4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10






4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA1 602,04 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Brandt značkový suchar pečený na slunečnicovém oleji 50 x 2s4,54 Kč/1kg
617,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortillas Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
318,70 Kč/1kg
341,01 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
198,16 Kč/1kg
134,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
714,59 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Italské organické špaldové závitky 3 tenké špaldové chleby 225g
229,56 Kč/1kg
103,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervant, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
298,64 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Indický chléb Naan klasický pšeničný na předpečení 240g
355,67 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pane Carasau D'Ogliastra, papír na pečení, 250 g - Ferreli
728,40 Kč/1kg
182,10 Kč
Prodejce: italia-genuss

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Kebab Brot – pšeničné placky na kebab a döner, 400 g
Pšeničné placky pro Döner Kebab. Ideální pro Döner Kebab s nakrájeným masem, salátem, cibulí a omáčkou podle výběru. Chutné také jako příloha k salátu.
Bez konzervačních látek. K dopékání.
Am Anger 16
D-33332 Gütersloh
Chléb Mestemacher Kebab (400 g)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, voda, droždí, sůl, cukr, brandy ocet.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 1030 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 243 kcal Tuky na 100 g/ml 1,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,2 g Sacharidy na 100 g/ml 48,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,9 g Vláknina na 100 g/ml 3,0 g Bílkoviny na 100 g/ml 8,4 g Sůl na 100 g/ml 0,84 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16 D-33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Brot kebab
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 680001
- Kód EAN
- 4000446016807
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, voda, droždí, sůl, cukr, brandy ocet.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 1030 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 243 kcal Tuky na 100 g/ml 1,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,2 g Sacharidy na 100 g/ml 48,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,9 g Vláknina na 100 g/ml 3,0 g Bílkoviny na 100 g/ml 8,4 g Sůl na 100 g/ml 0,84 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16 D-33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Brot kebab
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 680001
- Kód EAN
- 4000446016807
K tomu se hodí také

Mestermacher pita kapsy pšeničné pita chléb kapsy na plnění 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Bílá
7 096,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Salami na sendvič 100 g
529,10 Kč/1kg
74,17 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,91 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Étérea Topper – napínací prostěradlo z jersey 140 × 200 – 160 × 200 cm – 100 % bavlna, neroztahuje se a snadno se udržuje – bílá
367,37 Kč
Prodejce: magita

Dárková směs Lindt Lindor
1 603,53 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortillas Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
318,70 Kč/1kg
341,01 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesné dodání
Jak je to toast, byl sněden. A byl čerstvý a dobrý.
Ohodnoceno dne 11. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Toastový chléb
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 5. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chléb
Dobrá dodávka, dobrá kvalita, ale chléb je trochu příliš malý
Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg