5,0



Na základě 1 hodnocení
Originální olejový filtr Mann W67/1 vhodný pro Kubota KX016-4 KX018-4 KX019-4 HH15032430 15853-99179
146,00 Kč
plus 85,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
10h 25m 57s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Automobilový olejový filtr W811/80
143,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7023
182,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7032
231,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 67/2
188,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7058
162,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 712/75
144,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 610/1
177,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7008
171,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN pro
235,87 Kč
Prodejce: AutoTuning

Olejový filtr MANN-FILTER W 713/16
156,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 68/3
168,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 75/3
146,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7062
241,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 6018
242,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7053
155,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7043
272,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7061
232,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 610/6
201,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 712/94
248,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olejový filtr MANN-FILTER W 7057
233,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čísla OE
- AGCO 330148296
- AMMANN 1-954075
- CASE IH XJBR04344
- CATERPILLAR 1041426
- CATERPILLAR 1041427
- CATERPILLAR 1704472
- CATERPILLAR 1992239
- CATERPILLAR 2230294
- HOUSENKA 376-9707
- PŘÍKOPOVÁ ČARODĚJNICE 159209
- PŘÍKOPOVÁ ČARODĚJNICE 194691
- ČARODĚJNICE Z PŘÍKOPU 194692
- ČARODĚJNICE Z PŘÍKOPU 451251
- ČARODĚJNICE Z PŘÍKOPU 452410
- ČARODĚJNICE Z PŘÍKOPU 456993
- ČARODĚJNICE Z PŘÍKOPU 460612
- DOOSAN 47100077
- DOOSAN A403646
- DYNAPAC 4812313371
- FORD Z6Y1-14-302A
- GEHL 164079
- GEHL 194315
- GEHL P700113
- HINO 15607-1920
- HINO 156072060
- HINO S156072060
- HITACHI 4661289
- HITACHI 948404
- HITACHI LMD135737
- HONDA 15400-PFB-004
- HONDA 15400-PFB-007
- HONDA 15400-PFB-014
- HONDA 15400-PJ7-005
- HONDA 15400-PJ7-015
- HONDA 15400-ZZ3-003
- HYUNDAI 26300-02500
- HYUNDAI 26300-02501
- HYUNDAI 26300-2Y500
- HYUNDAI 26300-35004
- HYUNDAI 26300-35014
- HYUNDAI 263202
- HYUNDAI MAM0117
- HYUNDAI XJAU00153
- INGERSOLL-RAND 22226351
- INGERSOLL-RAND 54477096
- INGERSOLL-RAND 54647680
- INGERSOLL-RAND 58966706
- INGERSOLL-RAND 59406074
- ISUZU 5864015150
- ISUZU 8-93156-750-0
- ISUZU 8-93156-998-0
- ISUZU 8-94314263-2
- ISUZU 8-94411-084-0
- ISUZU 8-94430-411-2
- ISUZU 8-97140-666-0
- ISUZU 894135741
- ISUZU 8943142633
- ISUZU 89441108401
- ISUZU 894456741
- JOHN DEERE M801209
- JOHN DEERE M806418
- JOHN DEERE MIA11714
- JOHN DEERE TY22045
- JOHN DEERE TY26276
- JOHN DEERE TY26277
- KIA 0 B631 14 302
- KIA 26 3000 2500
- KIA 26300 2Y500
- KIA 26300-02501
- KOBELCO S19100-66001-1
- KOBELCO S19100650011
- KOMATSU 119305-35151
- KOMATSU YM119305-35150
- KOMATSU YM11930535151
- KOMATSU YM119660-35150
- KUBOTA 15853-32430
- KUBOTA 15853-99179
- KUBOTA 1585332439
- KUBOTA HH150-32430
- KUBOTA W21ES-O1500
- MAZDA 0222-14300
- MAZDA 0222-23420-A
- MAZDA 0259-14300
- MAZDA 0324-14300
- MAZDA 0370-23802
- MAZDA 0370-23803
- MAZDA 0778-23802
- MAZDA 0813-23802-A
- MAZDA 0813-23802-B
- MAZDA 0866-23802
- MAZDA 0FE3R-14302
- MAZDA 4899-14300
- MAZDA 8173-23802
- MAZDA 8FG1-23802
- MAZDA 8FG1-23802-9A
- MAZDA 8FG12-3803
- MAZDA B 359-14302
- MAZDA B 630-14-302
- MAZDA B 631-14-302
- MAZDA B 651-14302
- MAZDA B 6Y0-14300
- MAZDA B 6Y1-14302
- MAZDA B 6Y1-14302-9A
- MAZDA B 6Y1-14302-A
- MAZDA B 6Y1-14302-A9A
- MAZDA B 6YI-14302
- MAZDA F 2Y0-14302-A
- MAZDA F 802-23802
- MAZDA F 802-23802-9A
- MAZDA F EY0-14302
- MAZDA F EY0-143029 A
- MAZDA F EYO-14302
- MAZDA F EYO-14302-9A
- MAZDA H E19-23802
- MAZDA N 231-23802
- MAZDA N 350-14302
- MAZDA N 3Y6-14302
- MAZDA P EY0-14302
- MAZDA P EYO-14302
- MELROE 7018608
- MELROE 7025590
- MITSUBISHI 30A40-00201
- MITSUBISHI MD 348631
- MITSUBISHI MQ 004802
- MITSUBISHI MQ007389
- NISSAN 15208-00Q1K
- NISSAN 15208-1HC0A
- NISSAN 15208-31000
- NISSAN 15208-31U00
- NISSAN 15208-31U01
- NISSAN 15208-3J400
- NISSAN 15208-3J400XX
- NISSAN 15208-65F00
- NISSAN 15208-65F01
- NISSAN 15208-65F0A
- NISSAN 15208-65F0B
- NISSAN 15208-65F0C
- NISSAN 15208-65F0D
- NISSAN 15208-65F0E
- NISSAN 15208-65F10
- NISSAN 15208-65F1B
- NISSAN 15208-7B000
- NISSAN 15208-9E000
- NISSAN 15208-9F600
- NISSAN 15208-9F60A
- NISSAN A5208-9F60A-RV
- NISSAN A5208-9F60A-VA
- ONAN 122-0827
- ONAN 185-2123
- ONAN 1857444
- ONAN 1871000
- RENAULT 15 20 865 F0A
- RENAULT 15 20 880 66R
- RENAULT 15 20 89F 60A
- RENAULT 15 20 8ED 50A
- RENAULT 77 01 068 766
- RENAULT 7701 053 054
- RENAULT 86 71 004 310
- SPERRY NEW HOLLAND 72276226
- SUBARU 15208-AA020
- SUBARU 15208-AA021
- SUBARU 15208-AA022
- SUBARU 15208-AA023
- SUBARU 15208-AA024
- SUBARU 15208-AA030
- SUBARU 15208-AA060
- SUBARU 15208-AA080
- SUBARU 15208-AA100
- SUBARU 15208-AA12A
- SUBARU 15208-KA000
- SUBARU 15208-KA010
- SUBARU 15208-KA011
- SUBARU 15208-KA012
- SUBARU 42033-5400
- SUBARU 42033-5410
- SUBARU 42033-5500
- TOYOTA 15205-65F00
- TOYOTA 15208-65F01
- VOLVO 11713228
- YALE 901281813
- YANMAR 119305-35150
- YANMAR 119305-35151
- YANMAR 119305-35170
- YANMAR 11930535160
- YANMAR 11966035150E
- YANMAR Y12915035151
- YANMAR YM11930535151
Poznámka k vyhlášce o odpadních olejích
Odpadní oleje jsou kapaliny, které jsou hořlavé a nebezpečné pro vodu. Proto je nutné oleje po použití odevzdat ve sběrně ch olejů. Jakákoli nesprávná likvidace odpadního oleje ohrožuje životní prostředí. Přidávání cizích látek, jako jsou rozpouštědla, brzdové kapaliny a chladicí kapaliny, je zakázáno.
V souladu s vyhláškou o odpadních olejích jsme povinni bezplatně odebrat následující oleje: Oleje ze spalovacích motorů - převodové oleje - olejové filtry a olejový odpad, který pravidelně vzniká při výměně oleje.
olej nám můžete vrátit v množství odpovídajícím množství, které jste u nás zakoupili.
Místem zpětného odběru je naše provozovna:
Erwin Weber GmbH
Von-Reuental-Str. 8a
85376 Hetzenhausen
Oleje zde můžete vrátit kdykoli během naší otevírací doby. Alternativně nám můžete olej také zaslat - za předpokladu, že uhradíte .
Pokud nám olej zašlete poštou, mějte na paměti, že na olej se mohou vztahovat zvláštní přepravní podmínky a že olej lze také likvidovat na čerpacích stanicích nebo v recyklačních centrech (např. v místních recyklačních centrech), někdy za poplatek. Informace o možnostech likvidace ho oleje vám rádi poskytnou v místním obecním informačním centru. Máte-li jakékoli týkající se likvidace odpadního oleje, obraťte se na nás a my vám rádi poradíme.
Jste-li komerční konečný uživatel, rádi bychom vás upozornili, že k plnění našich povinností při přejímce vůči vám můžeme využít třetí strany.
Originální olejový filtr Mann W67/1 je vhodný pro Kubotu
Řada KX
KX016-4 KX018-4 KX019-4
Rozsah dodávky: 1 kus
| Výška (mm) | 65 |
| Vnější průměr (mm) | 66 |
| Závit | M 20 x 1,5 |
Srovnávací č:
15853-99170 HH15032430 15853-99179
SP4554 W67/1 739LF3925
Uvedené originální náhradní díly a čísla dílů výrobce slouží pouze pro účely porovnání. POZOR!
Všechny náhradní díly smí instalovat pouze kvalifikovaný personál. Vždy dodržujte bezpečnostní pokyny výrobce příslušného spotřebiče.
N
eexistuje žádná odpovědnost za případné zranění osob nebo škody na majetku, ke kterým dojde později v důsledku nekvalifikované montáže nebo nesprávné instalace
.
: Vždy obdržíte fakturu s uvedenou DPH.
T
a vám bude zaslána na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Zkontrolujte si prosím také složku nevyžádané pošty.
Výměna/vrácení! Výměnu/vrácení musíme odmítnout, pokud náhradní díly vykazují známky používání nebo byly použity.
MANN-FILTER Číslo filtru: W 67/1 Typ filtru: Olejový filtrRozměry: Vnější průměr A: 66 mm Vnější průměr těsnění C: 62 mm Velikost závitu G: M 20 X 1.
5 Výška H: 65 mm Vnitřní průměr těsnění B: 54 mm Obtokový ventil otevíracího tlaku J: 1,0 bar Zpětný ventil I: 1 Hmotnost: 0,219 kg
Olejový filtr je vhodný pro: DACIA DUSTER, JOGGER; FORD ECONOVAN; HONDA INSIGHT; HYUNDAI ATOS, GETZ; INFINITI EX, FX, G, I30, JX, Q70, QX4, QX50 I, QX56, QX60, QX70; KIA AVELLA, CARENS I 0.7-5.6 05.79-
- Výrobce
- Hmotnost
- 3.169 kg
- Kód EAN
- 4011558738006
- Číslo produktu
- W 67/1
- Výrobce
- Hmotnost
- 3.169 kg
- Kód EAN
- 4011558738006
- Číslo produktu
- W 67/1
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Vzduchový filtr MANN-FILTER C 2433/2
206,51 Kč
Prodejce: MroAuto

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
259,17 Kč/1l
1 295,87 Kč
Prodejce: MroAuto

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 065,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
283,97 Kč/1l
1 419,84 Kč
Prodejce: MroAuto

Automobilový olejový filtr W811/80
143,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Vzduchový Filtr Nissan Qashquai 1,2Dig-T/1,5/1,6Dci 14-
335,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 5L
288,00 Kč/1l
1 440,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litry
1 000,94 Kč
Prodejce: MroAuto

Klíč na olejový filtr MANN-FILTER LS 6/1
194,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stínová plachta 3x2m - šedá Gardlov 23162
345,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Licorne Bike Effect prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, muže a ženy - 21 rychlostí Shimano - pánské kolo
7 520,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

vidaXL Židle do jídelny 2 ks černá umělá kůže
2 372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Detektor kouře Detektor CO Detektor kouře a oxidu uhelnatého 2v1 Požární ochrana Senzor CO
599,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Ceramizer Benzínový Motor Csb - Tec 852017
76 499,00 Kč/1l
764,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Palisandr
378,00 Kč/1l
1 998,00 Kč
-108,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 890,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

CLEANMAXX Cyklónový vysavač 800W 303442
2 443,76 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

svářečka 3v1 s ochranným obloukem 200A svařování tavným drátem MIG/MAG TIG elektrodou 13963
9 308,70 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Závěsné křeslo HinHocker s rámem, šedé, závěsná houpačka pro vnitřní i venkovní použití, houpací křeslo
3 048,41 Kč
Prodejce: CS-Trading

SCHÜTTE WC sedátko tvaru D, Duroplastové WC sedátko s měkkým zavíráním a rychloupínáním, WC sedátko, WC sedátko v bílé barvě
1 198,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Edelstahlspüle mit Stopfenventil ohne HL mit Ab-u. Überlaufgarnitur
1 098,00 Kč
-29,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 069,00 Kč
Prodejce: Teshop

ARCCAPTAIN ARC 200 IGBT - Svářečka: 200A DC MMA / Lift-TIG Svářečka s LED displejem, Synergetické ovládání Lift TIG Přenosná kompaktní elektrodová svářečka Svářečka tyčí
4 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Boční výsuvná markýza na balkon antracitová ochrana proti slunci plná kazetová zástěna na soukromí šedá 140x300cm
1 999,75 Kč
-40,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 959,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Markýza Dubaj 25416, boční, moderní zástěna, pro ochranu soukromí na zahradu a terasu, 300 x 160 cm
1 539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Olejový filtr MANN-FILTER W 67/2
188,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Hemlock
0,43 Kč/1l
1 073,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

Afnan 9 pm EDP 100 ml M
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VOLVO V40 S60 V60 S80 V70 XC70 XC60 olejová pumpa OE 30650144
14 254,99 Kč
Prodejce: VOLVO_OE

Olejové čerpadlo VOLVO S60 V70 XC70 S80 XC90 V60 XC60
14 254,99 Kč
Prodejce: VOLVO_OE

Přísada do paliva pro čerpadlo palivové nádrže s filtrem DPF pro Peugeot 1007, 2008, 207, 208, 1.4 HDi, 1.6 HDi
4 679,40 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

Hliníková sběrná nádrž na olej s filtrem 0,75 l 3 m opletená nylonová hadice AN10
2 367,60 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

Kryt olejového filtru motocyklu / kryt olejového filtru pro Harley # HF1
2 287,43 Kč
Prodejce: MOTEA-ONLINE

500FG olej voda odlučovač palivový filtr náhradní loď -truck modifikované příslušenství
2 250,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Sběrná nádoba na olej Záchytná nádrž na olej 2-portová univerzální hliníková PCV 2 * kapalina



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 165,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

Hliníková nádobka na olej 200 ml pro BMW N54 335i 535i
1 247,00 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

2,5litrová hliníková přepadová expanzní nádržka na chladicí kapalinu Univerzální nádržka na vodu
861,60 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

Sestava palivového filtru 7111-296 Náhrada Vhodné pro Massey Ferguson 133 135 140 145 165 168 175 178
715,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

originální pouzdro VOLVO S60 V60 S80 V40 + olejový filtr od autorizovaného prodejce
1 649,99 Kč
Prodejce: VOLVO_OE

Námořní odlučovač paliva/vody S3227, náhradní odlučovač oleje/vody, palivový filtr pro lodě, jachty, příslušenství pro lodě a čluny
922,30 Kč
-101,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
821,30 Kč
Prodejce: Ladenza

MS 719/27-OF-PCS-MS Olejový filtr pro FORD FIESTA III (GFJ)
247,18 Kč
Prodejce: SuperMerchant

1.9 TDI Zpětný ventil palivového filtru pro Beetle Golf Jetta 99-05 1J0 127 247 A
419,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

3ks Vzduchový filtr do chladničky - Náhradní sítko do chladničky pro W10311524 AIR1 RAF1180
784,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

4-dílný olejový filtr, 420256188 KN152 HF152 Náhradní olejový filtr pro CAN AM 330 400 450 500 2003-2017
520,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Olejový filtr pro ochranu motoru – náhradní díl pro čtyřkolky Odes LZ800 a RM800
419,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Filtr oleje pro motocykly Piaggio 125, 150, 200, 250, Vespa X7, X8, X9, GT
444,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Vzduchový filtr pro TS410,Vzduchový filtr pro TS420,Palivový filtr pro TS410,Palivový filtr pro TS420,Žárovka primera pro TS410,Žárovka primera pro TS420
419,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Víčko pouzdra olejového filtru, kryt pouzdra olejového filtru, víčko pouzdra olejového filtru, víčko olejového filtru, kryt olejového filtru motoru, víčko olejového filtru
547,00 Kč
Prodejce: Zanjo24