5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krakersy Bekon Laj 100 g4 180,80 Kč/1kg
418,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku0,42 Kč/1kg
542,36 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bułka proteinowa 260 g
316,74 Kč/1kg
138,23 Kč
-52,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Pane Casereccio, 240 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 14% , buckwheat flour 8% , rice flour , rice..., Konzervant, 262 kcal, 1108 kJ, 4,1 g
199 869,99 Kč/1kg
199,87 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mestemachercelozrnný žitný chléb se slunečnicovými semínky 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfälischer Pumpernickel celozrnný žitný chléb, plechovka 500 g
238,12 Kč/1kg
119,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pan Multigrano bez lepku krájený chléb se zrníčky (250g), 49477
49 030,00 Kč/1kg
51,40 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,03 Kč
Prodejce: Katomix

Cherchi Pane Carasau Guttiau Sardinky Chléb, křupavý mazanec 500g
623,60 Kč/1kg
311,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
Mestemacher toastové rohlíčky z vaječného bílku s - toastové rohlíčky z vaječného bílku s 5 % mrkve. 3,6krát více bílkovin a o 76 % méně sacharidů než běžný toastový rohlík.
baleno v modifikované atmosféře.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh| Název | Toastové rohlíky s vaječným bílkem Mestemacher |
| Váha | 260g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte při pokojové teplotě. |
| Složení | Voda, SÓJOVÉ mleté výrobky (19 %) (SÓJOVÁ mouka, SÓJOVÁ moučka), PŠENIČNÁ bílkovina (12 %), PŠENIČNÉ mleté výrobky (PŠENIČNÁ mouka, celozrnná PŠENIČNÁ mouka), hnědé lněné semínko, slunečnicová semínka, SÓJOVÉ semínko, zlaté lněné semínko, droždí, SÓJOVÁ bílkovina (2 %), sůl, JEČNÝ sladový šrot, pražená JEČNÁ sladová mouka, regulátor kyselosti: Diacetát sodný, celozrnná RYE mouka, okyselovadlo: kyselina jablečná. Může obsahovat stopy OŘECHŮ. |
| Potravinářské přídatné látky | Baleno v modifikované atmosféře. |
| Alergeny | SÓJA a výrobky z ní, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, sezamová semínka a výrobky z nich, ořechy a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | MESTEMACHER GmbH-Postfach 2451-33254 Guetersloh -Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1151kj/276kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 12,0g |
| Tuk | 1,7g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,4g |
| Sacharidy | 1,1g |
| z toho cukr | 25,0g |
| Bílkoviny | 1,5g |
| Sůl | 11,0g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Voda, PŠENIČNÁ mouka, výrobky ze sójové mouky (16 %) (sójová mouka, sójová mouka), směs vaječných bílků (12 %) (PŠENIČNÝ bílek, SÓJOVÝ bílek), lněné semínko, zlatá lněná mouka, slunečnicová semínka, SEMÍNKA SEMÍNEK, droždí, JEČMENNÁ SLADOVÁ mouka, sůl, okyselující látka: kyselina jablečná. RÝŽOVÁ CELOZRNNÁ MOUKA, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy LUPIN
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1151 kj Energie kcal 276 kcal Sacharidy 7,4 GRM Sacharidy d. cukr 0,7 GRM Bílkoviny 16,3 GRM Tuky 7,8 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 GRM Sůl 0,85 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichSkořápkové plodySezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 260 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Toastové rohlíky s vaječným bílkem
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 76148
- Kód EAN
- 4000446016791
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Voda, PŠENIČNÁ mouka, výrobky ze sójové mouky (16 %) (sójová mouka, sójová mouka), směs vaječných bílků (12 %) (PŠENIČNÝ bílek, SÓJOVÝ bílek), lněné semínko, zlatá lněná mouka, slunečnicová semínka, SEMÍNKA SEMÍNEK, droždí, JEČMENNÁ SLADOVÁ mouka, sůl, okyselující látka: kyselina jablečná. RÝŽOVÁ CELOZRNNÁ MOUKA, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy LUPIN
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1151 kj Energie kcal 276 kcal Sacharidy 7,4 GRM Sacharidy d. cukr 0,7 GRM Bílkoviny 16,3 GRM Tuky 7,8 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 GRM Sůl 0,85 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichSkořápkové plodySezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 260 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Toastové rohlíky s vaječným bílkem
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 76148
- Kód EAN
- 4000446016791
K tomu se hodí také

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jezevčík do průvanu XXL
485,70 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mestemacher proteinový chléb s vlašskými ořechy bez konzervantů 250g
294,24 Kč/1kg
73,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

křupavý chléb s čočkou
637,70 Kč/1kg
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

Mucholapka venušinská - Dionaea muscipula - 9cm kvetinác
189,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Panini - Royal 188g
312,29 Kč/1kg
90,99 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

Bułka proteinowa 260 g
316,74 Kč/1kg
138,23 Kč
-52,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
361,96 Kč/1kg
101,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 208,20 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,80 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
188,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
787,46 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg