2,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau1 966,63 Kč/1kg
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter62,44 Kč/1l
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg850,64 Kč/1kg
7 230,45 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
160,13 Kč/1kg
2 401,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Hydroizolační malta terasa balkon bazén 20kg Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22
169,29 Kč/1l
1 185,00 Kč
Prodejce: Izosklep

PCI Apogel E Injektionsharz 2K 1,2kg
972,68 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 15kg Grau
183,33 Kč/1kg
2 749,88 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastoflex Flexibilisierender Zusatz 4 kg
405,90 Kč/1kg
1 623,59 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 2 kg Eimer
498,44 Kč/1kg
996,88 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Zementgrau
116,67 Kč/1kg
583,34 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
183,28 Kč/1kg
2 749,21 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Saniment 2 in 1 Sanierputz 25kg
54,49 Kč/1kg
1 362,20 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.25 Carraraweiß 5kg
116,63 Kč/1kg
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
203,79 Kč/1kg
1 630,35 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Barraseal Turbo 20 kg flexible Reaktivabdichtung
154,53 Kč/1kg
3 090,58 Kč
Prodejce: bauschnell

weber BaseGuard Reaktivabdichtung 2K & Dichtschlämme 24kg
134,90 Kč/1kg
3 237,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
729,13 Kč/1l
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PCI Seccoral® 2K Rapid Rychle tuhnoucí pojistná hydroizolační suspenze pro hydroizolaci pod keramické krytiny, vnější stěny sklepů a základů
Vlastnosti výrobku:
- Vodotěsnost a mrazuvzdornost, univerzální použití v interiéru i exteriéru.
- Přemostění trhlin, vysoká úroveň bezpečnosti v případě následného vzniku trhlin v podkladu.
- Rozpojování a uvolňování napětí, lze aplikovat na cementové potěry, jakmile je možné po nich chodit a následně je pokrýt keramikou.
- Velmi hladký, při aplikaci štětcem nebo hladítkem extrémně hladký a krémový.
- Velmi snadná práce, ale dlouhá doba tvorby kůže díky rychlému tuhnutí.
- Nízký zápach, žádné nepříjemné, dráždivé pachy.
- Vytvrzování bez trhlin, nátěr nepraská ani se neláme.
- Otevřený pro vodní páry.
- Testováno podle pracovního listu DVGW W 270
- Velmi nízké emise PLUS, GEV-EMICODE EC1 PLUS R.
EMICODE: EC 1 PLUS R
Barvy: šedá, bílá
Dodací formy: 25 kg sada/ 12,50 kg pytel/ 12,50 kg kbelík
Oblasti použití:
- Pro použití v interiéru i exteriéru.
- Pro stěny a podlahy.
- Lze použít pro třídy namáhání A a B podle stavebních předpisů, seznam A, část 2/1.10.
- Lze použít pro třídy namáhání A 0 a B 0 podle aktuálního listu ZDB "Lepené hydroizolace" a listu ZDB "Keramické krytiny při stavbě bazénů".
- Lze použít pro třídy namáhání vodou W0-I, W1-I, W2-I, W3-I podle DIN 18534, DIN 18531-5 (např. balkony, lodžie atd.), DIN 18533 (prvky ve styku se zemí), DIN 18535 (bazény a nádrže)
- Pro hydroizolaci konstrukcí s přemostěním trhlin v pozemním a inženýrském stavitelství, u novostaveb i starých budov.
- Pro vytvoření vodorovné hydroizolace ve stěnách a pod stěnami (např. klinkerové zdivo apod.) proti kapilárně stoupající vodě, např. hydroizolace soklu nových a starých budov.
Předúprava podkladu:
Vhodným podkladem je beton podle EN 206-1, minimální pevnostní třídy C 20/25 a omítka minimálně pevnostní třídy CS III podle EN 998-1, zdivo z cihel a vápenopískových cihel plně spárovaných cementovou maltou. Duté cihly a duté betonové bloky musí být před nátěrem omítnuty omítkou minimálně třídy pevnosti CS III podle EN 998-1. Podklad musí být pevný, z velké části rovný a na povrchu musí mít jemné póry. Nesmí obsahovat hnízda, trhliny a hřebeny, prach, vodoodpudivé přísady, bednicí olej, barvy nebo jiné vrstvy, které zhoršují přilnavost. Dutiny a štěrkové kapsy na stěně vyplňte betonovým plnivem PCI Polycret 5 nebo opravnou maltou PCI Pericret.
Hrany přerušte, zaoblené filamenty zarovnejte s poloměrem nejméně 4 cm. Filtry vytvarujte stavební maltou nebo opravnou a modelovací maltou PCI Repafix. Cementem spojený podklad důkladně předem navlhčete; v době aplikace musí být matně vlhký, ale nesmí na něm být žádný vodní film ani louže. Vnitřní lité asfaltové potěry a broušené anhydritové nebo sádrové stěrky opatřete neředěným nátěrem PCI Gisogrund, nátěr nechte zaschnout. Anhydritové nebo sádrové potěry ve vnitřních prostorách nesmí mít zbytkovou vlhkost vyšší než 0,5 % (měřeno přístrojem CM).
Vápenocementové omítky musí být v případě potřeby opatřeny základním nátěrem PCI Gisogrund zředěným vodou v poměru 1 : 1.
Aplikace PCI Seccoral® 2K Rapid:
- Pro aplikaci PCI Seccoral® 2K Rapid jsou nutné dvě vrstvy, z nichž každá musí být nanesena v plném krytí. Nátěr musí mít v každém místě minimální tloušťku vrstvy požadovanou pro očekávanou expozici vody.
- Smíchání obou složek"
a) Způsob plnění
Míchání:
(V případě potřeby kapalnou složku před mícháním promíchejte) Kapalnou složku nalijte do vhodné čisté míchací nádoby a poté přidejte práškovou složku. Obě složky promíchejte vhodným míchadlem, např. od společnosti Collomix, aby vznikla homogenní hmota. přibližně 3 minuty. Po krátké době zrání znovu krátce promíchejte po dobu cca 1 minuty.
b) Metoda štětcem nebo postřikem Po smíchání obou složek přidejte cca 10 % vody vzhledem ke kapalné disperzi a znovu promíchejte, dokud nevznikne homogenní hmota.
V případě částečného množství:- 1 kg kapalné složky
- 1 kg práškové složky
- 0,1 litru vody
- Předúprava podkladu:
Připravený cementový podklad důkladně předem navlhčete. Při nanášení hydroizolačního nátěru PCI Seccoral 2K Rapid musí být podklad stále matně vlhký, ale nesmí na něm být vidět žádné louže. Předběžné navlhčení se nevyžaduje u základním nátěrem opatřených litých asfaltů a anhydritových nebo sádrových vyrovnávacích potěrů. - Aplikace:
První vrstvu nanášejte štětcem, např. zednickým hladítkem nebo válečkem, v husté kaši a na povrchu. Pečlivě zakryjte rohy a zalomené hrany. - Průchody potrubí a podlahové vpusti utěsněte páskou PCI Pecitape 10 × 10 nebo PCI Pecitape 42,5 × 42,5. Rohové spáry a spoje mezi podlahou a stěnou utěsněte páskou PCI Pecitape 120, pokud nebyla vytvořena drážka. Do vrstvy PCI Seccoral 2K Rapid položte PCI Pecitape a překryjte ji druhou vrstvou.
- Druhou a případně třetí vrstvu naneste do celkové tloušťky vrstvy max. 5 mm pomocí hladicího hladítka.
- Pokládka keramických krytin:
Po cca 4 hodinách (při teplotě 23 °C a vlhkosti 50 %) lze na pochozí vrstvu pokládat keramické krytiny pomocí pokládací malty PCI, např. PCI Nanoflott Light, PCI Nanolight, PCI Flexmörtel nebo PCI Flexmörtel-Schnell. Ve venkovních prostorách musí být podlahová krytina pokládána s co nejmenším počtem dutin. - Ochrana povlaku:
Stavební jámu zasypte až po dostatečném vytvrzení povlaku (cca po 3 dnech (při 23 °C a 50 % vlhkosti)) a chraňte ji vhodnými ochrannými opatřeními podle DIN 18195. Chraňte nátěr před poškozením způsobeným následnými pracemi, např. bezsádrovou stěrkovou omítkou, ochrannou stěrkou, deskami z pěnových nebo minerálních vláken, fóliemi nebo jinými krycími vrstvami.
Bezpečnostní list | |
|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf |
| Revidováno dodavatelem dne | 29.12.2016 |
| Gefkommlink | |
Bezpečnost práce a skladování | |
| Třídy skladování | 10 Hořlavé kapaliny, bod vzplanutí > 60 °C |
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečná pro vodu |
Nebezpečnost | |
| další informace | EUH208 Obsahuje: 1,2-BENZISOTHIAZOL-3(2H)-ON, SMĚS: 5-CHLOR-2-METHYL-2H-ISOTHIAZOL-3-ON A 2-METHYL-2H-ISOTHIAZOL-3-ON (3:1). Může vyvolat alergické reakce. |
- Hmotnost
- 12500 g
- Barva
- Bílá
- Obsah balení
- PCI Seccoral 2K Rapid 12,50kg část B bílá
- Kód EAN
- 4083200018026
- Číslo produktu
- 1802
- Výrobce
- PCI Augsburg
- Hmotnost
- 12500 g
- Barva
- Bílá
- Obsah balení
- PCI Seccoral 2K Rapid 12,50kg část B bílá
- Kód EAN
- 4083200018026
- Číslo produktu
- 1802
- Výrobce
- PCI Augsburg
K tomu se hodí také

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
160,13 Kč/1kg
2 401,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,44 Kč/1l
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Hydroizolační malta terasa balkon bazén 20kg Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22
169,29 Kč/1l
1 185,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokrystalický křemík, MC4, Balkón
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Tekutá fólie 20 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
101,06 Kč/1l
1 718,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Scheppach bezolejový kompresor HC 30 OX
4 089,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
46,69 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
5 705,43 Kč/1kg
47 355,05 Kč
Prodejce: bauschnell

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

SONGMICS Zahradní branka, zahradní vrata, pozinkovaná ocel, uzamykatelná, 106 x 90 cm, zelená
2 563,20 Kč/1m
2 716,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

PARKSIDE® Dvojitá rychlonabíječka PDLSG 20 B1
1 812,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Apple iPhone 16e , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
20 100,26 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

PCI Carrament Natursteinmörtel grau 25kg
42,75 Kč/1kg
1 068,75 Kč
Prodejce: bauschnell

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
322,26 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi E5 úklidový robot s mopem (bílý)
5 717,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bosch Easy Cut & Grind, 6000 ot/min, 5 cm, Baterie, 430 g
1 815,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

BIHUI Sada hladítek na dlaždice 280x115mm - 8 kusů PTSJG8
1 509,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
2 hvězdičky
Hmotnost 12,5 kg
Dobrý den, na obrázku jsou zobrazeny 2 položky, ale jedná se pouze o jeden kbelík.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
39 057,55 Kč
Prodejce: bauschnell
1 301,92 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg