5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin, sirup s příchutí hrušek, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 700 mlJednorázové167,94 Kč/1kg
231,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin, sirup s příchutí skořice, intenzivní chuť, přírodní aroma, jemná konzistence, 1000 mlJednorázové279,02 Kč/1l
279,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin, sirup s příchutí ibišku, bylinný, květinový, aromatický, jemný, chutný, 1000 mlJednorázové279,16 Kč/1l
279,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin, sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 1000 mlJednorázové265,77 Kč/1l
265,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,19 Kč/1kg
424,91 Kč
Prodejce: somnia24

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Choco Cookie ideální do kávy a mléčných koktejlů 1000 mlJednorázové
280,05 Kč/1l
280,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
477,25 Kč/1l
477,25 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
450,28 Kč/1l
450,28 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků a karamelu, aromatický, jemný, 250 mlJednorázové
481,12 Kč/1l
120,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Čokoládový sirup, přírodní aroma, jemná čokoládová chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí meruňky, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 700 mlJednorázové
165,41 Kč/1kg
218,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, kávový sirup, přírodní kávová chuť, jemně aromatický, 700 mlJednorázové
396,61 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin, příchuť borůvka, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná, 1000 mlJednorázové
297,15 Kč/1l
297,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup z brusinek, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 mlJednorázové
476,92 Kč/1l
119,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 mlJednorázové
481,00 Kč/1l
120,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Praliné ořechový sirup, jemná karamelová chuť, aromatický, 1000 ml
Přehled produktu
Sirup Monin Praliné ořechový doplňuje nápoje a sladké přípravky aromatickou ořechovou chutí a jemnou karamelovou příchutí. Díky obsahu 1000 ml je k dispozici dostatečné množství pro řadu receptů. Sirup lze individuálně dávkovat v závislosti na požadované intenzitě chuti. Hodí se k dochucování kávy, cappuccina, latte macchiata a ledové kávy. Mléčné koktejly, teplé mléko nebo různé dezerty lze tímto sirupem chuťově obohatit. Sirup Praliné ořechový pro kávu a dezerty umožňuje různé aplikace a hodí se jak ke klasickým kávovým specialitám, tak i k vlastním sladkým výtvorům.
Hlavní vlastnosti
Sirup Monin má aromatickou ořechovou chuť, která je doplněna jemnou karamelovou příchutí. Díky tomu se dá kombinovat s teplými i studenými nápoji a různými dezerty.
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu Monin s ořechovou příchutí Praliné. Potřebné množství lze dávkovat podle receptu, velikosti porce a požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup s příchutí pralinky a ořechů, určený pro kávové speciality a milkshaky, lze přidávat po částech do kávy, cappuccina, latte macchiata nebo ledové kávy. Hodí se také k dochucování teplého mléka, zmrzliny a krémových dezertů. Pro vyvážený chuťový zážitek se doporučuje začít s malým množstvím, které lze následně upravit podle vlastních preferencí.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup Monin s příchutí pralinky a ořechů?
Sirup má aromatickou chuť pralinky a ořechů s jemnou karamelovou notou.
K čemu lze použít sirup Monin s příchutí pralinky a ořechů?
Je vhodný pro kávu, cappuccino, latte macchiato, ledovou kávu, milkshaky, teplé mléko a dezerty.
Kolik sirupu Monin s příchutí pralinky a ořechů je obsaženo?
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu s příchutí pralinky a ořechů.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfObjevte sladké pokušení: Pralinkový ořechový sirup Monin
Ponořte se do světa požitkářství se sirupem Monin Praline Nut! Tento jedinečný sirup potěší vaše chuťové pohárky neodolatelnou kombinací jemné pralinky a křupavých oříšků. Sladké svádění tohoto sirupu promění každý nápoj ve výjimečný zážitek. Ať už v kávě, koktejlech nebo dezertech - sirup Monin Praline Nut dodá vašim výtvorům nesrovnatelnou chuť. Díky své vysoké kvalitě a intenzivní chuti je tento sirup nezbytností pro všechny gurmány a znalce. Dopřejte si jeho bohatou chuť a ponořte se do světa požitkářských okamžiků. Objevte nyní pralinkový ořechový sirup Monin a poznejte zcela novou dimenzi chuti! Dopřejte si něco výjimečného a proměňte každý okamžik v pastvu pro smysly.
Potěšte své chuťové buňky sirupem Monin Praline Nut!
Sirup Monin Praline Nut je lahodný výrobek, který okouzlí vaše chuťové buňky. Tento sirup je vyroben z vysoce kvalitních surovin a nabízí intenzivní chuť pralinek a ořechů. Výborně se hodí k zjemnění kávových specialit, koktejlů nebo dezertů. Díky širokému spektru použití je sirup Monin Pralinka Ořech naprostou nezbytností pro všechny milovníky sladkých pochoutek. Pořiďte si tento exkluzivní výrobek právě teď a zažijte neopakovatelný okamžik chuti!
Součástí dodávky je:Monin Praline Nut Syrup 1 litr
Ořechový sirup Monin Praliné je lahodnou kombinací bohaté karamelové a ořechové chuti, která promění obyčejné nápoje a dezerty v neobyčejný požitek. Tento sirup, oblíbený u milovníků kávy i dezertů, nabízí všestranný nástroj pro vylepšení široké škály receptů. Ať už chcete ranní kávě dodat sladký, máslový nádech, vytvořit lahodné mléčné koktejly nebo experimentovat s dezertními omáčkami, ořechový sirup Monin Praliné představuje dokonalý chuťový základ.Ořechový sirup Monin Praliné je vyroben z prvotřídních surovin a přináší vyváženou, autentickou chuť, která kombinuje jemnost karamelového karamelu se zemitými podtóny ořechů. Tento sirup je známý zejména tím, že se dobře kombinuje s horkými i studenými nápoji, což z něj činí celoročně oblíbený produkt. Bohatá krémová textura a zlatavě jantarová barva umocňují smyslný požitek z jakéhokoli kulinářského výtvoru. Díky svým přírodním chutím a barvám je tento sirup také volbou, při které se můžete cítit dobře, protože do vašich pokrmů nepřidává žádné umělé přísady a ořechový sirup Monin Praliné je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý a lze jej snadno začlenit do receptů, aniž by přebíjel ostatní přísady. Jeho konzistence zaručuje, že se dokonale promíchá, ať už ho mícháte do kávy a horké čokolády, přimícháváte do koktejlů nebo jím pokapáváte zmrzlinu. Všestrannost tohoto sirupu přesahuje rámec nápojů a dezertů, protože jej lze použít i ve slaných aplikacích, jako jsou glazury na maso nebo jako přísada do salátových dresinků, kde dodá jedinečnou sladkost, která doplní různé chutě. Pro kreativní šéfkuchaře a barmany je ořechový sirup Monin Praliné základní ingrediencí, která otevírá dveře nesčetným kulinářským možnostem.Návrhy receptů s ořechovým sirupem Monin PralinéPraliné Nut Latte3 cl ořechového sirupu Monin Praliné5 cl espressa15 cl napěněného mlékaPříprava: Začněte nalitím ořechového sirupu Monin Praliné do servírovacího šálku. Uvařte espresso přímo v sirupu a poté přidejte napěněné mléko. Jemně promíchejte, aby se chutě spojily. Ozdobte špetkou drcených ořechů, které dodají textuře a chuti.Praliné Nut Martini2 cl Monin Praliné Nut Syrup5 cl vodky2 cl kávového likéruPříprava: V koktejlovém šejkru naplněném ledem smíchejte Monin Praliné Nut Syrup, vodku a kávový likér. Dobře protřepejte, dokud není směs důkladně vychlazená. Přecedíme do vychlazené sklenice na martini a ozdobíme několika kávovými zrnky nebo kapkou karamelové omáčky pro elegantní zakončení.Praliné Nut Smoothie3 cl Monin Praliné Nut Sirupu10 cl banánu15 cl mléka5 cl jogurtuPříprava: : Všechny ingredience včetně Monin Praliné Nut Sirupu vložíme do mixéru. Mixujte, dokud směs nebude hladká. Podávejte ve vysoké sklenici a pro osvěžení ozdobte špetkou skořice nebo muškátového oříšku.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, sůl, barvivo: karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1372 kj Energie kcal: 296 kcal - Sacharidy: 81,6 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 81,6 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Makadamové ořechy a výrobky z nich
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Praliné ořechový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880596
- Kód EAN
- 3052911612954
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, sůl, barvivo: karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1372 kj Energie kcal: 296 kcal - Sacharidy: 81,6 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 81,6 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Makadamové ořechy a výrobky z nich
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Praliné ořechový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880596
- Kód EAN
- 3052911612954
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
450,28 Kč/1l
450,28 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,19 Kč/1kg
424,91 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
434,38 Kč/1l
434,38 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
477,25 Kč/1l
477,25 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
477,25 Kč/1l
477,25 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Karty Pokémonů originál německy 50 různých s 3 vzácnými + 3 Holo + 1 náhodný Pikachu, Glumanda, Dedenne nebo Evoli + 100 obalů na karty Heartforcards® Card Guard
267,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Le Sirop de Monin VANILLE Madagascar 1l PET
388,54 Kč
Prodejce: somnia24

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků a karamelu, aromatický, jemný, 250 mlJednorázové
481,12 Kč/1l
120,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 mlJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Choco Cookie ideální do kávy a mléčných koktejlů 1000 mlJednorázové
280,05 Kč/1l
280,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí máty, intenzivně osvěžující, s výraznou a aromatickou chutí, objem 1000 mlJednorázové
224,72 Kč/1l
224,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion sirup nealkoholický nápoj 600mlJednorázové
768,45 Kč/1l
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stolní chladnička Merax 128 l s mrazicím prostorem a skleněnými dveřmi, chladnička na láhve s LED osvětlením a nastavitelnou policí, chladnička na nápoje 110 cm s funkcí chladničky a mrazničky, volně stojící
7 926,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 751,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: MERAX

MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 lJednorázové
147,42 Kč/1kg
281,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí zázvoru, jemně pikantní, vhodný do koktejlů, vynikající chuť, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí popcornu, vhodný do kávy a mléka, aromatický a chutný, objem 700 mlJednorázové
398,36 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Collomix MIXER Míchadlo "KR 90 S" 41621-000 90x590mm Kr 90s
597,84 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Klarstein, espresso kávovar s portafiltrem s napěňovačem mléka, 1,8 l mini espresso kávovar s portafiltrem, 20 barový malý kávovar z nerezové oceli, 0,5 l nádrž na mléko, 1 350 W kávovar na mletou kávu
3 901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Objem 1 l
Velmi rychlé dodání. Zboží bylo velmi dobře zabaleno, což byla moje obava, protože se jedná o skleněné lahve, ale vše bylo skvělé. Mohu jen doporučit.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l