4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Premium košík na celozrnný chléb 5 druhů mini chleba 500g194,96 Kč/1kg
97,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen chléb se slunečnicovými semínky krájený bez lepku balení 500g
243,94 Kč/1kg
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Ječmen, Vejce, Vlčí, Sezamová semínka, Sója, Německo, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
272,23 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
Proteinový chléb Mestemacher obsahuje 12 % bílkovinné směsi složené z pšeničné a hrachové bílkoviny, 6 % sójové moučky a 3 % sójové mouky. Díky těmto složkám obsahuje chléb 3,2krát více bílkovin a o 82 procent méně sacharidů než běžný celozrnný chléb.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh| Název | Mestemacher proteinový chléb s vysokým obsahem bílkovin |
| Hmotnost chleba | 250g |
| Trvanlivost a skladování | Vhodný pro skladování |
| Složení | Voda, směs vaječných bílků (12 %) (bílkovina z PŠENICE, bílkovina z hrachu), hnědé lněné semínko, celozrnná RYZÍ mouka, SÓJOVÁ mouka (6 %), SÓJOVÁ mouka (3 %), PŠENIČNÉ otruby, zlaté lněné semínko, slunečnicová semínka, semínka SÓJOVÉHO semínka, droždí, ovesná vláknina, sůl, regulátor kyselosti: diacetát sodný, sušená syrovátka obohacená vaječným bílkem. Může obsahovat stopy STROMOVÝCH OŘECHŮ. |
| Alergeny | Vejce a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, sójové boby a výrobky z nich, ořechy a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | MESTEMACHER GmbH-Postfach 2451-33254 Guetersloh |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1100kj/264kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 13,1g |
| Tuk | 1,4g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,5g |
| Sacharidy | 0,9g |
| z toho cukr | 22,0g |
| Bílkoviny | 1,1g |
| Sůl | 14,2g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, směs vaječných bílků (12 %) (PŠENIČNÝ BÍLEK, hrachová bílkovina), žitná celozrnná mouka, hnědé lněné semínko, sójová mouka (6 %), sójová mouka (3 %), pšeničné otruby, zlaté lněné semínko, slunečnicová semínka, sezamová semínka, ovesná vláknina, sůl, droždí, sušená syrovátka, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, E262(ii), regulátorů kyselosti
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1100 kj Energie kcal 264 kcal Sacharidy 3,8 GRM Sacharidy d. cukr 0,5 GRM Bílkoviny 11 GRM Tuky 6,6 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 GRM Sůl 0,55 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 80837
- Kód EAN
- 4000446011376
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, směs vaječných bílků (12 %) (PŠENIČNÝ BÍLEK, hrachová bílkovina), žitná celozrnná mouka, hnědé lněné semínko, sójová mouka (6 %), sójová mouka (3 %), pšeničné otruby, zlaté lněné semínko, slunečnicová semínka, sezamová semínka, ovesná vláknina, sůl, droždí, sušená syrovátka, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, E262(ii), regulátorů kyselosti
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1100 kj Energie kcal 264 kcal Sacharidy 3,8 GRM Sacharidy d. cukr 0,5 GRM Bílkoviny 11 GRM Tuky 6,6 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 GRM Sůl 0,55 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 80837
- Kód EAN
- 4000446011376
K tomu se hodí také

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,77 Kč/1kg
271,77 Kč
Prodejce: FIT1EU

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,00 Kč/1kg
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
336,98 Kč/1l
943,55 Kč
Prodejce: Di-Life

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,97 Kč/1kg
305,30 Kč
Prodejce: somnia24

Khanum máslo ghí 500 g
480,66 Kč/1l
240,33 Kč
Prodejce: CasteloStore

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Frischli karamelový pudink se smetanou vhodný pro vegetariány 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 46113, 180 g, Vejce, Vlčí, Oves, Sezamová semínka, Sója, Německo, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
351,06 Kč/1kg
63,19 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mestemacher proteinový chléb s vlašskými ořechy bez konzervantů 250g
294,24 Kč/1kg
73,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, ale drahý
produkt je dobrý, ale platit 16 € za poštovné a daně k produktu za 27 € je opravdu příliš
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,56 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg