5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g2 049,50 Kč/1kg
491,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Emil Reimann, perníkové sušenky s třešňovou náplní, balení 180 g501,33 Kč/1kg
90,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maretti Bruschette Chips Mediterranean Vegetables feine Brotchips 150g394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)
1 290,55 Kč/1kg
263,75 Kč
-5,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten hořká čokoláda 100g
1 443,00 Kč/1kg
144,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
381,37 Kč/1kg
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Perníkové preclíky s hořkou čokoládou 175 g
1 421,94 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: somnia24

Máslové preclíky 150g balení po 6 kusech
802,50 Kč/1kg
722,25 Kč
Prodejce: taleoo

Choco Brookie 119g
18 415,00 Kč/1kg
405,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
378,35 Kč/1kg
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
207,69 Kč/1kg
120,00 Kč
-12,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
486,11 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Classic Napolitaner křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 45g
675,75 Kč/1kg
62,41 Kč
-56%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

E. Wedel Chalwa Krolewska sezamová halva s vanilkovou příchutí 250 g
549,66 Kč/1kg
159,95 Kč
Prodejce: Katomix

Brandt Zwieback Minis celozrnné křupavé s mléčnou čokoládou 95 g
487,79 Kč/1kg
46,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Hey Mini Elisen perník extra oříškový glazovaný 150g
989,73 Kč/1kg
148,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Třešně v hořké čokoládě FairTrade 50 g
2 030,00 Kč/1kg
101,50 Kč
Prodejce: taleoo

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
578,80 Kč/1kg
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr Quendt Oplatky s lískovými oříšky a náplní, 6 kusů, 150 g
Jemné oplatky pro čistý křupavý požitek
Oblaty Dr. Quendt s lískovými oříšky zaujmou jemnými vaflovými plátky, které jsou obohaceny lahodnou náplní z lískových oříšků a cukru. Díky své křupavosti a jemné ořechové chuti jsou dokonalým doplňkem k kávě a čaji.
Ideální pro každou příležitost
- Ideální jako sladká svačina nebo jemný doplněk k horkým nápojům
- Křupavé, ořechové a aromatické – pro čistý požitek
- Praktické balení 150 g s 6 kusy – ideální pro sdílení a vychutnání
Dr. Quendt – kvalita a tradice
- Vyrobeno podle osvědčené receptury pro nejlepší chuť
- Bez umělých barviv a konzervantů pro přírodní požitek
- Ideální pro všechny, kteří milují jemné vaflové oplatky s lískooříškovou náplní
Dr. Quendt Oblaten Haselnuss – klasická pochoutka pro gurmány!
Dr. Quendt GmbH & Co.KGOffenburger Straße 1
01189 Drážďany
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, pražené LÍSKOVÉ OŘECHY 8 %, MÁSLO, rostlinné tuky (palmový tuk, bambucké máslo), škrob, sušené odstředěné mléko, sušené luskové vejce, pšeničný škrob, sůl, škrob, přírodní aromata, skořice. Může obsahovat další obiloviny s obsahem lepku a jiné ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1939 kJ/461 kcal, tuky: 16,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, sacharidy: 71,2 g, z toho cukr: 43,6 g, bílkoviny: 6,2 g, vláknina: 2,1 g, sůl: 0,35 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Quendt GmbH & Co. KGOffenburger Strasse 1 1189 Dresden (D)
- Prodejní název
- Křehké oplatky plněné směsí (60 %) cukru a lískových oříšků
- Výrobce
- Dr. Quendt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 79912
- Kód EAN
- 4013392031077
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, pražené LÍSKOVÉ OŘECHY 8 %, MÁSLO, rostlinné tuky (palmový tuk, bambucké máslo), škrob, sušené odstředěné mléko, sušené luskové vejce, pšeničný škrob, sůl, škrob, přírodní aromata, skořice. Může obsahovat další obiloviny s obsahem lepku a jiné ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1939 kJ/461 kcal, tuky: 16,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, sacharidy: 71,2 g, z toho cukr: 43,6 g, bílkoviny: 6,2 g, vláknina: 2,1 g, sůl: 0,35 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Quendt GmbH & Co. KGOffenburger Strasse 1 1189 Dresden (D)
- Prodejní název
- Křehké oplatky plněné směsí (60 %) cukru a lískových oříšků
- Výrobce
- Dr. Quendt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 79912
- Kód EAN
- 4013392031077
K tomu se hodí také

Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g
484,53 Kč/1kg
72,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

obaly na tablety, průměr 44 mm, 100 kusů, hmotnost 29 g | HOCH OBLATENFABRIK
1 209,00 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
466,56 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dózy na potraviny GOURMETmaxx klick-it sada 7 nádob bez BPA do myčky nádobí, mikrovlnné trouby a mrazáku vzduchotěsné nepropustné stohovatelné
1 607,05 Kč
-1 152,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,89 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

XOX popcorn mořská sůl klasický slaný křupavý lehká chuť 100g
380,70 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To je ale pochoutka
Můžu si jen postěžovat, že nevydrží dlouho, ale to je spíš naše vina, že se nedokážeme ovládat
Ohodnoceno dne 12. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v nejlepším slova smyslu opět rád
Všechno v nejlepším slova smyslu rád znovu
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kyselina citronová 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
99,52 Kč/1kg

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
578,80 Kč/1kg

Cymes tyčinky 250 g sezam
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 915,87 Kč/1kg

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Citrusový pektin 500g Brat.pl
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
850,78 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
520,37 Kč/1kg

ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(69)Počet hodnocení: 69
263,75 Kč
-5,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 290,55 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
264,71 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
549,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 666,60 Kč/1kg

Boy Bawang Cornick Smažená kukuřice s česnekem 90g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
456,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 077,67 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/afd9f62945b8efa5dd0a30e2af99473a.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
543,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 626,60 Kč/1kg

Choco Brookie 119g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
18 415,00 Kč/1kg

Wicklein lucerna lucerna plechovka s perníkem Elisen višeň 250g
464,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 859,04 Kč/1kg

Sojové granule, 1 kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
177,56 Kč/1kg

Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
222,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,66 Kč/1kg

Haldiram Murukku 200 g
60,45 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
267,05 Kč/1kg

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
486,11 Kč/1kg

Agar 200g Brat.pl
236,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 123,81 Kč/1kg

Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
381,37 Kč/1kg