4,4



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA1 602,04 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen chléb se slunečnicovými semínky krájený bez lepku balení 500g
243,94 Kč/1kg
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - Vysokoproteinový zábal 225 g
418,62 Kč/1kg
94,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Podle laboratorních rozborů obsahuje tento chléb méně než 0,5 g sacharidů na 100 g. Méně není možné! Hotový chléb ze slunečnicových semínek, lněného semínka a tvarohu.
Pokyny pro manipulaci a skladování
skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 1 týdne.
- Seznam přísad
- Tvaroh* (20 % tuku v sušině), slunečnicová semínka* drcená (16,1 %), lněné semínko* drcené, slupky psyllia*, vaječný bílek v prášku*, jablečný ocet*, jedlá sůl, okyselující látka: monokartrát draselný (čistý vinný kámen), zahušťovadlo: guma guar*, směs koření* (koriandr*, kmín*, fenykl*), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1234 kJ, kalorická hodnota v kcal: 299 kcal, tuky: 21,4 g, z toho nasycené tuky: 3,2 g, sacharidy: <,0,5 g, cukr: <,0,5 g, bílkoviny: 17,4 g, sůl: 1,5 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- PANIFACTUM
- Prodejní název
- Nízkosacharidový chléb - silný 200g
- Výrobce
- Panifactum
- Číslo produktu
- 163020
- Kód EAN
- 4260492959972
- Seznam přísad
- Tvaroh* (20 % tuku v sušině), slunečnicová semínka* drcená (16,1 %), lněné semínko* drcené, slupky psyllia*, vaječný bílek v prášku*, jablečný ocet*, jedlá sůl, okyselující látka: monokartrát draselný (čistý vinný kámen), zahušťovadlo: guma guar*, směs koření* (koriandr*, kmín*, fenykl*), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1234 kJ, kalorická hodnota v kcal: 299 kcal, tuky: 21,4 g, z toho nasycené tuky: 3,2 g, sacharidy: <,0,5 g, cukr: <,0,5 g, bílkoviny: 17,4 g, sůl: 1,5 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- PANIFACTUM
- Prodejní název
- Nízkosacharidový chléb - silný 200g
- Výrobce
- Panifactum
- Číslo produktu
- 163020
- Kód EAN
- 4260492959972
K tomu se hodí také

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavý chléb s nízkým obsahem sacharidů - slunečnicová semínka 200g
485,70 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - Pure&Free 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - Vysokoproteinový zábal 225 g
418,62 Kč/1kg
94,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g | NATURATA
330,84 Kč/1kg
82,71 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Ořechový koláč s nízkým obsahem sacharidů 100g
1 677,10 Kč/1kg
167,71 Kč
Prodejce: taleoo

Brandt semínka křupavá dýňová semínka a lněné semínko s vysokým obsahem semen 130g
555,92 Kč/1kg
72,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega lahodné
Manželovi chléb moc chutná a mně samozřejmě také - teď si ho budeme objednávat častěji.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý článek
Moc se mi to líbilo
Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Panifactum
Velmi dobré.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatné
Jsou to 4 plátky a vůbec to nechutná
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,56 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg