4,4



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška24,65 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Illy Intenso Arabica mletá káva, intenzivní, tmavě pražená, 250g
879,12 Kč/1kg
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzivní chuť, dokonalá crema
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Segafredo Espresso Classico 180 gemahlen 250g
919,72 Kč/1kg
229,93 Kč
Prodejce: Katomix

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Illy Colombia Arabica mletá černá káva 125g
1 993,52 Kč/1kg
293,08 Kč
-43,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Passalaqua Mexiko mletá káva 250 g – Gusto Tondo
7 138,19 Kč/1kg
1 855,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
"Illy Intenso" je unikátní směs 100% kávových zrn arabica, pražená tmavě. Jedná se o intenzivní kávu s plným tělem, s jemnými tóny kakaa a sušeného ovoce.
Kávová zrna "Illy" jsou pečlivě vybírána, míchána a pražena s maximální péčí a přesností a představují smyslnou krásu a poezii skrytou v šálku kvalitní kávy. Otevřete obal a vstupte do světa, kde káva je mnohem, mnohem víc než jen každodenní rituál. Toto je skutečná dokonalost, uzavřená v plechovce o hmotnosti 250 gramů!
Složení: mletá, pražená kávová zrna.
Podmínky skladování: skladujte na suchém a chladném místě.
- Kapacita:
- 250 g
- Intenzita upražení kávy:
- Tmavě pražená
- Druhy nápojů:
- Espresso
- Trvanlivost:
- 24 měsíc/ů
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 91,2 mm
- Hloubka balení:
- 91,2 mm
- Výška balení:
- 143 mm
- Typ balení:
- Plechovka
Illy intenso bold pražená mletá káva 250g - Illy
Illy Caffe Espresso 250g je esencí italské chuti, která vás od prvního doušku přenese do slunné Itálie. Slavná značka Illy zaručuje nejvyšší kvalitu zrn, která jsou pečlivě vybírána a pražena s důrazem na každou chuťovou nuanci. Každá káva od Illy je jedinečným chuťovým zážitkem, který rozvlní vaše ráno a dodá vám energii do nového dne.
Tato káva je ideální volbou pro opravdové milovníky kávy, kteří ocení intenzivní aroma a vyváženou chuť. Zrnková káva Caffe Espresso byla pečlivě zabalena do 250g balení, abyste si mohli dlouho vychutnávat čerstvost každého šálku. Ať už dáváte přednost černé kávě nebo espressu se smetanou, tento výrobek splní vaše očekávání.
Vyzkoušejte Illy Caffe Espresso 250g a přidejte se k milovníkům pravé italské kávy. Obohaťte své každodenní rituály o aromatický doplněk, který probudí smysly a umožní začít každý den s kouzelnou chutí. Objevte svůj oblíbený způsob přípravy této jedinečné kávy a dopřejte si chvíle odpočinku ve společnosti nejlepšího sortimentu.
Illy Intenso Bold Roast Ground je káva s intenzivní, hlubokou chutí a výrazným aroma. Je vyrobena ze 100% kávových zrn Arabica a nabízí bohatý chuťový profil s tóny kakaa a sušeného ovoce. Je ideální pro přípravu v baňce, kavárně nebo french pressu a poskytuje plný zážitek pro milovníky silnějších káv. Balení o hmotnosti 250 g zaručuje čerstvost a pohodlné používání.
Výrobce: Illy
Typ: Mletá káva
Druh kávy: 100% Arabica
Hmotnost: 250 g
Plechovka: ano
| Popis: | Illy Espresso Dark Roast (250 g) |
| Hmotnost: | 250g |
| Trvanlivost a skladování: | Chraňte před přímým slunečním světlem a teplem. Skladujte na chladném a suchém místě |
| Návod k použití: | Spotřebujte pokud možno do 15 dnů od otevření. |
| Složení: | Kávová zrna, mletá. Baleno v ochranné atmosféře. |
| Upozornění: | Vyvarujte se nesprávného použití plechovky. Víčko a hrany mohou být po otevření ostré. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy, baleno v ochranné atmosféře |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | illycaffé S.p.A. německá pobočka Staffelseestraße 4 81477 Mnichov |
Od pěstování až po šálek kávy usilujeme o dokonalost v každém detailu. V úzké spolupráci s nejoddanějšími pěstiteli kávy vybíráme pouze 1 % nejkvalitnějších zrn kávy Arabica z celého světa. Tím zdokonalujeme náš proces a vytváříme jedinečnou směs illy: ideální rovnováhu devíti odrůd kávy Arabica z více než 30 zemí světa. Nejlepší 1 % není jen malý detail, ale základ pro historii kvality a udržitelnosti. Díky své charakteristické hořké chuti a vyváženému tělu je pražení INTENSO jedinečné směsi illy ze 100 % arabiky ideální pro všechny, kteří milují bohatou, plnou chuť.
Illy Espresso. Objem: 250 g, Stupeň pražení kávy: Tmavé pražení, Druhy nápojů: Espresso. Množství v balení: 1 kus(y), Typ balení: Plechovka
Intenzivní pražení illy Blend se vyznačuje mírnou hořkostí a dodává kávě zajímavé tóny kakaa a sušeného ovoce s plnou dochutí. Pro všechny milovníky kávy, kteří dávají přednost intenzivní a aromatické chuti.
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákMoka konvička/Vařiče espressaFrenchpress
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- "Illy Intenso" je unikátní směs 100% kávových zrn Arabica s tmavým pražením. Nabízí intenzivní, plnou chuť s teplými tóny kakaa a sušeného ovoce. Kávová zrna "Illy" jsou pečlivě vybírána, míchána a pražena s maximální přesností a ztělesňují smyslnou krásu a poezii skutečně vynikající kávy. Otevřete dózu a objevte svět, kde káva je mnohem víc než jen každodenní rituál. Zde vás čeká skutečná excelence v dóze o hmotnosti 250 gramů! Složení: mletá pražená kávová zrna. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 290 g
- Region pěstování kávy
- Jižní AmerikaStřední AmerikaAfrika
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Prodejní název
- "Illy Intenso" je unikátní směs 100% kávových zrn Arabica s tmavým pražením. Nabízí intenzivní, plnou chuť s teplými tóny kakaa a sušeného ovoce. Kávová zrna "Illy" jsou pečlivě vybírána, míchána a pražena s maximální přesností a ztělesňují smyslnou krásu a poezii skutečně vynikající kávy. Otevřete dózu a objevte svět, kde káva je mnohem víc než jen každodenní rituál. Zde vás čeká skutečná excelence v dóze o hmotnosti 250 gramů! Složení: mletá pražená kávová zrna. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- IllyIntensoGR250g
- Kód EAN
- 80037539004698003753148397
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákMoka konvička/Vařiče espressaFrenchpress
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- "Illy Intenso" je unikátní směs 100% kávových zrn Arabica s tmavým pražením. Nabízí intenzivní, plnou chuť s teplými tóny kakaa a sušeného ovoce. Kávová zrna "Illy" jsou pečlivě vybírána, míchána a pražena s maximální přesností a ztělesňují smyslnou krásu a poezii skutečně vynikající kávy. Otevřete dózu a objevte svět, kde káva je mnohem víc než jen každodenní rituál. Zde vás čeká skutečná excelence v dóze o hmotnosti 250 gramů! Složení: mletá pražená kávová zrna. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 290 g
- Region pěstování kávy
- Jižní AmerikaStřední AmerikaAfrika
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Prodejní název
- "Illy Intenso" je unikátní směs 100% kávových zrn Arabica s tmavým pražením. Nabízí intenzivní, plnou chuť s teplými tóny kakaa a sušeného ovoce. Kávová zrna "Illy" jsou pečlivě vybírána, míchána a pražena s maximální přesností a ztělesňují smyslnou krásu a poezii skutečně vynikající kávy. Otevřete dózu a objevte svět, kde káva je mnohem víc než jen každodenní rituál. Zde vás čeká skutečná excelence v dóze o hmotnosti 250 gramů! Složení: mletá pražená kávová zrna. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- IllyIntensoGR250g
- Kód EAN
- 80037539004698003753148397
K tomu se hodí také

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Antares 3 Toolbox 37x20x16cm fx nářadí
369,00 Kč
Prodejce: Shop-point

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá káva illy Classico 250 g
879,12 Kč/1kg
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
1 340,52 Kč/1kg
335,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Illy 7189, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 135,03 Kč/1kg
329,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzivní chuť, dokonalá crema
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
618,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Bialetti Moka Express, Moka konvička, Hliník, Černá, Hliník, 2 hrnků, Moka Express, CE
699,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
125,08 Kč/1kg
625,41 Kč
Prodejce: somnia24

De’Longhi Dedica Style EC685.M, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1300 W, Černá, Metalická, Stříbrná
3 544,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

LED stolní lampa 14LED stolní lampička Stolní lampa na čtení Pracovní lampa Kancelářská lampa Otočná noční stolní lampa skládací stolní lampa 3W Retoo
273,92 Kč
Prodejce: Retoo

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
971,53 Kč/1kg
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdotykový dávkovač Automatický bezdotykový dávkovač dezinfekčních prostředků 0,48 l pro bezpečnou hygienu a dezinfekci rukou
391,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

BÜMAG Staubwedel 313/14997 Teleskopstiel 87-122cm
943,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
430,56 Kč/1l
430,56 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bialetti Perfetto Moka Delicate, 250 g, Světlé pražení, Káva, 100% Arabica, Taška
944,40 Kč/1kg
236,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dámské módní pletené podzimní zimní teplé Baggy Beanie pletené háčkované lyžařské čepice
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

De’Longhi DLSC058, Coffee tamper, Černá, Stříbrná, 1 kusů
657,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré espresso
Vynikající espresso....jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 14. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobré! Super chuť
Ohodnoceno dne 1. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé
Káva bez kofeinu
Ohodnoceno dne 9. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku
všechno je v pořádku
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg