5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin sirup ze zelených banánů, ideální do koktejlů, smoothies a limonád, 700 mlJednorázové160,07 Kč/1kg
219,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin, mandlový sirup, vhodný do pečiva, kávy a čaje, aromatický, jemný, 1000 mlJednorázové244,78 Kč/1l
244,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin sirup Zimní koření, vánoční edice, ideální pro svařené víno se skořicí a hřebíčkem, koření, 0,7 lJednorázové
548,81 Kč/1kg
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700mlJednorázové
512,99 Kč/1l
426,17 Kč
-67,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Monin skořicový sirup intenzivní chuť přírodní aroma 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
478,27 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Popcornový sirup pro kávu a mléko, aromatický a chutný, 700 ml
Přehled produktu
Sirup Monin Popcorn dodává kávě a mléčným nápojům aromatickou a charakteristickou chuť popcornu. S obsahem 700 ml nabízí tento sirup univerzální množství pro různé teplé i studené nápojové recepty. Množství lze individuálně upravit podle požadované intenzity chuti. Sirup se hodí ke kávě, cappuccinu, latte macchiato a ledové kávě. Stejně tak lze s ním obohatit chuť teplého mléka, mléčných koktejlů a dalších mléčných nápojů. Sirup Popcorn pro kávu a mléčné nápoje je vhodný jak pro známé kávové speciality, tak i pro vlastní recepty, kde je žádoucí výrazná chuť popcornu.
Hlavní vlastnosti
Sirup Monin má aromatickou a charakteristickou chuť popcornu. Jeho chuť lze kombinovat jak s teplou kávou a teplým mlékem, tak i se studenými mléčnými nápoji.
Obsah: 700 ml sirupu Monin s příchutí popcornu. množství lze individuálně upravit podle konkrétního nápoje a požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup s příchutí popcornu, určený pro kávu, ledovou kávu a milkshaky, lze přidávat po částech do jednotlivých nápojů. Můžete ho také použít k vylepšení cappuccina, latte macchiata nebo teplého mléka. Nejlepší je začít s menším množstvím sirupu a postupně přidávat další, dokud nedosáhnete požadované chuti.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup Monin s příchutí popcornu?
Sirup má aromatickou a charakteristickou chuť popcornu.
K čemu je sirup Monin s příchutí popcornu vhodný?
Může být použit do kávy, cappuccina, latte macchiata, ledové kávy, teplého mléka, milkshaků a dalších mléčných nápojů.
Kolik sirupu Monin s příchutí popcornu je v balení?
Produkt obsahuje 700 ml sirupu s příchutí popcornu.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfPopcornový sirup Monin - intenzivní popcornová příchuť v tekuté formě
Tato pochoutka je nezbytnou součástí programu v kině, na výstavišti nebo doma u televize - popcorn. Pufovaná kukuřičná zrna již po desetiletí těší lidi svou příjemnou máslovou chutí a lehkým karamelovým nádechem. Popcorn získal svůj název podle "praskání", které kukuřice při zahřívání podstupuje. Při vaření byste proto měli pánev vždy přikrýt pokličkou, aby zrnka nekontrolovaně nevyskočila z pánve.
S popcornovým sirupem Monin si nyní můžete vychutnat lahodnou chuť čerstvého popcornu, aniž byste si ho museli sami připravovat. Ve skutečnosti můžete nyní obohatit mléko, kávu nebo koktejly, jako je pina colada a martini, jen několika kapkami výrobku. Díky vysoké teplotní stabilitě sirupu Monin Popcorn jej lze použít i k výrobě zmrzliny nebo sušenek. Nechte se inspirovat nesčetnými možnostmi.
Téměř neomezené možnosti použití sirupu Monin Syrup Popcorn
Monin Syrup Popcorn lze použít mnoha způsoby. Výrobek poznáte podle kvalitní skleněné lahve a světle žluté barvy. Po otevření víčka si okamžitě všimnete intenzivní vůně, která připomíná čerstvý popcorn v kině. K přidání do nápojů nebo pokrmů zpravidla stačí jen několik kapek. Díky obsahu 700 ml tak můžete obohatit širokou škálu pochoutek. Dávkování je obzvláště snadné díky pomůcce pro nalévání ve víčku, která zabraňuje zbytečnému odkapávání. Popcornový sirup Monin skladujte vždy na chladném, suchém a tmavém místě, aby si dlouho uchoval svou chuť. Díky vysokému obsahu cukru můžete těžit z dlouhé trvanlivosti výrobku.
Snadné popcornové latte macchiato
Latte macchiato je ideální kávový nápoj, který lze obohatit o nejrůznější příchutě. Mezi standardní příchutě v této oblasti patří karamel, vanilka nebo lískový oříšek. Místo toho byste však měli své přátele a rodinu ohromit popcornovým latte macchiato. Připravte si latte macchiato jako obvykle a na závěr přidejte malé množství popcornového sirupu Monin.
Chladivý popcornový mléčný koktejl pro chladné dny
Co takhle chladivý popcornový milkshake, který potěší malé i velké? Žádný problém, stačí v mixéru rozmixovat 120 ml studeného mléka, dva kopečky vanilkové zmrzliny a 20 ml popcornového sirupu Monin do krémové konzistence a podávat ve vysoké sklenici. Pokud chcete, můžete mléčný koktejl ozdobit trochou čerstvého popcornu.
Součástí dodávky je:Monin Sirup PopCorn 700ml
Monin Sirup Popcorn - intenzivní chuť popcornu v tekuté formě
Téměř neomezené možnosti použití
Teplotně stabilní
Snadno vykouzlíte lahodné recepty
700ml láhev
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, barvivo: karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1374 kj Energie kcal: 312 kcal - Sacharidy: 80,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 80,2 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Popcornový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880627
- Kód EAN
- 3052911611315
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, barvivo: karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1374 kj Energie kcal: 312 kcal - Sacharidy: 80,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 80,2 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Popcornový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880627
- Kód EAN
- 3052911611315
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Monin karamelový solný sirup 700 ml - prémiový karamelový solný sirup do kávy a dezertů
656,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup irský, pro kávu a koktejly, jemně aromatický, 700 ml
231,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup Zimní koření, vánoční edice, ideální pro svařené víno se skořicí a hřebíčkem, koření, 0,7 lJednorázové
548,81 Kč/1kg
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
478,27 Kč
Prodejce: somnia24

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků a karamelu, aromatický, jemný, 250 mlJednorázové
481,12 Kč/1l
120,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí rozkvetlých fialek 700mlJednorázové
903,03 Kč/1l
632,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, ovocná pyré, příchuť marakuji, exotická, 1000 mlJednorázové
285,00 Kč/1kg
439,23 Kč
-40,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin sirup COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
628,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin - Monin Pumpe für 1L Flasche - 10ml Präzisionsdosierung für einfache und schnelle Zubereitung von Cocktails und Kaffeespezialitäten
278,02 Kč
-20,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,07 Kč
Prodejce: somnia24

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Vanilkový sirup jemná vanilková příchuť na pečení a vaření 700mlJednorázové
343,93 Kč/1l
240,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
425,82 Kč
Prodejce: somnia24

Monin skořicový sirup intenzivní chuť přírodní aroma 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Le Sirop de Monin PISTAZIE 0,7lVratné
889,91 Kč/1l
622,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!
Objem 0,7 l
Velmi vkusné!
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,7 l
Ohodnoceno dne 21. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,7 l
Ohodnoceno dne 23. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,7 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l