5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krakersy Bekon Laj 100 g4 180,80 Kč/1kg
418,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfälischer Pumpernickel celozrnný žitný chléb, plechovka 500 g
238,12 Kč/1kg
119,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Premium košík na celozrnný chléb 5 druhů mini chleba 500g
194,96 Kč/1kg
97,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pumpernickel 250g
174,16 Kč/1kg
43,54 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
Chlebová pochoutka s jemnou, nasládlou chutí, která vzniká dlouhým, šetrným pečením po dobu až 20 hodin.
Chráněné zeměpisné označení (CHZO)
EU uděluje pečeti původu pro regionální kvalitu, aby bylo zajištěno, že kde je napsáno originál, tam je originál i uvnitř.
Potravina s touto pečetí je úzce spojena s regionem prostřednictvím kvality nebo pověsti. Alespoň jedna z fází přidané hodnoty - výroba, zpracování nebo produkce - musí probíhat v daném regionu.
| Popis: | Pumpernickel (250 g) Pumpernickel od firmy Mestemacher |
| Hmotnost: | 250 g |
| Trvanlivost a skladování: | Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. |
| Složení: | Sladový extrakt (JEČMENNÝ), kvasnice. |
| Alergeny: | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Mestemacher GmbH 33254 Gütersloh |
Výživové hodnoty: 1:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 802 kJ / 190 kcal |
| Tuk: | 1,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,2 g |
| Carbohydrates: | 34,6 g |
| of which sugar: | 7,8 g |
| Bílkoviny: 7,7 g: | 5 g |
| Sůl: | sůl: 5 g: 5 g: 5 g: 5 g: 5 g: 5 g: 5 g: 5 g |
| Vláknina: 0,5 %, - 0,5 %, - 0,5 %: | 10,5 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZrnné obiloviny (60 %), voda, řepný sirup, sůl, sladový výtažek (JEČMENNÝ), kvasnice. Může obsahovat stopy SEMÍNEK SEMÍNEK, MLÉKA a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 763 kj Energie kcal 181 kcal Sacharidy 32,8 GRM Sacharidy d. cukr 6,2 GRM Bílkoviny 4,6 GRM Tuky 1 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 GRM Sůl 1,1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichSezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Pravý vestfálský pumpernickel
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71753
- Kód EAN
- 4000446001025
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZrnné obiloviny (60 %), voda, řepný sirup, sůl, sladový výtažek (JEČMENNÝ), kvasnice. Může obsahovat stopy SEMÍNEK SEMÍNEK, MLÉKA a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 763 kj Energie kcal 181 kcal Sacharidy 32,8 GRM Sacharidy d. cukr 6,2 GRM Bílkoviny 4,6 GRM Tuky 1 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 GRM Sůl 1,1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichSezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Pravý vestfálský pumpernickel
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71753
- Kód EAN
- 4000446001025
K tomu se hodí také

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fisher-Price 62018, Košík, Černá, 25 kg
1 321,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jiubiaz Film na ochranu soukromí 3D okenní film Samolepicí zrcadlový film Film na ochranu proti slunci Květiny 60 * 200 cm
607,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

karpal strojek na těstoviny ruční strojek na těstoviny strojek na těstoviny kuchyňská pomůcka strojek na těstoviny z nerezové oceli na špagety, lasagne, tagliatelle
727,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Adler AD 4216, 4 l, Bílá, Otočné, Hnětění, Míchání, Nerezová ocel, 500 W
1 904,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Velikost XL
1 081,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Afnan 9 pm EDP 100 ml M
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

T90 Android 16 tablet s klávesnicí a stylusem - 11"tablet, 24+128GB/2TB TF,1920x1200FHD+, osmijádrový procesor, 8000 mAh, Face ID, 13MP+5MP,GPS
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7zónová ergonomická matrace 120 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 208,20 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,80 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
188,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
787,46 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg