5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1








5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2









4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Curasept Ústní voda ADS 212 - 200 ml7 817,25 Kč/1l
1 563,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Curasept Whitening Bělící ústní voda 300 ml384 749,98 Kč/1l
384,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
CURASEPT EcoBio 300 ml424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Čisticí elixír Sensydyn pro pleť a zuby, objem 400 ml
629,85 Kč/1l
251,94 Kč
Prodejce: MANADA

Ústní voda Sensitive Plus pro citlivé zuby 400 ml
136,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ústní voda Elmex proti zubnímu kazu – Prevence zubního kazu v každodenní ústní hygieně. Ochrana zubů a dásní s 400 ml objemem.
510,62 Kč/1l
204,25 Kč
Prodejce: apohealth

parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
368 950,01 Kč/1kg
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mundwasser Professional Ochrana dásní+ 500 ml
595,08 Kč/1l
297,54 Kč
Prodejce: VISO

Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
575,06 Kč/1l
287,53 Kč
Prodejce: somnia24

Mundwasser Professional Fresh Breath+ 500 ml
595,08 Kč/1l
297,54 Kč
Prodejce: VISO

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Listerine - Ústní voda Coolmint - 500 ml
1 411,02 Kč/1kg
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

CB12 sensitive ústní voda, 250 ml roztok
999,03 Kč/1kg
298,71 Kč
Prodejce: apohealth

Parodontax Mundsp.Active 300ml
491,93 Kč/1l
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MERIDOL oplachovací roztok, 100 ml
1 006 159,95 Kč/1l
1 006,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PARODENTNÍ ÚSTNÍ SPREJ 300 ml - NORDICS
322,47 Kč/1l
96,74 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lacalut roztok na oplachování citlivých zubů 300 ml
514,10 Kč/1l
154,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Elmex Sensitive Prof. Tooth Rinse 400ml - Výplach zubů - Výrobce: CP GABA GmbH Beim Strohhause 17, 20097 Hamburg --- --- Signální slovo: --- ---
- vysoce kvalitní lékařská zubní péče
- pro čištění zubů
- pro čištění zubů
- Lékařský výrobek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: CP GABA GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 1316449
Popis elmex
elmex Sensitive Professional Oplachování zubů PZN: 1316449
Obsah: 400 ml
Účinná a dlouhotrvající úleva pro citlivé zuby
elmex SENSITIVE PROFESSIONAL? Zubní výplach uzavírá kanálky, které vedou k zubnímu nervu, a tím blokuje bolest ? i v těžko dostupných místech.
Při pravidelném používání se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která působí jako pečeť proti citlivosti na bolest.
Technologie výplachu zubů PRO-ARGIN® s aminfluoridem
Účinná úleva pro citlivé zuby
Okamžitě znatelný pocit ochranné vrstvy
Doplňková péče ke každodennímu čištění zubů
Vyplachujte 30 sekund 20 ml zubní výplachové vody, poté vyplivněte. Nepolykejte.
Doporučené použití ráno a večer po vyčištění zubů zubní pastou elmex SENSITIVE PROFESSIONAL a zubním kartáčkem.
Zuby, které jsou citlivé na bolest, mohou být známkou problému, který by měl být ošetřen zubním lékařem.
43 % zubařů doporučuje zubní kartáček elmex SENSITIVE PROFESSIONAL na citlivé zuby ** Brand Navigator prosinec 2010
Účinné látky: SENSITES SENSITES - citlivé zuby na citlivé zuby:
Arginin
Dávkování:
- elmex Sensitive Professional zubní výplach PZN: 1316449
Informace o výrobci: Emex elmex výplachová voda pro ženy, která je určena k oplachování:
CP GABA GmbH
U slaměného domu 17
20097 Hamburg
Ústní voda s pro-argininovou technologií s aminfluoridem, bez alkoholu. Účinná a dlouhotrvající úleva pro citlivé zuby. Okamžitý pocit ochranné bariéry. Tekutina uzavírá ústní kanálky, které vedou k citlivým zubním nervům, a zabraňuje bolesti. Při pravidelném používání vytváří trvalou ochrannou bariéru, která eliminuje citlivost a poskytuje výraznou a dlouhotrvající úlevu.
- Hmotnost
- 0.42 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Neznámý
- Výrobce
- Počet kusů
- 400
- Kód EAN
- 761010805888407610108058884
- Číslo produktu
- 61010425
- Hmotnost
- 0.42 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Neznámý
- Výrobce
- Počet kusů
- 400
- Kód EAN
- 761010805888407610108058884
- Číslo produktu
- 61010425
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Čisticí elixír Sensydyn pro pleť a zuby, objem 400 ml
629,85 Kč/1l
251,94 Kč
Prodejce: MANADA

elmex PL05176A, Zubní pasta proti kazům, Dospělý, Pasta
3 071,73 Kč/1l
230,38 Kč
Prodejce: apohealth

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Elmex - Pain Relief zubní pasta Sensitiv e Professional Repair & Prevent 75 ml 75ml
1 987,87 Kč/1l
149,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Elmex Sensitive Professional Zahnpasta 75ml
1 869,54 Kč/1kg
244,91 Kč
Prodejce: apohealth

Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL REPAIR & PREVENT zubní pasta 75 ml, sada 12 kusů (12 x 75 ml) a uzávěr zubního kartáčku Celexqua
2 113,81 Kč/1l
1 902,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meridol, Zubní pasta, 2x75 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
2 084 235,30 Kč/1kg
354,32 Kč
Prodejce: apohealth

Tepe Original, Termoplastický elastomer (TPE), 0,5 mm, Švédsko, 25 kusů
2 702,47 Kč/1kg
459,42 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Elmex Junior Výplach zubů 400ml
203,28 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Sensitive Plus pro citlivé zuby 400 ml
136,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

elmex 87320 elmex Zahncreme
2 580 555,52 Kč/1kg
232,25 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Intensive Moisturising Lotion pro velmi suchou a svědivou pokožku, 236 ml krém
1 439,03 Kč/1kg
401,49 Kč
Prodejce: apohealth

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Medipharma Cosmetics Olivový olej pro péči o obličej Středomořské opálení, 50 ml krém
7 459,03 Kč/1kg
537,05 Kč
Prodejce: apohealth

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Knot Zzzquil Good Night 30 ks
3 632,78 Kč/1l
326,95 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe čistící gel Blemish Control Cleanser 473 ml
431,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

TePe Angle mezizubní kartáčky 3 modré (0,6 mm) 6 ks
7 666,67 Kč/1kg
207,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

elmex Opti Schmelz Professional, zubní pasta, balení 75 ml
3 083,73 Kč/1l
231,28 Kč
Prodejce: apohealth

Razer Kraken Kitty Edition, Kabel, Hraní, 20 - 20000 Hz, 408 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá, Zelená
6 113,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml
572 879,97 Kč/1kg
572,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Ústní voda Elmex proti zubnímu kazu – Prevence zubního kazu v každodenní ústní hygieně. Ochrana zubů a dásní s 400 ml objemem.
510,62 Kč/1l
204,25 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 890 530,59 Kč/1kg
463,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Femibion 2 Těhotenské tablety a tobolky, 56 tablet
19 782,21 Kč/1l
911,96 Kč
Prodejce: apohealth

Sýr a myš navlékací hra
204,10 Kč
Prodejce: VISO

Meridol ústní voda Parodont Expert, denní péče, balení 400 ml
277,29 Kč
Prodejce: apohealth

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 l, Bílá, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
2 145,00 Kč/1kg
2 059,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion