4,6



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jihotyrolský Schüttelbrot 170g
717,41 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ben Celozrnný žitný chléb 500 g
104,69 Kč/1kg
92,37 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Základy na pizzu 300g
296,33 Kč/1kg
88,90 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
182,70 Kč/1kg
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfälischer Pumpernickel celozrnný žitný chléb, plechovka 500 g
238,12 Kč/1kg
119,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Sylter celozrnný chléb kulatý bez konzervantů 250 g
Chuť hořkých obilovin a celozrnného pečiva připomíná drsný vítr Severního moře. Tam, kde má původní receptura chleba Sylter svůj původ.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh| Název | Celozrnný žitný chléb |
| Hmotnost | 250g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na suchém místě |
| Složení | CELOZrnná mouka, voda, sůl, sušené MÁSLO, řepný sirup, sladový výtažek (ječmen), droždí. Může obsahovat stopy STROMOVÝCH OŘECHŮ, SÓJI a SEMÍNEK SEMÍNEK |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj; ořechy a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; sezam a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | licenci pro Jürgen Ingewersen , Sylt Licence od MMRR , Reinlingen Mestemacher GmbH Postfach 2451, D-33254 Gütersloh |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 808kj/192kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 1,4g |
| Tuk | 0,7g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 35,1g |
| Sacharidy | 4,2g |
| z toho cukr | 4,4g |
| Bílkoviny | 1,0g |
| Sůl | 10,6g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELÁ RÝŽOVÁ moučka, voda, sůl, řepný sirup, sladový výtažek (ječmen), sušené MÁSLO, kvasnice. Může obsahovat stopy semínek SEMÍNEK SEMÍNEK a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 808 kj Energie kcal 192 kcal Sacharidy 35,1 GRM Sacharidy d. cukr 4,2 GRM Bílkoviny 4,4 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 GRM Sůl 1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Celozrnný žitný chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71822
- Kód EAN
- 4000446011109
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- CELÁ RÝŽOVÁ moučka, voda, sůl, řepný sirup, sladový výtažek (ječmen), sušené MÁSLO, kvasnice. Může obsahovat stopy semínek SEMÍNEK SEMÍNEK a STROMOVÝCH OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 808 kj Energie kcal 192 kcal Sacharidy 35,1 GRM Sacharidy d. cukr 4,2 GRM Bílkoviny 4,4 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 GRM Sůl 1 GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sezamová semínka a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Celozrnný žitný chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 71822
- Kód EAN
- 4000446011109
K tomu se hodí také

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
232,72 Kč/1kg
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jihotyrolský Schüttelbrot 170g
717,41 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet celozrnný chléb Classic Roll Original 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb - Chia+Quinoa 500g
114 219,99 Kč/1kg
114,22 Kč
Prodejce: taleoo

PINSA400 g - TERRASANA
484,95 Kč/1kg
193,98 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničný křupavý chléb Light&Cross
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Kargs Rustinis horský sýr a luční bylinky křupavý 125g
654,38 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%10% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
10%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sylt
Jak známe chléb přímo od Ingwersena ze Syltu
Ohodnoceno dne 21. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučené stránky
Lahodný chléb.
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
421,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 213,40 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 186,00 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
189,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
791,63 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg