4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí1 757,70 Kč/1l
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost1 804,29 Kč/1l
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

CHI 633911630648, Gel na vlasy, Ženy, 200 ml, Tvarovací
2 171,95 Kč/1l
434,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Texturizační krém na vlasy Bed Head Back It Up (Texturizing Cream) 125 ml
4 431,44 Kč/1l
553,93 Kč
Prodejce: somnia24

Stylingový gel na vlasy se střední fixací (Styling Gel Medium), 100 ml
8 937,50 Kč/1l
893,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 506,53 Kč/1l
375,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Reuzel Fiber Gel gel na vlasy pro extra silnou fixaci 100 ml
3 659,80 Kč/1l
365,98 Kč
Prodejce: somnia24

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Schwarzkopf Taft 4015100810844, Gel na vlasy, Ženy, 150 ml, Fixační, Tuba, 48 h
1 361,53 Kč/1l
204,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Gel na vlasy se silnou fixací (Forming Gel) 100 ml
6 548,30 Kč/1l
654,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stylingový gel 125 ml
4 229,68 Kč/1l
528,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
664,44 Kč/1l
166,11 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

BARBERTIME Gel na vlasy Stylingový gel 300ml Keratin
2 768,50 Kč/1l
830,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kallos Perfection, Gel na vlasy, Ženy, 250 ml
576,00 Kč/1l
144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

MARMARA BARBER Gel na vlasy No.33 500 ml
2 621,80 Kč/1l
1 351,10 Kč
-40,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 310,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
1 265,53 Kč/1l
189,83 Kč
Prodejce: Tersorte

Depot No. 313 Medium Hold Gel gel na vlasy pro střední fixaci 200 ml
1 510,00 Kč/1l
302,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Profesionální Gel na vlasy pro různou porozitu vlasů - 100ml
2 288,00 Kč/1l
228,80 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gel na vlasy se silnou fixací Tigi B For Men Power Play Firm Finish Gel II, 200ml
Stav produktu:
Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. V originálním obalu.
Gel na vlasy se silnou fixací je vhodný pro všechny typy vlasů. Poskytuje kontrolu, dodává lesk a navíc vlasy chrání.
- Výrobce: Tigi
- Typ: gely
- Určení: unisex
- Objem: 200 ml
Proměňte své vlasy v zářivě stříbrné mistrovské dílo s Osmo Colour Mission Silverising Violet Mask (300 ml), pokročilým složením, které neutralizuje nežádoucí žluté tóny a zanechává vlasy zářivě stříbrné a krásně vyživené.
• Pokročilá neutralizace žlutých tónů
• Intenzivní kondicionér pro zdraví vlasů
• Velkorysá velikost 300 ml pro dlouhodobé používání
Tigi Bed Head pro muže
Power Play Firm Finish Gel 200ml
- Tigi Bed Head For Men Power Play Firm Finish je klasický závěrečný gel bez alkoholu se silnou fixací pro všechny typy vlasů.
- Chrání a vyživuje vlasy pomocí pečujících látek a antioxidantů.
- Zároveň poskytuje silnou kontrolu a intenzivní lesk.
- Gel na vlasy se neodlupuje a snadno se opět vymývá.
Vlastnosti: Slouží k ochraně vlasů před poškozením, které způsobuje jejich poškození:
- Stylingový účinek: Kontrola a fixace
- Typ vlasů: Normální vlasy
Použití: Vhodné pro vlasy s dlouhými vlasy:
- Aplikujte rovnoměrně do ručníkem vysušených vlasů a upravte podle potřeby.
Tigi Bed Head For Men Power Play Firm Finish Gel 200 ml je gel s pevným finišem pro dokonalé zpevnění. Složení s cennými pečujícími látkami a antioxidanty účinně chrání vlasy před vnějšími vlivy a zároveň poskytuje silnou kontrolu a dokonalou fixaci účesu bez zanechání zbytků. Vlasy jsou také optimálně chráněny před škodlivým UV zářením. Gel má jemnou vůni a snadno se vymývá.
Tigi Bed Head pro muže
Power Play Pevný dokončovací gel 200 ml
Silný dokončovací gel Klasický dokončovací gel bez alkoholu se silnou fixací pro všechny typy vlasů, který chrání a vyživuje vlasy pomocí kondicionérů a antioxidantů.
Dodává skvělý lesk bez zanechání šupinatých zbytků. Zároveň poskytuje silnou kontrolu a intenzivní lesk.
Gel dodává vlasům silnou fixaci a poskytuje jim intenzivní hydrataci. Faktor fixace: 5 Styling bez zbytků Péče a ochrana Lesk Bezalkoholová báze
Vůně: svěží zelená
Použití: Rovnoměrně rozetřete a upravte podle potřeby.
Tato tvarovací pasta s karnaubským voskem, aminokyselinami z pšeničných klíčků a silnými stylingovými látkami poskytuje skvělou strukturu bez zanechání zbytků.
Výhody: - silná a přesná fixace - kontrola a lesk - péče a ochrana - styling beze zbytků - báze bez alkoholu - ochrana proti UV záření
Tigi Bed Head For Men Power Play Firm Finish Gel Ideální pro muže, kteří mají rádi klasický gel s pevným finišem. Toto silné složení vlasy ošetřuje a chrání. lesk a pevnost
Profesionální Styling Gel na Vlasy Bed Head Pro Muže je ideální volbou pro muže, kteří hledají dokonalou fixaci a zároveň objem pro své vlasy. Tento kvalitní styling gel je o objemu 750ml, což zaručuje dlouhotrvající a efektivní použití. S jemnou vůní a snadnou aplikací, tento styling gel vám pomůže dosáhnout požadovaného účesu s profesionálním finálním vzhledem. Nechte své vlasy vyniknout s Profesionálním Styling Gelem na Vlasy Bed Head Pro Muže.
[b]Tigi Bed Head for Men Power Play Firm Finish Gel [/b][br][br]Dodává vlasům silnou a přesnou fixaci, kontrolu a lesk. [br]Vyživuje a chrání vlasy a neobsahuje alkohol. Chrání vlasy také před UV zářením.[br][br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Gel rovnoměrně rozetřete po vlasech a upravte podle potřeby.[br]Lze použít do vlhkých i suchých vlasů.
Gel na vlasy se silnou fixací je vhodný pro všechny typy vlasů. Poskytuje kontrolu, dodává vlasům lesk a chrání je. Vlastnosti:gel na vlasy, silná fixace, poskytuje kontrolu, dodává lesk, chrání vlasy, vhodný pro všechny typy vlasůJak používatNaneste rovnoměrně na ručníkem vysušené vlasy.
Tigi B.H. For Men Power Play Firm Finish Gel 200 ml
0
Nádherný,
TIGI BH MAN Power Play Finish Gel 200ml Bed Head A Mans Firm Fi
- Hmotnost
- 0.9 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- Voda, alkohol denat., VP/VA kopolymer, acrylates/C10-30 alkyylakrylaatti crosspolymer, parfém, Aminomethyl Propanol, benzofenon-4, propylenglykol, PEG-20 dimethicone, karbomer, pantenol, benzylalkohol, citronellol, geraniol, limonen, linalool, CI 60730, CI 17200.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084258260615908425826
- Číslo produktu
- 425826
- Hmotnost
- 0.9 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- Voda, alkohol denat., VP/VA kopolymer, acrylates/C10-30 alkyylakrylaatti crosspolymer, parfém, Aminomethyl Propanol, benzofenon-4, propylenglykol, PEG-20 dimethicone, karbomer, pantenol, benzylalkohol, citronellol, geraniol, limonen, linalool, CI 60730, CI 17200.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084258260615908425826
- Číslo produktu
- 425826
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 25% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 15% od 2 ks






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 34% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(44)Počet hodnocení: 445% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml
1 924,65 Kč/1l
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 894,21 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Depot No. 304 Hold Strong Gel gel na vlasy pro silnou fixaci a mokrý vzhled 200 ml
1 725,60 Kč/1l
345,12 Kč
Prodejce: Tersorte

Dusy Style Pearl Shaper XXL 150ml
2 206,67 Kč/1l
331,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml
2 660,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Artègo Touch Be Matt Matt Effect Defining Wax vosk na vlasy pro matný efekt 100 ml
3 466,90 Kč/1l
346,69 Kč
Prodejce: Tersorte

Brisk stylingový krém krémové konzistence perfektní styling 100 ml
858,40 Kč/1l
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
1 265,53 Kč/1l
189,83 Kč
Prodejce: Tersorte

I.C.O.N. Mesh Hydratační stylingový krém 250ml
3 300,76 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Syoss Paste Matt Finish (100 ml)
2 433,20 Kč/1l
243,32 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade Pink 113g
3 862,12 Kč/1kg
447,31 Kč
-10,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
436,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml
26 670 834,01 Kč/1kg
1 600,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kudrnaté vlasy, Kudrnatící, Všechny barvy
3 868,10 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Neutrea Sensitive Plus 5% Urea tekutý gel 100 ml
2 930,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Charlemagne matná pomáda – kůže – silná fixace – balení po 2 kusech
726,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 753,52 Kč/1l
438,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Layrite Natural Matte Cream tvarující krém pro matný efekt 120 g
4 163,67 Kč/1kg
499,64 Kč
Prodejce: Tersorte

Joanna Guma stylizująca, brazowa, 100 g
577 230,77 Kč/1kg
75,04 Kč
Prodejce: Hanashop

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 250 ml, Fixační, Tuba
1 248,20 Kč/1l
312,05 Kč
Prodejce: VISO

D:fi krém na vlasy D:Struct pro ženy 150 - Revlon Professional
2 657,26 Kč/1kg
494,25 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml
3 266,20 Kč/1l
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN Gel na vlasy 5+ 300 ml - Efekt zpevnění
359,85 Kč/1kg
118,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Tigi Bed Head Pasta modelująca do włosów, 57g
5 698,60 Kč/1l
324,82 Kč
Prodejce: Tersorte

6 tub lepidla Taft Super Glue (150 ml)
22 883,40 Kč/1l
1 144,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Dobrý
Ohodnoceno dne 23. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
440,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
166,11 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,44 Kč/1l