PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
1 602,04 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krakersy Bekon Laj 100 g4 180,60 Kč/1kg
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN822,80 Kč/1kg
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g1 600,75 Kč/1kg
512,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

La Costena Tortilla frisch 20cm
167,84 Kč/1kg
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Italské organické špaldové závitky 3 tenké špaldové chleby 225g
229,56 Kč/1kg
103,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortillas Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
318,70 Kč/1kg
341,01 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
452,67 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla Wraps 240g
787,46 Kč/1kg
188,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Santa Maria celozrnná tortilla mexického typu 320g
402,19 Kč/1kg
128,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervant, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
298,64 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
714,59 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Bertolli La Sfogliata Piadina 300 g – italské placky, křupavé a aromatické
478,07 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Braunhirse Toastbrot geschnitten glutenfrei 250g
349,60 Kč/1kg
87,40 Kč
Prodejce: taleoo

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Složení
Špaldová mouka* (60 %), voda, slunečnicový olej*, sůl (*z kontrolovaného ho zemědělství)
Popis
4 placky v balení. Tortilly lze plnit téměř čímkoli: různými druhy masa, RYBAMI, rýží, fazolemi, saláty, tofu, zmrzlinou.
POUŽITÍ
Vyjměte tortillu z obalu a ohřejte ji na sporáku nebo na pánvi z obou stran po dobu 30 sekund. Podle chuti přidejte náplň.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 1343 kJ / 319 kcal
Tuk: 11,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g
Sacharidy: 48,0 g
včetně cukru: 0,5 g
Vláknina: 0,0 g
Bílkoviny: 7,9 g
Sůl: 2,0 g
INFORMACE O ALERGENECH
Může obsahovat SÓJU a LUPIN
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
Špaldová mouka* (60 %), voda, slunečnicový olej*, sůl (*z kontrolovaného ho zemědělství)
Popis
4 placky v balení. Tortilly lze plnit téměř čímkoli: různými druhy masa, RYBAMI, rýží, fazolemi, saláty, tofu, zmrzlinou.
POUŽITÍ
Vyjměte tortillu z obalu a ohřejte ji na sporáku nebo na pánvi z obou stran po dobu 30 sekund. Podle chuti přidejte náplň.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 1343 kJ / 319 kcal
Tuk: 11,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g
Sacharidy: 48,0 g
včetně cukru: 0,5 g
Vláknina: 0,0 g
Bílkoviny: 7,9 g
Sůl: 2,0 g
INFORMACE O ALERGENECH
Může obsahovat SÓJU a LUPIN
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
- Seznam přísad
- moučka z PŠENICE ORKISZ* (60 %), woda, olej słonecznikowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Ve 100 g Energetická hodnota: 1343 kJ / 319 kcal Tuk: 11,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g Sacharidy: 48,0 g z toho cukry: 0,5 g Vláknina: 0,0 g Bílkoviny: 7,9 g Sůl: 2,0 g
- Hmotnost
- 260 g
- Potravinářský podnik
- DO-IT CONSUMER PRODUCTS BV, HERMESWEG 7, 3771 ND BARNEVELD
- Prodejní název
- PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LA IDEA
- Výrobce
- La Bio Idea
- Označení množství
- 4 ks
- Kód EAN
- 8718976016285
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
- Seznam přísad
- moučka z PŠENICE ORKISZ* (60 %), woda, olej słonecznikowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Ve 100 g Energetická hodnota: 1343 kJ / 319 kcal Tuk: 11,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g Sacharidy: 48,0 g z toho cukry: 0,5 g Vláknina: 0,0 g Bílkoviny: 7,9 g Sůl: 2,0 g
- Hmotnost
- 260 g
- Potravinářský podnik
- DO-IT CONSUMER PRODUCTS BV, HERMESWEG 7, 3771 ND BARNEVELD
- Prodejní název
- PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LA IDEA
- Výrobce
- La Bio Idea
- Označení množství
- 4 ks
- Kód EAN
- 8718976016285
K tomu se hodí také

Mestemacher Italské organické špaldové závitky 3 tenké špaldové chleby 225g
229,56 Kč/1kg
103,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Tortilla frisch 20cm
167,84 Kč/1kg
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-KM 1063, 1,75 l, Černá, Nerezová ocel, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 260 mm
2 329,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortillas Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
318,70 Kč/1kg
341,01 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
452,67 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Santa Maria Taco Shells kukuřičné tortilly 135g
1 091,93 Kč/1kg
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Tortilla fresh Ideální pro wrapy Soft Tacos 25cm 18 kusů 1100g
170,35 Kč/1kg
187,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla Wraps 240g
787,46 Kč/1kg
188,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
198,16 Kč/1kg
134,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5902837741031, 445 kcal, 6,5 g, 59 g, 1,6 g, 25 g, 12 g
2 088,98 Kč/1l
267,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Santa Maria celozrnná tortilla mexického typu 320g
402,19 Kč/1kg
128,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Original Super Soft střední pšeničná tortilla 320g
403,91 Kč/1kg
129,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Mestermacher pita kapsy pšeničné pita chléb kapsy na plnění 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g
600,71 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavash
657,47 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg