Grafschafter karamelový sirup do čaje, kávy a koktejlů 500g

Jednorázové

94,08 Kč

188,16 Kč / 1l

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Javorový sirup Rolland 250 g
Javorový sirup Rolland 250 gJednorázové
2 511,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
627,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 ml
Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 mlJednorázové
156,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
265,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 1000 ml
Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, jemná karamelová chuť, aromatický, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, jemná karamelová chuť, aromatický, 1000 mlJednorázové
278,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin karamelový sirup bez cukru 700 ml - nízkokalorický požitek do kávy a koktejlů
Monin karamelový sirup bez cukru 700 ml - nízkokalorický požitek do kávy a koktejlůJednorázové
699,80 Kč/1l
489,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Agávový sirup 350 g targroch
Agávový sirup 350 g targrochJednorázové
262,86 Kč/1l
92,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Monin irský sirup s příchutí karamelu a kávy 700ml
Monin irský sirup s příchutí karamelu a kávy 700mlJednorázové
477,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
334,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
369,47 Kč
-133,34 Kč
236,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Datlový sirup 350 g Targroch
Datlový sirup 350 g TargrochVratné
286,67 Kč/1l
86,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
286,25 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 ml
Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Syrop cynamonowy Teisseire 700 ml
Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Malina sirup ovocný nápojový koncentrát500 ml SONNENTOR
Malina sirup ovocný nápojový koncentrát500 ml SONNENTORJednorázové
526,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
263,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Mandlový sirup Teisseire 700 ml
Mandlový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 l
Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 lJednorázové
175,71 Kč/1l
544,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Malinový sirup s medem 500ml GorWit
Malinový sirup s medem 500ml GorWitVratné
426,00 Kč/1l
213,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro SCHWARTAU 33620 CoffeeShop sirup vanilka 650ml
SCHWARTAU 33620 CoffeeShop sirup vanilka 650mlJednorázové
888,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
577,23 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Monin Sirup se sladidly - karamel (250ml), 102010
Monin Sirup se sladidly - karamel (250ml), 102010Vratné
418,09 Kč/1l
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Malinový sirup 500ml GorWit
Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Teisseire dýňový sirup 700 ml
Teisseire dýňový sirup 700 mlJednorázové
964,27 Kč/1l
674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Grafschafter karamelový sirup do čaje, kávy a koktejlů 500g

Kdo by nemiloval kapku karamelového sirupu na dezertu, sladkou polevu na jogurt nebo ovocný salát, lahodnou pomazánku na palačinky a vafle. Náš karamel také dodá to pravé sladkým i slaným pokrmům asijské kuchyně. A je to všestranný barový sirup na následný koktejl.

Tento jedinečný karamelový sirup je speciální směsí invertního cukru (směs fruktózy a glukózy) a sacharózy. Přírodní aromata mu dodávají jemně sladkou karamelovou chuť, takže nepotřebuje žádné umělé přísady.

Grafschafter Karamell přirozeně neobsahuje lepek ani laktózu.

- Mírně sladký sirup

- lze přesně dávkovat

- jako poleva na zmrzlinu, müsli a dezerty

- Aromatická sladkost do čaje, kávy a koktejlů

Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KGWormersdorfer Street 22 - 2653340 Meckenheim

Sirup Grafschafter Karamell je univerzální sirup s jemnou karamelovou chutí, který se ideálně hodí ke slazení a dochucování pokrmů a nápojů. Tento sirup se vyrábí podle tradiční receptury a zaujme svou autentickou, ne příliš sladkou karamelovou chutí. Láhev o objemu 500 g se snadno dávkuje a je ideální pro kávu, dezerty, zmrzlinu, palačinky nebo pečení. Sirup dodává nápojům a pokrmům zvláštní karamelovou chuť a lze jej použít na mnoho způsobů. Díky tekuté konzistenci se snadno dávkuje a dobře se mísí s ostatními ingrediencemi. Ať už pro kávové speciality, jako poleva na dezerty nebo k dochucení pečiva – karamelový sirup Grafschafter přináší jemnou karamelovou chuť do každé kuchyně.

Složení:

glukózový sirup, cukr, voda, karamelový cukrový sirup, aroma

Nutriční hodnoty na 100 g:

Energie 1200 kJ / 283 kcal
Tuk, 0 g
– z toho nasycené mastné kyseliny, 0 g
Sacharidy, 70 g
– z toho cukry, 70 g
Bílkoviny, 0,5 g
Sůl, 0,05 g

Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KG,

Wormersdorfer Straße 22 - 26 53340 Meckenheim DE

[email protected]



NázevGrafschafter Caramel Gold čirý sirup
Hmotnost500g
Aplikace a návod k použitíOdklopte víčko. Držte láhev ve svislé poloze a dávkujte
Trvanlivost a skladováníSkladujte při pokojové teplotě.
SloženíGlukózový sirup, sirup z invertního cukru, přírodní aroma
Zodpovědná potravinářská společnostGrafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KG Wormersdorfer Str. 22, 53340 Meckenheim
AdresaBez lepku, bez laktózy
Další informacena 100 g
průměrné výživové údaje1411kj/332kcal
Kalorická hodnota (kJ/kcal)
Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Glukózový sirup, sirup z invertního cukru, karamelový cukrový sirup, přírodní aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1411 kJ / 332 kcal Tuky: <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: 82 g, z toho cukr: 54 g Bílkoviny: <0,5 g Sůl: <0,01 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KGWormersdorfer Straße 22 - 26 53340 Meckenheim
Prodejní název
Sirup s jemnou karamelovou příchutí
Výrobce
Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KG
Číslo produktu
31186
Kód EAN
4000412050606

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Glukózový sirup, sirup z invertního cukru, karamelový cukrový sirup, přírodní aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1411 kJ / 332 kcal Tuky: <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: 82 g, z toho cukr: 54 g Bílkoviny: <0,5 g Sůl: <0,01 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KGWormersdorfer Straße 22 - 26 53340 Meckenheim
Prodejní název
Sirup s jemnou karamelovou příchutí
Výrobce
Grafschafter Krautfabrik Josef Schmitz KG
Číslo produktu
31186
Kód EAN
4000412050606
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 ml
Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 ml
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4594
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Černá
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 264
26 916,16 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: JANADO
Obrázek produktu pro Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 112
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2781
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l