnichov - Německo
Kávové lusky Dallmayr Crema d'oro Intensa plné aromatické kávy v balení 5 ks
Ušlechtilé vysokohorské rostliny jsou pro kávu Dallmayr Crema d'Oro Intensa vybírány s velkým důrazem na detail
vybrané, zpracované a následně zdokonalené našimi mistry pražiči. Na
obzvláště pečlivé a šetrné pražení vytváří jemnou cremu. Chuť je plná
kořeněná. Díky lehké chuti espressa je Dallmayr Crema d' Oro intensa také velmi chutná
ideální jako cappuccino nebo latte macchiato. Balení obsahuje 16 kusů.
Alois Dallmayr KG
Dienerstr. 14-15
D-80331 Mnichov
se mohou lišit u jiných než domácích množství.
Složení: Mletá pražená káva Arabica.
Výživové údaje:
| Velikost porce | 100 gramů |
| Energetická hodnota (kJ) | 749 kJ |
| Energetická hodnota (kcal) | 179.011 kcal |
| Tuk | 13 gramů |
| z toho: | |
| - Nasycené mastné kyseliny | 5.87 gramů |
| Sacharidy | 24 gramů |
| Vláknina | 58.1 gram |
| Bílkoviny | 9 gramů |
Oblíbenou kávovou specialitu nabízíme také ve formě kávových lusků s pikantní a intenzivní chutí. Pro kávu Dallmayr Crema d'Oro intensa jsou s velkou pozorností vybírány ty nejlepší rostliny z Vysočiny, které jsou následně zdokonalovány našimi mistry pražiči. Výsledkem obzvláště šetrného procesu pražení je hustá a jemná crema. Díky své lehké chuti espressa se káva Dallmayr Crema d' Oro intensa skvěle hodí také jako cappuccino nebo latte macchiato.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Káva, pražená
- Hmotnost
- 112 g
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr Kaffee oHGDienerstraße 14–1580331 München
- Prodejní název
- Káva, pražená
- Výrobce
- Počet kusů
- 16
- Číslo produktu
- 428 016 0 07
- Kód EAN
- 4008167042877
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Káva, pražená
- Hmotnost
- 112 g
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr Kaffee oHGDienerstraße 14–1580331 München
- Prodejní název
- Káva, pražená
- Výrobce
- Počet kusů
- 16
- Číslo produktu
- 428 016 0 07
- Kód EAN
- 4008167042877
K tomu se hodí také

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
1 340,76 Kč/1kg
335,19 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
950,56 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
1 024,69 Kč
Prodejce: Jumada

Dallmayr Prodomo, Kávová kapsle, Káva, Coffee Pods, 16 kusů
2 538,84 Kč/1kg
284,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 polštářků
2 538,84 Kč/1kg
284,35 Kč
Prodejce: somnia24

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 275,43 Kč/1kg
117,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Senseo CSA210/50, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Šedá
2 974,95 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Dallmayr 145036003 Dallmayr Classic Kaffeepads Arabica- und Robustabohnen 16 + 2 Pads
2 318,71 Kč/1kg
287,52 Kč
Prodejce: somnia24

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 371,99 Kč
-79,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Senseo CSA210/90, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Červená
2 412,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

SONGMICS 10úrovňový botník na 54 párů bot 162x100 x28 cm
1 074,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Magnetický držák do auta pro telefon do ventilace Mobilní telefon do auta
177,18 Kč
Prodejce: TR8

SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody
2 565,88 Kč/1kg
3 349,81 Kč
-501,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

Kabelka Shopper Brown, Taška přes rameno Dámská, Velká, Kabelka ze syntetické kůže, Kabelky přes rameno, Tašky Retoo
470,99 Kč
-39,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
431,19 Kč
Prodejce: Retoo

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
387,90 Kč
Prodejce: Heimtexland

Digitální osobní váha s technologií Step-On Vysoce přesné senzory Skleněná váha Lidé LCD až 180kg 100gr Váha kg lbs St Black Retoo
169,99 Kč
-10,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,29 Kč
Prodejce: Retoo

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee 145 036 000 Dallmayr Classic Pads 36 St.
1 510,77 Kč/1kg
374,67 Kč
Prodejce: somnia24

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,36 Kč/1kg
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
1 340,76 Kč/1kg
335,19 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza 7213, Coffee Pods
1 070,45 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové pody Lucaffe CLASSIC 44 mm pro systém ESE, 150 kusů
955,00 Kč
Prodejce: Alky

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 017,92 Kč/1kg
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dallmayr rema d,Odoro intensia
Je nádherná káva potěšení , silný právě od Dallmeyer
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,36 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg

Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg

Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg

Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg

Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg