5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové265,66 Kč/1l
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin, sirup s příchutí skořice, intenzivní chuť, přírodní aroma, jemná konzistence, 1000 mlJednorázové279,02 Kč/1l
279,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
425,82 Kč
Prodejce: somnia24

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
434,38 Kč/1l
434,38 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
478,27 Kč
Prodejce: somnia24

Monin bílá čokoládová omáčka s příchutí bílé čokolády 500mlJednorázové
682,96 Kč/1kg
341,48 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

Monin White Chocolate Sirup 700 ml - prémiová příchuť do kávy a koktejlůJednorázové
704,30 Kč/1kg
493,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Monin Sirup s příchutí popcornu, vhodný do kávy a mléka, aromatický a chutný, objem 700 mlJednorázové
398,36 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorázové
607,82 Kč/1l
607,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Bílý čokoládový sirup, přírodní aroma, krémová chuť, 1000 ml
Přehled produktu
Sirup Monin Bílý čokoládový sirup 1000 ml dodává nápojům a sladkým pokrmům krémovou a jemnou chuť bílé čokolády. Podle údajů výrobce je sirup vyroben s použitím přírodního aroma. Lze jej dávkovat podle požadované intenzity a je vhodný k dochucování kávy, cappuccina, latte macchiata a dalších teplých nápojů. Může být také použit k dochucování mléčných koktejlů, ledové kávy, zmrzliny nebo dezertů, čímž se zvyšuje jejich chuť a rozmanitost. Tento sirup s příchutí bílé čokolády nabízí široké možnosti využití pro klasické kávové speciality, chlazené nápoje a individuální dezertní kreace.
Klíčové vlastnosti
Sirup Monin má příchuť bílé čokolády a vyznačuje se svou krémovou a jemnou chutí. Přírodní aroma podtrhuje charakteristickou chuť bílé čokolády.
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu Monin s přírodním aroma. množství lze individuálně upravit v závislosti na konkrétním receptu a požadované intenzitě chuti.
Tipy pro použití
Tento bílý čokoládový sirup pro kávu a dezerty lze přidávat po částech do kávy, cappuccina, latte macchiata nebo ledové kávy. Je také vhodný k dochucování mléčných koktejlů, zmrzliny, krémů a dalších dezertů. Postupné dávkování pomáhá vyvážit sladkou chuť a přizpůsobit ji dané přípravě.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup Monin Bílý čokoládový? Sirup má krémovou, jemnou a charakteristickou chuť bílé čokolády.
K čemu je sirup Monin Bílý čokoládový vhodný? Je vhodný k dochucování kávových specialit, ledové kávy, mléčných koktejlů, zmrzliny a různých dezertů.
Kolik sirupu Monin Bílý čokoládový je obsaženo? Produkt obsahuje 1000 ml sirupu s příchutí bílé čokolády.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfMONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 l
Monin je jednou z nejznámějších značek sirupů v Německu. Mnoho barů již používá sirup Monin White Chocolate Když prezident Olivier Monin požádal o sirup, který by mu připomínal chuť bílé čokolády značky Galak® společnosti Nestlé, zrodil se sirup MONIN White Chocolate. je derivátem čokolády, protože neobsahuje kakaovou hmotu, bílá čokoláda se vyrábí z kakaového másla, které jí dodává krémovou chuť.Svůdné krémové tóny sirupu MONIN White Chocolate dobře ladí s ostatními příchutěmi a lze je použít do horkých i studených dezertních nápojů, z nichž lze vytvořit lahodné latté, mléčné koktejly, mochacino, frappé a martini. RECEPTY S MONIN SIRUP:Mátový dezert 1 cl mátového sirupu 1 cl sirupu z bílé čokolády Monin 4 cl vodky 1,5 cl plnotučného mlékaPříprava:Všechny ingredience nalijte do šejkru a dobře protřepejte. Podávejte ve sklenici na martini nebo coupe Čokoládové latté s lískovými oříšky: lahůdkový sirup: 1 cl sirupu z bílé čokolády Monin 1 cl sirupu z lískových oříšků 18 cl plnotučného mléka 1 dávka espressa Martini s bílou čokoládovou vášní: 1,5 cl sirupu MONIN z mučenky 1 cl sirupu z bílé čokolády MONIN 4,4 cl vodky 1,5 cl maracujové šťávyPříprava:Všechny ingredience nalijte do šejkru a dobře protřepejte. Podávejte ve sklenici na martini
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Příchuť
- Bílá čokoláda
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma. Obsahuje kakaový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1346 kj Energie kcal: 349 kcal - Sacharidy: 80 g - Sacharidy, z toho cukry: 80 g - Bílkoviny: 0 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Sirup z bílé čokolády
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880685
- Kód EAN
- 3052911612701
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Příchuť
- Bílá čokoláda
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma. Obsahuje kakaový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1346 kj Energie kcal: 349 kcal - Sacharidy: 80 g - Sacharidy, z toho cukry: 80 g - Bílkoviny: 0 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Sirup z bílé čokolády
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880685
- Kód EAN
- 3052911612701
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
434,38 Kč/1l
434,38 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
425,82 Kč
Prodejce: somnia24

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sirup Monin Choco Cookie ideální do kávy a mléčných koktejlů 1000 mlJednorázové
280,05 Kč/1l
280,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Karty Pokémonů originál německy 50 různých s 3 vzácnými + 3 Holo + 1 náhodný Pikachu, Glumanda, Dedenne nebo Evoli + 100 obalů na karty Heartforcards® Card Guard
267,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
478,27 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorázové
607,82 Kč/1l
607,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Matcha set "Gurei" s miskou, metličkou a držákem – elegantní sada pro čajový obřad a stylové vychutnání matcha
680,18 Kč
-101,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
579,00 Kč
Prodejce: Goodwei

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161305 MONIN® Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
434,38 Kč/1l
434,38 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí skořice, intenzivní chuť, přírodní aroma, jemná konzistence, 1000 mlJednorázové
279,02 Kč/1l
279,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Schwartau Coffee Shop Topping s jemnou karamelovou příchutí 250ml
1 310,40 Kč/1l
327,60 Kč
Prodejce: somnia24

Monin sirup COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
628,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin - Monin Pumpe für 1L Flasche - 10ml Präzisionsdosierung für einfache und schnelle Zubereitung von Cocktails und Kaffeespezialitäten
278,02 Kč
-20,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,07 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, ovocná pyré, příchuť marakuji, exotická, 1000 mlJednorázové
285,00 Kč/1kg
439,23 Kč
-40,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mango Sirup 1000 ml - prémiová přírodní ovocná příchuť, univerzálníJednorázové
483,29 Kč/1kg
483,29 Kč
Prodejce: somnia24

tonies 01-0189, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Hnědá, Žlutá
2 084,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 25. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 21. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l