5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml342,93 Kč/1kg
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Stylingový gel 125 ml4 261,28 Kč/1l
532,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml1 353,80 Kč/1l
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
2 970,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Silhouette Gel Super Hold 250 ml – gel se silnou fixací
1 754,20 Kč/1l
438,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Selective Now Extreme Gel, 200 ml
1 007,85 Kč/1l
235,40 Kč
-33,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Taft Extreme Freezing Gel
6 253,60 Kč/1l
312,68 Kč
Prodejce: somnia24

#mydentity #MyHairLube Finishing Hair Lubricant 89 ml
6 179,78 Kč/1l
648,00 Kč
-98,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Lakme K.Finish Sculptor Ultra Strong Hold Gel 150 ml
1 595,40 Kč/1l
278,47 Kč
-39,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 062,87 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kadus Professional Gel Solidify It 100ml
3 450,00 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Kallos Gogo Styling Gel Strong Hold 125 ml
472,00 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Davines My Strong Hold Cream Gel 125 ml.
5 088,80 Kč/1l
636,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alcina Forming Gel, 100 ml
5 627,70 Kč/1l
562,77 Kč
Prodejce: somnia24

Sebastian Texturizer – zpevňující tekutý gel 145 ml
4 824,21 Kč/1l
699,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Taft Extreme Freezing Gel 5 (300 ml)
2 351,70 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Okamžitě dodává vlasům maximální fixaci pro maximální kreativitu. Snadno se vymývá.
[Použití]
Malé množství přípravku naneste do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů nebo do jednotlivých sekcí a nechte přirozeně uschnout.
Držení: Silné držení
Složení
Aqua, VP/VA Copolymer, Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Propylene Glycol, Aminomethyl Propanol, Benzyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Parfum, Disodium EDTA, Sodium Lauryl Sulfate, Benzyl Salicylate, Hexyl cinnamal, Linalool, Citronellol, Limonene, Ci 60730Ci 42090, Ci 19140
Londa Men Solidify IT 100ml
Gel s extrémní fixací
- Okamžitě dodává vlasům maximální pevnost
- Umožňuje extrémně kreativní modelaci.
- Snadno se vymývá.
Použití: Aplikujte na vlasy:
- Naneste malé množství do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů nebo do jednotlivých sekcí a nechte přirozeně uschnout.
Londa Men Solidify It Gel extrémně silný 100ml
Extrémní pevnost 4
Solidify je profesionální gel pro silný lesk a extrémní fixaci. Umožňuje velmi kreativní modelaci, aniž by vlasy lepil.
Jak používat
Vpracujte malé množství do vlasů nebo jednotlivých sekcí.
Co si zamilujete
- Snadno se vymývá
- Složení obsahuje mikropolymery 3D-Sculpt
Ztuhnout 100 ml
Londa Solidify It Extreme Hold Gel 100ml
Gel s extrémní fixací
Gel pro muže s extrémní fixací Solidify It.
- Rychle a silně drží
- Nelepí vlasy
- Snadno odstranitelný šamponem
Naneste malé množství přípravku na vlhké nebo suché vlasy. Lze aplikovat na jednotlivé části vlasů. Nechte zaschnout, dokud přípravek sám nezaschne.
Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml – stylingový gel na vlasy poskytuje extrémně silnou fixaci pro dlouhotrvající účesy, které si zachovají tvar po celý den. Ideální pro precizní, uhlazený nebo strukturovaný vzhled, tento gel zajišťuje kontrolu, lesk a odolnost i v náročných podmínkách. Vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro krátké a středně dlouhé střihy. Vlastnosti: Extrémní fixace (stupeň 4 z 4) pro maximální kontroluRychleschnoucí, nezanechává zbytky ani slepeníPoskytuje lesklý efektOdolný vůči vlhkosti a poceníSnadno se vymývá běžným šamponemKlíčové benefity: Drží účes na místě po celý denIdeální pro detailní styling a výrazné linieZajišťuje lesklý, profesionální vzhledVhodný i pro aktivní životní stylLze použít i jako základní styling pro kreativní úpravyPoužití: Naneste malé množství gelu na dlaně nebo prstyAplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasyUpravte do požadovaného tvaru před zaschnutímNechte volně uschnout bez dalšího dotyku pro maximální výdržPro silnější efekt lze aplikovat ve více vrstvách dle potřeby
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylingový gel na vlasy s extra silnou fixací 100ml Kosmetika. Pro muže.
Londa Solidify It Gel 100 ml Londa Gel, Wax & Co extrémní fixace silný lesk kreativní modelování Profesionální gel pro silný lesk a extrémní fixaci, umožňuje extrémně kreativní modelování bez slepení vlasů. délka 4 cm šířka 4 cm výška 16,8 cm hmotnost 0,14 kg velikost balení 100 mililitrů
Gel Londa Solidify Extreme Hold s akrylovým leskem je ideální pro divoké styly a maximální kreativitu. Ideální pro kreativní extrémní styling prsty. Vlastnosti:poskytuje extra silnou fixaci pro extra silné účesy,vytváří dokonalý styling,gel je vhodný pro všechny typy vlasů,snadno se vymýváPoužitíNaneste na ručníkem vysušené vlasy a upravte.
Londa ST MEN Solidify it 100ml Gel starker Glanz Styling
- Model
- Men
- Hmotnost
- 143 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA, VP/VA COPOLYMER, ACRYLATES/CETETH-20 ITACONATE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, AMINOMETHYL PROPANOL, BENZYL ALCOHOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYLPARABEN, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM LAURYL SULFATE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, CI 60730, CI 42090, CI 19140.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610606941
- Číslo produktu
- 10483
- Model
- Men
- Hmotnost
- 143 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA, VP/VA COPOLYMER, ACRYLATES/CETETH-20 ITACONATE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, AMINOMETHYL PROPANOL, BENZYL ALCOHOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYLPARABEN, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM LAURYL SULFATE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, CI 60730, CI 42090, CI 19140.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610606941
- Číslo produktu
- 10483
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Londa Professional Swap It X-Strong Gel 100 ml
2 270,00 Kč/1l
227,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
13 934,12 Kč/1l
1 184,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SP Repair kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
433,12 Kč/1kg
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
22 186,00 Kč/1l
665,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 500 ml
1 365,15 Kč/1kg
748,10 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,40 Kč/1l
404,67 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml sada texturovacích past
4 479,65 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, 1000 ml
609,00 Kč/1l
609,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
3 005,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
9 680,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

MONZANA® trampolína Ø 183 cm Süd GS certifikovaná kompletní sada včetně bezpečnostní sítě, žebříku, krytu hran a příslušenství dětská trampolína zahradní trampolína
2 660,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Šampon pro citlivou pokožku hlavy Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo (Regulator Shampoo), 300 ml
1 736,17 Kč/1l
520,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Bezoplachová péče pro posílení vlasů Acidic Perfecting Concentrate (Leave-in Treatment) 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Chronologiste Maska na oživení vlasů pro mládí
12 482,00 Kč/1l
2 496,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro citlivou pokožku hlavy Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo (Regulator Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 120,00 Kč/1l
560,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals System Professional Color Save, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 1000 ml
719,09 Kč/1l
719,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Hydrate Mask 200 ml
1 395,00 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml
9 946,22 Kč/1l
895,16 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Čistička Vzduchu Hepa Filtr Ionizátor Čistička Vzduchu V Místnosti Alergik 99% Pyl Kouř
660,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Manipulace je snadná. Styling. Množství balení je skvělé.
Ohodnoceno dne 3. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší gel
Nejlepší gel
Ohodnoceno dne 16. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 812,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 014,37 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
937,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 084,29 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
342,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
390,95 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 606,33 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
21 346,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 286,20 Kč/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 349,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 527,82 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,72 Kč/1l

Stylingový gel 125 ml
532,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 261,28 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingová pasta 110ml
519,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 723,45 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l

Aveda 18084042984, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 200 ml, Rovné vlasy, Kudrnaté vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
799,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 995,80 Kč/1l

Výživný stylingový krém pro lesk a hebkost vlasů Style & Finish (Styling Cream) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
803,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 031,50 Kč/1kg

Intenzivní výživa pro řasy a obočí s vitamínem E a D-panthenolem (Styling Gel) 9 ml
139,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
15 547,78 Kč/1l

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kudrnaté vlasy, Kudrnatící, Všechny barvy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
777,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 886,20 Kč/1l

Tvarující a Ochranný Gel pro Zdravé a Lesklé Vlasy - Hegron 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
262,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,63 Kč/1l