5,0



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Synchroline Terproline Body, 250 ml krém2 128 969,90 Kč/1l
2 128,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Bepanthol Derma Regenerační tělové mléko, 400 ml Lotion1 407,50 Kč/1kg
669,97 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 400 ml Tělové mléko1 775,85 Kč/1kg
808,01 Kč
Prodejce: apohealth

Marbert Milk Body Care Koupel a tělo Svěží osvěžující tělové mléko
1 046,97 Kč/1l
418,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Vital, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Univerzální, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
960,20 Kč/1l
384,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Scandal, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
3 220,00 Kč/1l
644,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
300,05 Kč/1l
202,58 Kč
-82,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops tělový krém pro ženy 400 ml
922,50 Kč/1l
369,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alyssa Ashley White Musk tělové mléko pro ženy 500 ml
726,86 Kč/1l
363,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Dávkovač
1 289,35 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Chopard - Wish Body Lotion 150ml
857,13 Kč/1l
128,57 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Occitane Verbena, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, 250 ml, Sporýš, Láhev
2 818,92 Kč/1l
704,73 Kč
Prodejce: Rareparfum

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
435,74 Kč/1kg
217,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
2 380,40 Kč/1l
952,16 Kč
Prodejce: VISO

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tabaibaloe Premium hydratační krém s Aloe Vera na obličej a tělo (300ml), 50667
616,67 Kč/1l
185,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dámské tělové mléko Marbert poskytuje pokožce dlouhodobou péči. Doporučuje se ženám, které mají rády pěstěnou pokožku. Pro dokonalý výsledek objevte naše další produkty péče o pokožku. Dopřejte své pokožce péči, kterou potřebuje - se zpevňujícím tělovým mlékem proti stárnutí Profutura Profutura od Marbert! Vůně: květinové tělové mléko Klasické tělové mléko do koupele a na tělo Marbert je dermatologická jednotka intenzivní péče, květinové s vůní tělového mléka. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pružnosti a dodává jí větší přilnavost. Použití: Na pokožku se nanáší v rozpuštěném stavu, který je pro ni typický: Naneste na tělo a vmasírujte.
Kupte si Marbert Milk Body Care Bath & Body Classic Allover Body Lotion na Beauty Plaza.
[b]Vůně:[/b] květinová[br][br][br]Tělové mléko Marbert Bath & Body Classic je , intenzivně vyživující tělové mléko s květinovou vůní. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pružnosti a dodává jí větší elasticitu[br][br]Použití: Tělové mléko je určeno k péči o pokožku: Naneste na celé tělo a vmasírujte[br]
Intenzivně pečující tělové mléko s květinovou vůní. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a zachovává její pružnost. Dermatologicky testováno.
Kupte si Marbert Milk Body Care Bath & Body Classic Allover Body Lotion na Beauty Plaza.
[b]Vůně:[/b] květinová[br][br][br]Tělové mléko Marbert Bath & Body Classic je , intenzivně vyživující tělové mléko s květinovou vůní. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pružnosti a dodává jí větší elasticitu[br][br]Použití: Tělové mléko je určeno k péči o pokožku: Naneste na celé tělo a vmasírujte[br]
Intenzivně pečující tělové mléko s květinovou vůní. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a zachovává její pružnost. Dermatologicky testováno.
- Hmotnost
- 470 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- NEPLATÍ
- Výrobce
- Marbert
- Kód EAN
- 4085404530038
- Číslo produktu
- IKTAYAQ64C
- Hmotnost
- 470 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- NEPLATÍ
- Výrobce
- Marbert
- Kód EAN
- 4085404530038
- Číslo produktu
- IKTAYAQ64C
K tomu se hodí také

Marbert Gel Péče o tělo Koupel a tělo Klasický koupelový a sprchový gel
1 094,57 Kč/1kg
514,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Classic, Ženy, Antiperspirant, Kuličkový deodorant, Tuba, 50 ml, Univerzální
7 220,40 Kč/1l
361,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Toaletní voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
14 717,40 Kč/1l
1 471,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 221,67 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Marbert Bath & Body Fresh Eau Fraiche tělová a parfémová voda 50 ml
9 706,40 Kč/1l
485,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Marbert Milk Body Care Koupel a tělo Svěží osvěžující tělové mléko
1 046,97 Kč/1l
418,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Marbert Profutura krém proti stárnutí pleti Gold Rich Dry Skin 50 ml
30 918,80 Kč/1l
1 545,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Marbert Man Classic přírodní deosprej 125ml
4 115,60 Kč/1l
514,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Philips S1151/00, Rotační holicí strojek, Černá, Modrá, Baterie, 40 min, 8 h, Nikl-metal hydridová (NiMH)
930,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

MARBERT Man Classic, Pánské, Antiperspirant, Tuhý deodorant, Tyčka, 75 ml, Univerzální
5 845,07 Kč/1l
438,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Parfémová Voda, 90 ml
16 195,67 Kč/1l
1 457,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Vodní obuv Obuv pro vodní sporty
1 030,55 Kč
-67,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Regenerační krém Marbert Multi Active Care (50 ml)
13 409,40 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gardena zahradní nůžky Classic, 8754-30
645,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Sací hubice Kartáč vhodný pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Příslušenství 966489-08 Měkký váleček kartáče Turbo brush
3 413,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Napínací tyč 80–120 cm, bílá (balení po 1 ks), výsuvná záclonová tyč bez vrtání, kovová napínací tyč se šroubovým upevněním a přísavkami, protiskluzová, Ø 10 mm
145,75 Kč
Prodejce: Bestlivings

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Osram STAR+ LED žárovka Multi, teplá bílá 2700 K 9,7 W E27 G
223,86 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Morelenet

DURABLE Ochranné pouzdro 54x86 mm, transparentní, 213619
14,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
7 022,10 Kč/1l
702,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá klasika
Toto tělové mléko mám ráda stejně jako před více než 30 lety, takže si ho čas od času koupím. Dlouho vydrží, krásně voní. Pokud máte velmi suchou pokožku, můžete si předtím nanést tělové mléko bez vůně, protože to tolik nezvlhčuje.
Ohodnoceno dne 22. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Balíček dorazil rychleji s DHL než vlakem, mnohem rychleji. Překvapení zboží přijde až 24. prosince '25.
Objednané "tělové mléko Marbert" se bude rozbalovat pod vánočním stromečkem až na Štědrý den, takže si budeme muset počkat, jestli bude obsahovat pět ☆. Děkuji a pět ☆ za zajištění, že zboží dorazilo včas.
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém má dobrou konzistenci
Krém má dobrou konzistenci, dobře hydratuje pokožku, ale má velmi silnou vůni, která dokonce maskuje parfém.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vyživující tělové mléko s nádhernou vůní.
Již léta je to mé oblíbené tělové mléko, velmi výživné s nádhernou jemnou vůní.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mimořádně rychlé doručení
Velmi dobrá kvalita, používám to už téměř 50 let
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě perfektní
Moc se mi to líbí, vřele doporučuji
Ohodnoceno dne 13. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré služby, rychlé dodání
Super dobré tělové mléko, používám ho už léta ihned se vstřebává a pokožka je velmi příjemná
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je skvělé!!!
Velmi spokojený, miluji produkt
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l