4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Premium košík na celozrnný chléb 5 druhů mini chleba 500g194,96 Kč/1kg
97,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldový křupavý chléb 75g
517,87 Kč/1kg
38,84 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Vital bez lepku vícezrnný krájený chléb (350g), 42947
95 390,00 Kč/1kg
95,39 Kč
Prodejce: Katomix

Mestemachercelozrnný žitný chléb se slunečnicovými semínky 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesný chléb s mrkví a dýní bez lepku 375g
273,74 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250 g
Mrkvový proteinový chléb s vysokým obsahem bílkovin 3,2krát více bílkovin a o 65 % méně sacharidů než běžný celozrnný chléb. Samozřejmě bez konzervantů.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, směs vaječných bílků (17 %) (PŠENIČNÝ BÍLEK, hrachová bílkovina), žitná celozrnná mouka, sójová mouka (7 %), sójová mouka (7 %), mrkvové proužky (5 %), hnědé lněné semínko, pšeničná krupice, slunečnicová semínka, ovesná vláknina, sůl, zlaté lněné semínko, droždí, sušená syrovátka, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy semen řepky olejné a ořechů, E262(ii)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 953 kj Energie kcal 228 kcal Sacharidy 5,7 GRM Sacharidy d. cukr 1,9 GRM Bílkoviny 10,9 GRM Tuky 4,1 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 GRM Sůl 0,65 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Mrkvový proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 61923
- Kód EAN
- 4000446011420
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, směs vaječných bílků (17 %) (PŠENIČNÝ BÍLEK, hrachová bílkovina), žitná celozrnná mouka, sójová mouka (7 %), sójová mouka (7 %), mrkvové proužky (5 %), hnědé lněné semínko, pšeničná krupice, slunečnicová semínka, ovesná vláknina, sůl, zlaté lněné semínko, droždí, sušená syrovátka, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy semen řepky olejné a ořechů, E262(ii)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 953 kj Energie kcal 228 kcal Sacharidy 5,7 GRM Sacharidy d. cukr 1,9 GRM Bílkoviny 10,9 GRM Tuky 4,1 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 GRM Sůl 0,65 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Mrkvový proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 61923
- Kód EAN
- 4000446011420
K tomu se hodí také

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s vlašskými ořechy bez konzervantů 250g
294,24 Kč/1kg
73,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábrana proti průvanu 90 cm - Omyvatelný potah - Úspora energie - Extra těžký - Pro dveře a okna - Hnědá barva
1 579,67 Kč/1m
1 421,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jezevčík do průvanu XXL
485,70 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g
135,40 Kč/1kg
67,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chléb Wonder 600g
185,82 Kč/1kg
172,82 Kč
-61,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,49 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g
276,45 Kč/1kg
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše dorazilo v pořádku
Velmi dobrý proteinový chléb
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 208,20 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,80 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
188,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
787,46 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg