Dextro Energy Minis Orange

41,47 Kč

702,88 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Wawel Cukierki Kukułka 1 kg
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg
657,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BeRAW! Baton Energy Raspberry choco power 40 g
BeRAW! Baton Energy Raspberry choco power 40 g
9 439 110,97 Kč/1kg
424,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dextro Energy Minis Cola
Dextro Energy Minis Cola
767,96 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dextro Energy Minis Lesní ovoce
Dextro Energy Minis Lesní ovoce
1 704,14 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,84 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dextro Energy direct classic rychle dostupná dextróza 46g
Dextro Energy direct classic rychle dostupná dextróza 46g
229,93 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
95,19 Kč
Prodejce: apohealth
A product shot of Dextro Energy Minis cherry flavor packaging.
Dextro Energen Minis Cherry 1 ks
1 937,80 Kč/1kg
96,89 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
329,47 Kč/1kg
98,84 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
590,59 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dextro Energy 70000147 Dextrose Energy Minis
Dextro Energy 70000147 Dextrose Energy Minis
1 788,73 Kč/1kg
831,76 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dextro Energy - Citron - 24 balení
Dextro Energy - Citron - 24 balení
20 061,92 Kč/1kg
1 584,26 Kč
-641,35 Kč
942,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pulmoll citron bez cukru
Pulmoll citron bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
419,60 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Multicentrum Vitagomis Energy 30 bonbonů
Multicentrum Vitagomis Energy 30 bonbonů
967,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Obrázek produktu pro Olbas - Lutschtabletten Minis 20g
Olbas - Lutschtabletten Minis 20g
5 940,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,80 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
3 780,94 Kč/1kg
120,99 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
376,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,33 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
592,21 Kč/1kg
772,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Školní potřeby Dextro Energy - šumivé, ovocné a lahodné

Všichni potřebujeme v každodenním životě malou dávku energie, abychom se mohli soustředit. Dextro Energy Schulstoff byl speciálně vyvinut pro situace, kdy je třeba složit zkoušku, dlouho se učit a absolvovat únavné semináře. Žáci a studenti se mohou spolehnout na rychlý přísun energie s dextrózou vždy, když hrozí pokles koncentrace nebo je třeba podat plný výkon.

Ale i v často stresujícím kancelářském prostředí není neobvyklé, že potřebujeme malý energetický booster, abychom si udrželi čistou hlavu. I zde je ideální doplněk stravy Dextro Energy School Supplement, který vždy a všude oživí unavenou mysl - ať už ve škole, na univerzitě nebo v kanceláři.

Posilovač energie a stimulant: účinek glukózy

S přípravkem Dextro Energy school máte na dosah ruky ideální zdroj energie, který vašemu mozku - a všem ostatním orgánům vyžadujícím energii - dodá porci glukózy, kdykoli ji potřebujete. Protože se glukóza rychle vstřebává do krevního oběhu prostřednictvím střev, hladina cukru v krvi se zvýší během několika minut. Tímto způsobem lze účinně zvýšit výkonnost. Mysl přitom zůstává bdělá a vnímavá. Je tomu tak i díky povzbuzujícímu brnění, které školní nápoj Dextro Energy vyvolává.

Zároveň se vaše chuťové pohárky mohou těšit na ovocný náboj svěžesti, protože Dextro Energy Schulstoff je k dispozici ve čtyřech lahodných příchutích: Můžete si vybrat mezi příchutěmi pomeranč, lesní ovoce, jablko a cola, které vyhovují vašim chuťovým buňkám. Chcete se vsadit, že tato školní příchuť osloví každého?

Malý pomocník v nouzi: školní potřeby Dextro Energy

Dextróza také pomáhá diabetikům rychle regulovat hladinu cukru v krvi v případě hypoglykémie. Protože je Dextro Energy Schulstoff díky své kompaktní velikosti vždy po ruce, mohou být malé tablety záchranou i v nouzi mimo zkoušky a stresové situace. I další dextrózové produkty, které máme v nabídce vedle Dextro Energy Schulstoff, se díky své velikosti vejdou do každé tašky. V případě nouze tak budete mít tyto malé pomocníky vždy po ruce.

Školní potřeby Dextro Energy najdete také v příchutích jablko, lesní ovoce a cola.


V rozsahu dodávky:
Dextro Enery školní příchuť pomeranč




Dextro Energy školní příchuť pomeranč 50 g

- obsahuje dextrózu
- pro zlepšení pohody
- Prášek k požití
- zdravá výživa z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Kyberg Pharma Vertriebs GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 9245996



Dextro Energy Minis Orange - Doplněk stravy - Distributor: Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KG, Am Klingenweg 6A, 65396 Walluf 1 balení

Složení: Dextróza (82 %), maltodextrin, okyselující látka: kyselina citronová, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, aroma, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1517 kJ / 357 kcal Tuk: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,6 g Sacharidy: 85 g z toho cukr: 76 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 1,5 g Pokyny pro skladování: Skladujte při teplotě 5-25 °C a relativní vlhkosti 0-95 % Výrobce potraviny: Dextro Energy GmbH & Co. KG, Otto Hahn Str. 4, 40670 Německo

Dextro Energy Schoolstoff Orange Bar 50 g - Prezentace: Tyčinka - Téma: Sladkosti, dextróza
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Dextróza (82 %), maltodextrin, okyselující látka (kyselina citronová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), aroma, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1517 kj Energie kcal 357 kcal Tuky 0,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 85GRM Sacharidy, z toho cukr 76GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 1,5GRM
Alergeny
Žádné
Hmotnost
59 g
Potravinářský podnik
Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
Prodejní název
Energetické dextrózové tablety s pomerančovou příchutí.
Výrobce
Importhaus Wilms/Impuls
Počet kusů
50
Číslo produktu
09245996
Kód EAN
42214656
00000042214656
0000042214656

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Dextróza (82 %), maltodextrin, okyselující látka (kyselina citronová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), aroma, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 1517 kj Energie kcal 357 kcal Tuky 0,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 85GRM Sacharidy, z toho cukr 76GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 1,5GRM
Alergeny
Žádné
Hmotnost
59 g
Potravinářský podnik
Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
Prodejní název
Energetické dextrózové tablety s pomerančovou příchutí.
Výrobce
Importhaus Wilms/Impuls
Počet kusů
50
Číslo produktu
09245996
Kód EAN
42214656
00000042214656
0000042214656
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Dextro Energy Minis Lesní ovoce
Dextro Energy Minis Lesní ovoce
1 704,14 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,84 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
329,47 Kč/1kg
98,84 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dextro-Energen Magnesium Cube EP
Dextro-Energen Magnesium Cube EP
775,00 Kč/1l
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro vidaXL 3-dílná sada tvrdých kufrů černá 45,5/55/66 cm
vidaXL 3-dílná sada tvrdých kufrů černá 45,5/55/66 cm
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 12
1 540,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dextro Energy Sports Nutrition Liquid Gel - 60ml, příchuť: pomeranč
Dextro Energy Sports Nutrition Liquid Gel - 60ml, příchuť: pomeranč
2 020,67 Kč/1l
121,24 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dextro Energy Minis Cola
Dextro Energy Minis Cola
767,96 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEGO Marvel Avengers Adventní kalendář Strážci Galaxie, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 0 kusů, 404 g
LEGO Marvel Avengers Adventní kalendář Strážci Galaxie, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 0 kusů, 404 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 31
870,78 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
612,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dextro Energy Isotonic Sports Drink, příchuť: Orange
Dextro Energy Isotonic Sports Drink, příchuť: Orange
660,64 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
290,68 Kč
Prodejce: apohealth
A product shot of Dextro Energy Minis cherry flavor packaging.
Dextro Energen Minis Cherry 1 ks
1 937,80 Kč/1kg
96,89 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
539,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
80,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
450,13 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro LEGO Adventní kalendář Avengers, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 0 kusů, 392 g
LEGO Adventní kalendář Avengers, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 0 kusů, 392 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 052,39 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEGO Marvel Avengers Hulk v robotickém brnění, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 0 kusů, 154 g
LEGO Marvel Avengers Hulk v robotickém brnění, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 0 kusů, 154 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
2 449,18 Kč
Prodejce: 132-Shop
Obrázek produktu pro Zbrojnice Iron Mana
Zbrojnice Iron Mana
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
3 563,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Capi-cap
Obrázek produktu pro LEGO Exclusives Redakce Daily Bugle, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 3789 kusů, 4,92 kg
LEGO Exclusives Redakce Daily Bugle, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 3789 kusů, 4,92 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
17 888,44 Kč
Prodejce: BricksDirect
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
1 144,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
394,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Jugendbett Einzelbett Kinderbett Bettgestell 90x200 weiß Tagesbett Holzbett
Jugendbett Einzelbett Kinderbett Bettgestell 90x200 weiß Tagesbett Holzbett
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 107
2 798,46 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u
Obrázek produktu pro 100x gumička do vlasů Černá elastická gumička do vlasů
100x gumička do vlasů Černá elastická gumička do vlasů
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro LEGO Minifigures ® Minifigurky: Studio Marvel, Sada na stavění, 5 rok/roky, Plast, 0 kusů, 10 g
LEGO Minifigures ® Minifigurky: Studio Marvel, Sada na stavění, 5 rok/roky, Plast, 0 kusů, 10 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
435,00 Kč
Prodejce: INTEREST
Obrázek produktu pro LEGO Marvel Avengers Black Pantherovo robotické brnění, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 0 kusů, 117 g
LEGO Marvel Avengers Black Pantherovo robotické brnění, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 0 kusů, 117 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
487,50 Kč
Prodejce: BrickInvest
Obrázek produktu pro Spider-Man a pavoučí základna
Spider-Man a pavoučí základna
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
5 488,90 Kč
-174,10 Kč
5 314,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 Kč
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg