4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml6 369,30 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
699,72 Kč/1l
174,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml
1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Texturizační krém na vlasy Bed Head Back It Up (Texturizing Cream) 125 ml
4 431,44 Kč/1l
553,93 Kč
Prodejce: somnia24

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Alcina Forming Gel, 100 ml
5 635,10 Kč/1l
563,51 Kč
Prodejce: somnia24

#mydentity #MyHairLube Finishing Hair Lubricant 89 ml
7 280,90 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hairgum Wax Hair Styling Pomades Strong
4 824,10 Kč/1kg
482,41 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 506,53 Kč/1l
375,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gel na vlasy se silnou fixací (Forming Gel) 100 ml
6 548,30 Kč/1l
654,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
2 649,68 Kč/1l
251,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Elaimei Barvicí vosk na vlasy - 120 g
1 826,07 Kč/1kg
273,91 Kč
Prodejce: Aliver

L3VEL3 Tónovaný gel, černý, 250 ml
848,96 Kč/1l
220,00 Kč
-7,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
212,24 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Hegron, Żel do modelowania i układania włosów, 500 ml
110,02 Kč/1l
74,32 Kč
-25%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,01 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
Selective Professional - Back To Black je inovativní stylingový gel od značky Selective Professional.
Tento produkt ze série Cemani obsahuje exkluzivní pigment Carbon Black, který dokáže zakrýt šedivé vlasy – a to zcela bez nežádoucích odlesků.
- Vaše vlasy získají šedo-černý odstín
- Zakryje šedivé vlasy
- Pro dobrou fixaci po celý den
- Neobarví pokožku ani ruce
Pokud chcete diskrétně zakrýt šedivé vlasy, aniž byste hned sáhli po barvení, je gel Back To Black zaručeně tou správnou volbou.
- Vaše vlasy získají šedo-černý odstín, který působí obzvláště přirozeně.
- Kromě toho zafixuje váš účes, takže vydrží spolehlivě po celý den.
- Černý stylingový gel Cemani je vybaven takzvanou technologií No-Transfer.
- Pro vás to znamená: Zbarví se pouze vaše vlasy, nikoli však okolní pokožka ani vaše ruce.
Použití: Produkt jednoduše naneste na vlhké nebo suché vlasy a poté je upravte podle přání. Gel je reverzibilní – můžete jej tedy snadno vymýt běžným šamponem.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- VODA, DENÁTOVÝ ALKOHOL, GLYCERIN, HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN, TRIETANOLAMIN, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ KROSOLYMER
- Výrobce
- Selective Professional
- Kód EAN
- 8027483783055
- Číslo produktu
- 1378305
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- VODA, DENÁTOVÝ ALKOHOL, GLYCERIN, HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN, TRIETANOLAMIN, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ KROSOLYMER
- Výrobce
- Selective Professional
- Kód EAN
- 8027483783055
- Číslo produktu
- 1378305
K tomu se hodí také

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
12 776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Continental RideTour, 28", Silnice, Bezdušová pneumatika, Technologie folding bead, Černá, 180 TPI (počet vláken na palec)
389,00 Kč
Prodejce: Holokolo

PRITOM Tablet 7 palců, Android 11 Tablet PC s 2 GB RAM, 32 GB paměti, čtyřjádrový procesor, IPS HD displej, WiFi, Bluetooth, duální fotoaparát (černý)
1 377,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
699,72 Kč/1l
174,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

JBL PARTYBOX 710, 6,98 cm (2.75"), 7 cm, 21,6 cm, 20,3 cm (8"), 21,6 cm, 800 W
17 895,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alky

Samsung Galaxy Z Flip3 5G SM-F711B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Černá
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 561,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Goleto

COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 654,70 Kč/1l
7 365,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Denver TSP-456, 20,3 cm (8"), 60 W, Bezdrátový, Párty reproduktor, Černá, Knoflíky
2 693,10 Kč
Prodejce: NESATEC

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
16 294,07 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý gel
Skvělý gel na zakrytí šedivých vlasů. Nezanechává stopy Jednoduše vmasírujte do vlasů dlaněmi
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý výrobek
Tento produkt již mnoho let používá jeden z mých příbuzných a dnes si bez něj už nedokáže představit život, považuje ho za výjimečný.
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a nekomplikované
Výrobek má obvyklou kvalitu. Objednávám pravidelně
Ohodnoceno dne 5. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
S gelem lze vytvořit velmi přirozené antracitově zbarvené efekty ve stříbrošedých vlasech.
Ohodnoceno dne 29. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní, kdykoli znovu
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super schneller Versand. Tolles Produkt.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zpět na černou barvu
Perfektní!
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l