5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg997,58 Kč/1kg
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
KNAUF Rotkalk Fein Kalkoberputz 0,6mm 30kg innen und außen673,60 Kč/1kg
20 207,92 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg850,64 Kč/1kg
7 230,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg natur84,67 Kč/1kg
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Gigamit Leicht-Armier-Unterputz 25kg
20,28 Kč/1kg
507,07 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 314860
43,85 Kč/1kg
877,07 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Maschinenputzgips MP 75 L 30kg
13,78 Kč/1kg
413,42 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Saniment 2 in 1 Sanierputz 25kg
54,49 Kč/1kg
1 362,20 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.dur 137 Faser-Leichtputz naturgrau 1mm 30kg
14,56 Kč/1kg
436,71 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.san 161 Sanierputz <1mm, naturweiß 30kg
26,80 Kč/1kg
803,91 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Fugenfüller Leicht 5kg Spachtelmasse
37,66 Kč/1kg
188,28 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

vdw 520 SplittBinder EP 2K 1,25kg
681,17 Kč/1kg
851,46 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 32 Flexibler Verlegemörtel 25kg
80,90 Kč/1kg
2 022,51 Kč
Prodejce: bauschnell

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 10kg
146,18 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.26 Perlgrau 5kg
116,64 Kč/1kg
583,18 Kč
Prodejce: bauschnell

weber BaseGuard Reaktivabdichtung 2K & Dichtschlämme 24kg
134,90 Kč/1kg
3 237,52 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vápenocementová lehčená základní omítka Knauf Super Lupp
Vlákny vyztužená, rychle tuhnoucí a vysoce únosná vápenocementová lehčená základní omítka typu II s organickým lehčeným kamenivem (EPS) pro všechny běžné podklady pro vnitřní i vnější zdivo. Efektivní pracovní postupy jsou možné díky o polovinu kratší životnosti do dalšího nátěru.
Vlastnosti a přidaná hodnota:
- Lehká omítková malta LW podle EN 998-1
- Kategorie pevnosti v tlaku CS II podle EN 998-1
- Lehká omítka typu II
- Pro vnitřní a vnější použití
- Vodoodpudivá
- S přísadou EPS
- Rychle tuhnoucí
- Poloviční životnost 1 den na 2 mm tloušťky omítky
- Lze nanášet strojově nebo ručně
Oblast použití:
Lehká podkladní omítka pro minerální a pastovité vrchní nátěry v interiéru i exteriéru. Pro všechny běžné, tepelně izolační a vysoce tepelně izolační typy zdiva z cihel, pórobetonu, Liaporu apod. a také pro montované stěny a jiné stěnové tvarovky, které mají být ještě dokončeny finální omítkou. Na různých podkladech je nutná předúprava podkladu.
- Na všech běžných zděných a betonových podkladech
- Pod obklady v koupelnách a kuchyních
- Na škrábanou omítku
Použití:
Na připravený podklad naneste Super Lupp na tloušťku omítky nejméně 15 mm, vyrovnejte a seškrábejte. Pro Mak3 jako dokončovací omítku naneste Super Lupp v tloušťce nejméně 15 mm na celý povrch, vyrovnejte a poté zdrsněte hrubým koštětem. V případě potřeby vložte v blízkosti povrchu podkladní omítkovou síť 8x8. V závislosti na podkladu omítky lze po cca 2 hodinách odstranit otřepy, nerovnosti apod. pomocí škrabky na síťku. Proveďte zkoušku poškrábání pomocí síťové škrabky. Super Lupp je urychlený materiál, přerušení stříkání je možné na max. 15 minut (za chladného počasí max. 25 minut). Při delších přestávkách stroj/hadice vyčistěte. Nenechávejte maltu a hadice s vodou na slunci. Nezpracovávejte ztvrdlý materiál.
Skladování : Vaky skladujte v suchu na dřevěných paletách. Lze skladovat nejméně 3 měsíce
Složení: Hydratované vápno, cement, tříděné vápencové nebo křemenné kamenivo, lehké kamenivo a vlákna EPS, hydrofobní a hydrofobní přísady
Velikost zrna: 1,5 mm
Materiál a spotřeba:
| Tloušťka použití | Spotřeba cca. | Výtěžnost | m²/t |
| 15 mm | cca 11,7 kg/m² | cca 1,7 m²/ pytel | 85 |
Knauf Super LUPP Vápenocementová lehčená omítka 20 kg
Speciální, rychle tuhnoucí vápenocementová lehčená omítka s vlákny a lehčeným kamenivem, lehčená omítka typu II, pro všechny běžné, tepelně izolační a vysoce tepelně izolační typy zdiva z cihel, pórobetonu, Liaporu apod., jakož i pro prefabrikované stěny a jiné stěnové tvarovky, které jsou ještě dokončeny finální omítkou.
- Hmotnost
- 20000 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4003950039874
- Číslo produktu
- 61533
- Výrobce
- Hmotnost
- 20000 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4003950039874
- Číslo produktu
- 61533
- Výrobce
Nebezpečí
K tomu se hodí také

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 25 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
28,29 Kč/1l
481,00 Kč
Prodejce: Izosklep

AREBOS městská koloběžka koloběžka růžová | LED kola, výškově nastavitelná a skládací
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

KNAUF Sockel LUP Sockelleichtputz 1,5mm 30kg
10,53 Kč/1kg
315,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Sada vypínačů a zásuvek pro rodinné domy McPower Flair 95dílná bílá
5 890,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Závěsné křeslo TOBAGO se 2 polštáři
1 047,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Geberit 115.770.DW.5, Splachovací deska, Černá, Geberit, 246 mm, 13 mm, 164 mm
1 649,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

KNAUF SM700 Pro Klebemörtel weiß 1,0mm 25kg
34,03 Kč/1kg
850,87 Kč
Prodejce: bauschnell

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Dewepro 314860
43,85 Kč/1kg
877,07 Kč
Prodejce: bauschnell

BAUMIT ScheibenPutz SEP 01 25 kg
19,39 Kč/1kg
484,81 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
15,37 Kč/1kg
461,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau

weber.star 260 Aquabalance Filzputz 0,5mm 25kg
24,36 Kč/1kg
730,69 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Gigamit Leicht-Armier-Unterputz 25kg
20,28 Kč/1kg
507,07 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 25kg 1,0mm Haftzusatz
20,40 Kč/1kg
509,90 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF FIP 06 Filzputz naturweiß 0,6mm 25kg
615,20 Kč/1kg
15 380,02 Kč
Prodejce: bauschnell
![Obrázek produktu pro Plid® Válcovací omítka pro interiéry a exteriéry, jemná, bílá, matná [20 kg] – prodyšná, vysoká krycí schopnost, připravená k použití – válcovací a natírací omítka, hrubá a jemná – omítka pro interiéry](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® Válcovací omítka pro interiéry a exteriéry, jemná, bílá, matná [20 kg] – prodyšná, vysoká krycí schopnost, připravená k použití – válcovací a natírací omítka, hrubá a jemná – omítka pro interiéry
87,30 Kč/1kg
2 182,55 Kč
Prodejce: Plid

KNAUF Maschinenputzgips MP 75 L 30kg
13,78 Kč/1kg
413,42 Kč
Prodejce: bauschnell

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LuxeBath umyvadlo Umyvadlo na desku Square, 60,5x36,5x13 cm, bílá, keramika
1 917,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 20 kg
Dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 31. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 20 kg
Mýtné
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
1 607,76 Kč
Prodejce: bauschnell
53,59 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 660,15 Kč
Prodejce: bauschnell
546,41 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg