Velikost rukavice:

L

MaiMed vinylové vyšetřovací rukavice PF nesterilní bez pudru 100 kusů L

467,25 Kč

plus 483,86 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
269,22 Kč
-150,22 Kč
119,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové rukavice TPE černé Obsah 100 ks bez pudru bez latexu (S)
Jednorázové rukavice TPE černé Obsah 100 ks bez pudru bez latexu (S)
2,9Průměrné hodnocení: 2,9 z 5Počet hodnocení: 14
324,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rukavice Peha Soft z měkkého nepudrovaného latexu odolné proti roztržení velikost M
Rukavice Peha Soft z měkkého nepudrovaného latexu odolné proti roztržení velikost M
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
472,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Papstar 12237, Bílá, M, 100 kusů
Papstar 12237, Bílá, M, 100 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
274,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ulith 816.732 (ODER 816.832) 100er Einweghandschuhe Vinyl L
Ulith 816.732 (ODER 816.832) 100er Einweghandschuhe Vinyl L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
172,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hygostar 263602 100er LDPE-Handschuhe Polyclassic Soft transparent Gr. 8/M gehämmert
Hygostar 263602 100er LDPE-Handschuhe Polyclassic Soft transparent Gr. 8/M gehämmert
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
427,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Jednorázové nepudrované rukavice Winlyex 100x velikost M
Jednorázové nepudrované rukavice Winlyex 100x velikost M
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro PAPSTAR 93023 MediInn vinylové rukavice "Comfort" L, bez pudru, průhledné
PAPSTAR 93023 MediInn vinylové rukavice "Comfort" L, bez pudru, průhledné
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
308,00 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Mercator Simple Vinyl PF - bez pudru Unisex velikost: XL
Mercator Simple Vinyl PF - bez pudru Unisex velikost: XL
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 41
111,74 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Hygonorm 2641 HDPE-Handschuhe Polyclassic Strong transparent Gr. 9/L gehämmert Beutel
Hygonorm 2641 HDPE-Handschuhe Polyclassic Strong transparent Gr. 9/L gehämmert Beutel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
560,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Meditrade® 1280M Meditrade® unisex Einmalhandschuhe Nitril® 3000 weiß Größe M 100 St.
Meditrade® 1280M Meditrade® unisex Einmalhandschuhe Nitril® 3000 weiß Größe M 100 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,79 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro BINGOLD jednorázové rukavice nitrilové 35PLUS 634302 M ws 100ks
BINGOLD jednorázové rukavice nitrilové 35PLUS 634302 M ws 100ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 136,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro 500 ks jednorázových rukavic, průhledné, jednorázové vinylové rukavice, rukavice v univerzální velikosti pro prevenci kontaktních infekcí
500 ks jednorázových rukavic, průhledné, jednorázové vinylové rukavice, rukavice v univerzální velikosti pro prevenci kontaktních infekcí
999,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Kärcher Latex Plus Einweghandschuhe M(100Stk) 3.345-882.0
Kärcher Latex Plus Einweghandschuhe M(100Stk) 3.345-882.0
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
788,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro VASCO NITRIL LIGHT UH XL, 90 St HAS
VASCO NITRIL LIGHT UH XL, 90 St HAS
183,01 Kč
Prodejce: Jasado
Obrázek produktu pro Nitrilové rukavice černé, bez pudru, 100 kusů, velikost:M
Nitrilové rukavice černé, bez pudru, 100 kusů, velikost:M
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 493,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Hygostar 26718 Latexhandschuhe Diablo schwarz Gr. 9/L puderfrei
Hygostar 26718 Latexhandschuhe Diablo schwarz Gr. 9/L puderfrei
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 5
889,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Latexové rukavice PF sensitive velikosti M
Latexové rukavice PF sensitive velikosti M
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
568,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro MaiMed měkké latexové rukavice PF bez pudru 100 ks. Velikost XL
MaiMed měkké latexové rukavice PF bez pudru 100 ks. Velikost XL
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
506,93 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

MaiMed® vinyl PF nabízí bezkonkurenční kvalitu a maximální bezpečnost.

Díky délce cca 245 mm a srolovanému okraji je lze bezpečně a pohodlně nosit na obou rukou. Rukavice zaujmou tenkým, hladkým vinylovým povrchem a jsou bez pudru a latexu. V zájmu ochrany spotřebitele jsou rukavice MaiMed® vinyl PF vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality DIN EN 455 - 1, 2, 3, 4; EN ISO 374 - 1, 2, 3, 4, 5; AQL 1,5.

Ty zajišťují obzvláště vysokou odolnost proti roztržení a bezpečnou manipulaci. Rukavice jsou vhodné i pro práci s potravinami, a proto jsou vhodné pro chráněné použití v různých průmyslových odvětvích. MaiMed® vinyl PF nabízí maximální bezpečnost a kvalitu v kombinaci s pohodlným nošením. Jsou odolné proti roztržení a bezpečné pro potraviny a splňují všechny normy požadované pro hygienické jednorázové vyšetřovací rukavice.



Maimed ochranné rukavice 100 kusů, velikost L, bez pudru, vinyl, obzvláště odolné proti roztržení a bezpečné jednorázové rukavice, vinyl, bez pudru - 1 balení = 100 kusů, velikost L

MaiMed® - vinylové PF jsou vhodné pro použití v lékařství i v potravinářství a průmyslu.

Jednorázové vyšetřovací rukavice z tenkého vinylu s rolovaným okrajem.


Vlastnosti výrobku:

  • bez pudru
  • délka cca 245 mm
  • obzvláště odolné proti roztržení a bezpečné
  • lze nosit na pravé i levé straně
  • bez nebezpečného změkčovadla DEHP
  • Vhodné pro potraviny
  • vyrobeno podle DIN EN 45 1,2,3,4



Popis produktu: Bezprašné vinylové rukavice vinyl PF od společnosti MAIMED jsou ideální pro použití ve zdravotnictví, potravinářství a průmyslu. Rukavice jsou vyrobeny v souladu s normou DIN EN 455 1,2,3,4 a nabízejí hodnotu kvality AQL 1,5, takže jsou obzvláště odolné proti roztržení a bezpečné. Díky nepudrovanému a mikrodrsnému povrchu jsou rukavice mimořádně pohodlné při nošení. Bez nebezpečných změkčovadel DEHP. Rukavice lze navíc nosit na levé i pravé straně. Údaje o výrobku: Materiál: vinyl Bez latexu: ano Barva: transparentní Délka: cca 245 mm Balení 100 kusů Norma: dle DIN EN 455 1,2,3,4 Kvalita: AQL 1,5

Maimed vinyl PF Unt.Handsch.unsteril Gr.L 100 St - Prezentace: Rukavice - Téma: Zdravotnické potřeby, nástroje

MaiMed-vinyl PF velikost L, nesterilní vinylové vyšetřovací rukavice bez pudru, 100 ks v krabici | krabice (100 ks)
Velikost rukavice
L
Barva
Průhledné
Hmotnost
0.514 kg
Výrobce
MaiMed
Počet kusů
100
Kód EAN
4046153023363
Číslo produktu
74059

Velikost rukavice
L
Barva
Průhledné
Hmotnost
0.514 kg
Výrobce
MaiMed
Počet kusů
100
Kód EAN
4046153023363
Číslo produktu
74059
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro MaiMed vinylové vyšetřovací rukavice PF nesterilní bez pudru 100 ks M
MaiMed vinylové vyšetřovací rukavice PF nesterilní bez pudru 100 ks M
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
467,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
269,22 Kč
-150,22 Kč
119,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Sprintus úklidový vozík kbelík 2 x 17 l, lis - 301001
Sprintus úklidový vozík kbelík 2 x 17 l, lis - 301001
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 152,89 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Obrázek produktu pro Leifheit Mop na podlahu Classic XL z mikrovlákna šířka 42 cm
Leifheit Mop na podlahu Classic XL z mikrovlákna šířka 42 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
551,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost L
Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost L
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
253,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost M
Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost M
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
106,39 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1956
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Mercator Simple Vinyl PF - bez pudru Unisex velikost: XL
Mercator Simple Vinyl PF - bez pudru Unisex velikost: XL
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 41
111,74 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ulith 816.732 (ODER 816.832) 100er Einweghandschuhe Vinyl L
Ulith 816.732 (ODER 816.832) 100er Einweghandschuhe Vinyl L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
172,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Nitrilové rukavice MERCATOR, velikost L, černé, 100ks
Nitrilové rukavice MERCATOR, velikost L, černé, 100ks
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
328,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro MaiMed MyClean HB biocid na dezinfekci rukou 500 ml/lahvička, 1 ks. | láhev (500 ml)
MaiMed MyClean HB biocid na dezinfekci rukou 500 ml/lahvička, 1 ks. | láhev (500 ml)
509,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
254,63 Kč
Prodejce: ClinicCare
Obrázek produktu pro SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 117
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost S
Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost S
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
253,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,22 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 151
335,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 Kč
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro MaiMed® vi touch vinylové rukavice M | 1 krabička
MaiMed® vi touch vinylové rukavice M | 1 krabička
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
424,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro PAPSTAR 93023 MediInn vinylové rukavice "Comfort" L, bez pudru, průhledné
PAPSTAR 93023 MediInn vinylové rukavice "Comfort" L, bez pudru, průhledné
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
308,00 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro MaiMed MyClean DS rychlá dezinfekce - neutrální 500 ml/láhev, šroubovací uzávěr | láhev (500 ml)
MaiMed MyClean DS rychlá dezinfekce - neutrální 500 ml/láhev, šroubovací uzávěr | láhev (500 ml)
442,76 Kč/1l
221,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Jednorázové nepudrované rukavice Winlyex 100x velikost M
Jednorázové nepudrované rukavice Winlyex 100x velikost M
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro Sada 6 kusů teploměrů a vlhkoměrů BRESSER ClimaTemp
Sada 6 kusů teploměrů a vlhkoměrů BRESSER ClimaTemp
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 68
1 462,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 140
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Obrázek produktu pro MaiMed vinylové vyšetřovací rukavice PF nesterilní bez pudru 100 kusů XL
MaiMed vinylové vyšetřovací rukavice PF nesterilní bez pudru 100 kusů XL
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
467,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Hygonorm 2641 HDPE-Handschuhe Polyclassic Strong transparent Gr. 9/L gehämmert Beutel
Hygonorm 2641 HDPE-Handschuhe Polyclassic Strong transparent Gr. 9/L gehämmert Beutel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
560,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Nitrilové rukavice 100 ks. XL - černá
Nitrilové rukavice 100 ks. XL - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
124,75 Kč
-29,57 Kč
95,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Nitrilové rukavice Mercator Medical, bezprašné jednorázové rukavice Nitrylex Black, velikost: S - 100 ks, neprůhledná černá barva, texturované konečky prstů, bezlatkové jednorázové rukavice
Nitrilové rukavice Mercator Medical, bezprašné jednorázové rukavice Nitrylex Black, velikost: S - 100 ks, neprůhledná černá barva, texturované konečky prstů, bezlatkové jednorázové rukavice
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
347,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hodnocení zákazníků

Na základě 15 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. března 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý dodavatel a dobrý produkt
Velikost rukavice MBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 19. srpna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý produkt za dobrou cenu
Velikost rukavice LBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 11. září 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jednoduše super
Velikost rukavice LBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 3. září 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Kvalita je dobrá
Velikost rukavice LBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 2. června 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Velikost rukavice LBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 30. prosince 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno nahoře!
Velikost rukavice XLBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 17. února 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rukavice
Velikost rukavice LBarva Průhledné
Ohodnoceno dne 4. února 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
rychlé dodání
Velikost rukavice MBarva Průhledné
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Mercator Medical Dermagel coated latexové nepudrované bílé 100 ks, L
Mercator Medical Dermagel coated latexové nepudrované bílé 100 ks, L
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 21
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
269,22 Kč
-150,22 Kč
119,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Prise HDPE 10000 Ks Pro Hygienu Pro Práci Balení Varianta
Jednorázové Rukavice Prise HDPE 10000 Ks Pro Hygienu Pro Práci Balení Varianta
543,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Gants JETABLES Vinyl Transparentní Velikost M 100 Ks Balení
Jednorázové Rukavice Gants JETABLES Vinyl Transparentní Velikost M 100 Ks Balení
60,00 Kč
-18%
49,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Rukavice Nitrilové rukavice silné GRIP černé 85G KINGFA 50 ks - velikost XL
Rukavice Nitrilové rukavice silné GRIP černé 85G KINGFA 50 ks - velikost XL
114,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro AMPri BASIC TOUCH Latexové rukavice bez pudru 100 kusů, velikost S
AMPri BASIC TOUCH Latexové rukavice bez pudru 100 kusů, velikost S
103,00 Kč
-11,00 Kč
92,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Gants Vinyl Transparentní Velikost S 100 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Gants Vinyl Transparentní Velikost S 100 Ks Pro Hygienu
51,00 Kč
-5%
48,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Intco OCTOPLUS Nitril Modrá Velikost L 100 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Intco OCTOPLUS Nitril Modrá Velikost L 100 Ks Pro Hygienu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Ariss Latex Bílá Velikost M 100 Ks Pro Hygienu Pro Práci
Jednorázové Rukavice Ariss Latex Bílá Velikost M 100 Ks Pro Hygienu Pro Práci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
98,00 Kč
-17,00 Kč
81,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice AMPri Nitril Bílá Velikost XS 200 Ks Pro Hygienu Pro Práci
Jednorázové Rukavice AMPri Nitril Bílá Velikost XS 200 Ks Pro Hygienu Pro Práci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
105,48 Kč
-2,48 Kč
103,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Luximed Nitril Oranžová Velikost S 10 Ks Pro Hygienu Balení
Jednorázové Rukavice Luximed Nitril Oranžová Velikost S 10 Ks Pro Hygienu Balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
22,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Intco OCTOPLUS Nitril Modrá Velikost XS 100 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Intco OCTOPLUS Nitril Modrá Velikost XS 100 Ks Pro Hygienu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Star Vinyl Transparentní Velikost S 100 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Star Vinyl Transparentní Velikost S 100 Ks Pro Hygienu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,25 Kč
-2%
48,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Grip Nitril Modrá Velikost XXL 50 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Mercator Grip Nitril Modrá Velikost XXL 50 Ks Pro Hygienu
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
290,92 Kč
-155,92 Kč
135,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Santex Powdered Latex Bílá Velikost L 100 Ks EU
Jednorázové Rukavice Mercator Santex Powdered Latex Bílá Velikost L 100 Ks EU
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
349,16 Kč
-241,16 Kč
108,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Rukavice Nitrylowe 100 Szt. 6 XS Nitrylex Magenta
Jednorázové Rukavice Mercator Rukavice Nitrylowe 100 Szt. 6 XS Nitrylex Magenta
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
347,07 Kč
-224,07 Kč
123,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Grip Nitril Modrá Velikost L 50 Ks Pro Hygienu
Jednorázové Rukavice Mercator Grip Nitril Modrá Velikost L 50 Ks Pro Hygienu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
155,70 Kč
-20,70 Kč
135,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Nitrylex Green Nitril Zelená Velikost L 100 Ks
Jednorázové Rukavice Mercator Nitrylex Green Nitril Zelená Velikost L 100 Ks
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
347,07 Kč
-239,07 Kč
108,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Dermagel Coated Latex Bílá Velikost S 100 Ks EU
Jednorázové Rukavice Mercator Dermagel Coated Latex Bílá Velikost S 100 Ks EU
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,22 Kč
-17,22 Kč
105,00 Kč
Prodejce: Octoplus
Obrázek produktu pro Jednorázové Rukavice Mercator Nitrylex Black Nitril Černá Velikost XL 100 Ks
Jednorázové Rukavice Mercator Nitrylex Black Nitril Černá Velikost XL 100 Ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
105,48 Kč
-2,48 Kč
103,00 Kč
Prodejce: Octoplus