5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
292,30 Kč/1kg
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Premium košík na celozrnný chléb 5 druhů mini chleba 500g
194,96 Kč/1kg
97,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Biožitný chléb z celozrnné žitné mouky, 6 kusů po 400 g, veganský, trvanlivost 5 let, vhodný pro kempování, outdoor a zásoby, DE-ÖKO-001
1 848,98 Kč/1kg
924,49 Kč
Prodejce: Leyla_Corner
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic role Original 250 g
Vytvořte lahodné kanapky k šampaňskému z westfálského celozrnného chleba v mini variantě 28 plátků v rolce.
Mestemacher GmbHAm Anger 16
D-33332 Gütersloh
Objednejte si nyní chléb Mestemacher a vychutnejte si chuť celozrnného pečiva! Nečekejte, vyzkoušejte ho ještě dnes!
Chlebová pochoutka jemně upečená z čerstvě namletého celozrnného žita. Originální vestfálská specialita! Balení obsahuje cca 28 plátků / porcí, 250 g
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ ZBOŽÍ, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy SEMÍNU, SÓJI, MLÉKA a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 904 kj Energie kcal 215 kcal Sacharidy 3,4 GRM Sacharidy d. cukr 0,4 GRM Bílkoviny 0,5 GRM Tuky 0,2 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 GRM Sůl 0,1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plodySezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Celozrnný žitný chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71770
- Kód EAN
- 4000446001094
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ ZBOŽÍ, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy SEMÍNU, SÓJI, MLÉKA a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 904 kj Energie kcal 215 kcal Sacharidy 3,4 GRM Sacharidy d. cukr 0,4 GRM Bílkoviny 0,5 GRM Tuky 0,2 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 GRM Sůl 0,1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plodySezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Celozrnný žitný chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71770
- Kód EAN
- 4000446001094
K tomu se hodí také

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlatavé pečené extra křupavé 235g
378,68 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JAGO Elektrický vařič s varnou plotýnkou, 220 - 230 V
1 866,00 Kč
-373,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 492,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g
276,45 Kč/1kg
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Hudora 76053/01
1 804,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EMSA 514549, Tvořítko na led, Modrá, Průhledná, Polypropylen (PP), Termoplastický elastomer (TPE), Německo, 165 mm, 226 mm
395,14 Kč
Prodejce: PolisElectro

3.12 Odvlhčovač vzduchu Ultra Fresh (4 kusy), včetně 2x 400g granulátu. # 4 kusy #
1 103,55 Kč/1kg
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a mořskou solí 205g
434,10 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

EISL Sprchový nástavec na WC, WC sedátko s bidetovou vložkou, Po Shower & Soft Close, bílé provedení
2 098,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
0,51 Kč/1l
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vánocní kaktus - Schlumbergera - sada 3 rostlin
429,75 Kč
Prodejce: Exotenherz

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

napájecí adaptér 2v1 2000mAh U90EWE + nabíječka s kabelem micro USB pro Samsung Galaxy S7 S7edge S6edge S6 S5 S4 S3 S5 S3mini S4 mini S5 mini A7 (2016) A5 (2016)
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Softimi | Napínací prostěradlo 160 x 200 cm – šedé – 100 % bavlna – hypoalergenní a prodyšné
1 901,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg